Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 114
    Senior Member
    Magelerin aynı anda 3 novadan fazla vurmaları durumunda da failed vermesi gerekiyor 4. ve sonrası novaların.

Aynı şekilde warriolarlarda en fazla aynı anda 3 warrior yere vurabilmeli, çünkü kurianı bu şekilde ayarladılar.

Malum alan skili birinde ne ise diğerinde de o olması gerekli adalet bunu gerektirir.Yoksa bir kaç ay sonra ciddi anlamda oyun sarsıntı geçirecek bu yorumumu rez alın günü gelince yazılmıştı dersiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Bak bir çok kurian oyuncusunun kaçırdığı ve görmezden geldiği bir nokta var.

Alan skili hangi joblar da var?

İnt Priest , Berserker Warrior, Mage ve kurian.

İnt priestlerin anti becerileri (torment, atak kırma) gibi aynı anda atıldığında sadece ilk atılan işler.

Mageler parti halinde aynı anda aynı meteor skilini kullanıp tekleme ya da ırk kaldırma yapabiliyorlar.

Warriorlar parti halinde aynı anda aynı skilleri kullanarak yere vurup ırk kaldırabiliyorlar.

Portu kurianlar ise; parti halinde var olan 2 alan skilinden 80 alan skilini kullanamıyor sadece 1 member kullanabiliyor.75 alan skilini de aynı anda parti halinde kullanamıyor sadece 3 member kullanabiliyor.

Bu kısıtlama bu güncelleme ile geldi ve ben soruyorum madem alan skilleri 3 member ile sınırlandırıldı, neden mage ve warrriorlara bu güncelleme yansıtılmadı?

Aradığım ise; bu sorunun cevabı!
    Cevap çok basit. O yere vurup ırk kaldıran raptoru sallamalarından yere vurmalarına her şeyleri çok nizami aynı anda olan ama bunlar elle oynuyor ha makro falan değil birde yanında 2 db ile slot slot ezik tekleyen ama teketek kurianı görünce masterinden kan gele gele kaçan asaslar var bi parmakları çalışır sanarsın 20 parmaklı minor combo skill cure hak getire player bunlar iftira atma makro falan yok kuriana karşı aciz oldukları için "bön öllü bine çar düzdüm adam yüz öllü liralık çarla beni kesiyö" diye 2 lafı bir araya getiremeyenler dclerde ağladılar ağladılar ağladılar sonuç bu. Ha şuda var bu haliyle bile kuriana yem olanlar var. Ağlarken biraz kurianı değil kendi playerliğinizi sorgulayın bide parmaklar çalışsın biraz.
    Last edited by mayaksu; 10-18-2020 at 01:09 PM.

Senior Member
    Herkes işine geldiği gibi.
    Kuriana asasa gelen nerfleri sorgulayınca "KoreKO'da öyle çünkü."
    Ama KoreKO'da olan bir şeyi USKO'ya isteyince burası USKO o yüzden her şey birebir aynı olacak diye bir şey yok.

Madem Kurian Koreko'ya göre revize ediliyor, CSS'nin de KoreKO gibi komple inventory item dolu olarak düzenlenmesini talep ediyorum. Bu niye olmuyor ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    2014 yılındaki güncellemelerden bahsediyorsunuz yıllardır sürekli nerf vs işlemleri yapıldı şu an güncel hali mevcut durum gibidir.

Bu video 2017 yılına ait ve video da 60 skili hiç ama hiç sekmiyor.

Bu da geçen ayın videosu burda da 60 skili sekmiyor..

Last edited by zambiali; 10-18-2020 at 03:15 PM.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Cure Curse var ne yazık ki.
    Diezdeki asas karakterleri 800 defans ve zehir curesi ile oynuyorlar sizde deneyebilirsiniz ama kurianın cidden düzeltilmesi gerekiyor 60 atack skilli sekiyor saçmalık rush %50 oldu tamam eyvallah alan zehir skill i düşürüldü bunada eyvallah ama atack skill inin sekmesi kadar garip ve saçma bir şey yok warriorların seri skillinin sektiğini düşünün 6 taneden 5 tanesi sekiyor

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yazacaklarım Kurian-Portu kullanıcıları kızdırabilir Kişisel fikrim bu oyuna bu karakter kesinlikle gelmeyecekti ya da yapılması gereken nerfler en başında veya sonrasında hızlıca yapılacaktı.

Dün savaşa girdiğimde yine bir kaç zehirli arkadaşla karşılaştım. 3 zehir vurup ölmenizi izlemeye başlıyor, ekstra bir şey yapmasına ya da özel bir yetenek göstermesine gerek yok. Şanslıysanız partinizde zehir cure ve hızlıca heal atacak bir priest varsa ölmezsiniz. Şimdi bu konuda olduğu gibi eee işte cure aldı mı ölmüyor diyebilirsiniz ama db, malice yediğinde de bir oyuncu cure aldığında ölmeyen bir oyuncu için itiraz eden priest görmedim.

