Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 114
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    İleride gelebilecek nerflerden biriside kurian'ın master 20 skili %30 def kırması gerekiyor kore de 2yıldır bu şekilde bize gelmedi henüz.
    KoreKO'daki kurianlarda var olup ileride bize gelebilecek iyileştirmeler:

1-

Ayrıca konudaki @zambiali nickli arkadaşa başarılar diliyorum. Zaman zaman her kurian bu şekilde milletin yanlışlarını veya değerlendirme yaparken yaptıkları hataları düzeltti ama bu ne oyuncu kitlesinde ne de yönetimde işe yaramadı ve pes etti. Sanırım şu an nöbet sende. Bunu şu konu özelindeki tartışmayı kastederek söylemiyorum, genel.

Kurian oynamayan için bu sınıf sadece hem yok edilmesi hem de bunu yaparken hiç zarar alınmaması gereken bir rakip. Asla ne empati ne de sınıf hakkında bilgi oluyor, tamamen "rakibim ne kadar zayıflarsa o kadar iyi". E bu nerfle nerfle bu sınıf ne yapacak, sınıfların özelliklerini listelesek yazacağımız her şey nerf yedi kalmadı hiçbir şeyi, var olan tek 1 özellik de nerf için gün sayıyor. Ben başka sınıfları da oynayan biriyim, her sınıfa objektif yaklaştım ama kurian konusunda kimseden bunu görmedim. Ortada çok büyük adaletsizlik var ama kime anlatıyorsun işte.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    SS'de iki tane 926 anger damagesi var ve arasında vurduğu zehir damagelerini görebiliyorsun. Ciddi ciddi bunu nasıl başarmış olabilirim? Angerin 2.damageyi atması kaç saniye sürüyor? Bi kurian 2 anger damagesi arasında kaç skill vurup da bu şekilde damage çıkarabilir? Üstelik skill atmaya daha önce başlamasına rağmen bunu nasıl yapabilir?

Anger damagelerine de mi inanmıyorsun anlamadım? 926 anger değil mi diyorsun?

Bundan sonraki yorum "bunu vuran kurian değil ki" olacak sanırım. lfksdşfklşds

Neyse brom konunun selameti için ikili tartışmaya girmeyelim, sana davanda başarılar. Umarım istediğin gibi olur kurian.

Sanırım matematik ile ilgili bir sorunumuz var.Geçende yanlış bilgi verdin, defalarca uyardım yapma etme dedim dinlemedin.Sonunda bir video koydum ve iş bitti.

Bak; o damageleri yemen için kurianın karşısında (önünde arkasında sağında solunda herhangi bir yerinde, mesafesinde) minimum 6 saniye durman gerekiyor.

çünkü her bir smash = > skil basılır + 3 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle.

Resme göre bu olay bir daha tekrarlanır ve damageler üst üste biner çünkü; zaman 2 saniye. 13 + 13 = 26 saniye içerisinde 40 hasar alıyorsun, 26 saniye içerisinde hadi bir iki pot kaçırdın. 800 veya 1080 diyelim potlar 2 saniyede bir pot döner 3 pot kaçır hadi 10 defa pot basabiliyorsun buda mimium 8 k yapar.

E geleni hesaplıyorsun da birde gidene bakalım.Sen kurian karşısında o kadar bekle birde hasarlar üst üste binince nasıl bu kadar hasar vurur de olacak işmi?

Bir okçudan 5 saniye içerisinde yiyeceğin hasar sayısı minimum 40. 5 saniyede aldığın 40 hasarı düşünmüyorsun da, 26 saniyede kuriandan aldığın hasarın peşine mi düştün
    Last edited by DonJose; 10-15-2020 at 10:35 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Bak insan evladı; o damageleri yemen için kurianın karşısında (önünde arkasında sağında solunda herhangi bir yerinde, mesafesinde) minimum 6 saniye durman gerekiyor.

çünkü her bir smash = > skil basılır + 3 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle + hasar ver + 2 saniye bekle.

Resme göre bu olay bir daha tekrarlanır ve damageler üst üste biner çünkü; zaman 2 saniye. 13 + 13 = 26 saniye içerisinde 40 hasar alıyorsun, 26 saniye içerisinde hadi bir iki pot kaçırdın. 800 veya 1080 diyelim potlar 2 saniyede bir pot döner 3 pot kaçır hadi 10 defa pot basabiliyorsun buda nimium 8 k yapar.

E geleni hesaplıyorsun da birde gidene bakalım.Sen kurian karşısında o kadar bekle birde hasarlar üst üste binince nasıl bu kadar hasar vurur de olacak işmi?

Bir okçudan 5 saniye içerisinde yiyeceğin hasar sayısı minimum 40. 5 saniyede aldığın 40 hasarı düşünmüyorsun da, 26 saniyede kuriandan aldığın hasarın peşine mi düştün
    Evet bütün büyüyü bozdun. Kuriana nerf getirtmek için gece gündüz fake ss'ler aldım, mgame'ye yolladım ve sonunda amacıma ulaştım. Kurian seri anger atar gibi zehir atıyor dedim arkadaş konu nereye geldi fdslşkfdlksş SS'de de görüldüğü gibi 2 anger arasında angerin 2 katı damage vuruyor kurian. He pardon zehir attırmasaydım değil mi unuttum.

Bu yazdıkların benim yazdığım şeyin aksini göstermiyor. Pt vs esnasında ne yapabilirim, kuriana vurma diyemem, kaç saniye durdun az öte git diyemem, kurianın priestine heal atma diyemem. Kuriandan kaçamam ki. Karşında bi kurianlı pt olsun, kapışma esnasında seri anger atar gibi zehir atıyordu nokta bitti. Onu düzeltmişler, çok da iyi olmuş. Senin de yüreğine hesap makinene sağlık. Teşekkürler.

Hem diyorum aga tek cureye pasif olan bi skill için fazla