Kore'deki güncelleme bir an önce gelirse en azından oyundaki Kurian-Portu dengesizliği bir tık düzelir diye düşünüyorum.
    Karakterin ilk geldiği haline yapılması gereken nerfler konusunda kurian oyuncuları olarak biz de katılırız ancak sonrasında gelen ekstra nerfler ve bunun üzerine ısrarla gelmeyen buffları ne yapacağız? Siz o kısımda katılır mısınız? Hayır, katılmadığınızı buradaki konularda da görüyoruz, neden? Kurianı öğrenip ona karşı önlem almak yerine şikayet edelim, nasılsa nerf yiyor Kuriana hakim olan oyuncunun kurianı dert etme imkanı yok, nereden mi biliyorum? Çünkü başka sınıfı oynadığımda en rahat etkisiz hale getirdiğim sınıf kurian, bunun tek sebebi bu sınıfı bilmek ve tıpkı diğer sınıflara alınan önlemler gibi ona göre de önlem almak, nerf yemesini isteyerek ondan kurtulmak değil.

Yaptığınız yorum kişiselden ziyade aşırı tek taraflı, ben de diğer sınıf karakterlerime geçer oynarım sorun yok ancak bu şu kadarcık düşünmeme engel değil: Yahu bu kurian sınıfının ne avantajı olacak öyleyse? Avantajı olmayan sınıf niye var olsun? Zırhından/silahından kesilsin, TS'si bozulsun ve 5 dakika sürsün, alan zehir nerf, kitleme nerf, pot çiftleme bugu fix -kurianı asıl ayakta tutan buydu, o da bugmuş...-, zehir nerf, yakında kırma da nerf yiyecek. Ki nerf yemese bile çok daha eksiği var olması gereken onlar yok, burada sayfalarca biz bu eksikleri yazarken sürekli başa gelene bak. E bu sınıfı oynatacak özelliği olarak ne kaldı? İnsaf gerçekten ya.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    rush %100 den % 50ye düştü
    normal ve alan zehir damageleri düştü
    80 alan skili 500 damage vururken (80 alanzehri için devl feda ediyon 5dk dolm süresi) bunu gidip 250 düşürdüler
    75 alan zehir damageleri düştü
    70 lvl çekme skili 10/3 anca tutuyo
    defans bugu hallen var
    pot çiftleme kaldırıldı
    son olarakda zehrvurusu sabtlendi smash 4 uzak zehr 3

SİZCE BU KADAR NERF YANİ KISITLAMA FAZLA DEĞİL Mİ ?

Bunlara attığınız ek kadar PEDAL kullanan asaslara ,MAKRO kullanan WARRİOR lara da el atsanız daha iyi olmaz mıydı?
    Last edited by hero1212; 10-18-2020 at 10:13 PM.

Quote Originally Posted by hero1212 View Post
    rush %100 den % 50ye düştü
    normal ve alan zehir damageleri düştü
    80 alan skili 500 damage vururken (80 alanzehri için devl feda ediyon 5dk dolm süresi) bunu gidip 250 düşürdüler
    75 alan zehir damageleri düştü
    70 lvl çekme skili 10/3 anca tutuyo
    defans bugu hallen var
    pot çiftleme kaldırıldı
    son olarakda zehrvurusu sabtlendi smash 4 uzak zehr 3

SİZCE BU KADAR NERF YANİ KISITLAMA FAZLA DEĞİL Mİ ?

Bunlara attığınız ek kadar PEDAL kullanan asaslara ,MAKRO kullanan WARRİOR lara da el atsanız daha iyi olmaz mıydı?
    kesinlikle katılıyorum kardeşim çok çok çok fazla nerf yedi Porutu/Kurian jobu bence bazı hatalar düzeltilmesi yeterliydi sadece ve düzeltildi de mesela tamiri gelmiş armorlarla daha fazla zehir vuruyordu önceden düzeltildi bu tür hataların düzeltilmesi yeterliydi Porutu/Kurian jobu kitleme ve kırma dediğimiz rush ve master 20 skillinden başka bir işe yaramıyor ilk çıktığı hali güzeldi bence tam oynanabilir bir karakterdi hataları düzeltilmesi yeterliydi nerf'e gerek yoktu skilleriyle oynamanıza hiç gerek yoktu isteyen devil isteyen atack isteyen defans oynanabilir durumdaydı hataların düzeltilmesi yeterliydi nasıl bir mage hem flame hem glacier hem lighting oynayabiliyorsa Porutu/Kurian karakteride isteyen devil isteyen atack isteyen defans oynanması gereken bir karakter eski hali güzeldi eskisi gibi skilleri düzeltilsin

Senior Member
    En komedi olan şey de, kür olayı.
    Adama vuruyorum kür alıyor, vuruyorum kür alıyor.
    E peki biz bu adamı nasıl keseceğiz? Yani sürekli bu adamdan kaçacak mıyız biz?
    Bana vurdular mı ben hiç birşey alamıyorum, devil ts cart diye yarılıyor ,zaten yürürken bozulursa 5 metre geri atıyor, adamların kucağında kalıyorum
    Ya dünyada böyle mantıksız karakter dizaynı var mı acaba?
    Ya bu zehir kürünü kaldırın ,ya da nerf atacaksanız bu kürlere nerf atın.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Arkadaş bu şikayet ettiğiniz karakter bu kadar üstünse eğer neden kimse kurian oynamıyor neden aocda evilde boroda kurian partiler yok oynadığınız sw de hiç kurian clan gördünüz mü yada cz de kaç kurian görüyorsunuz...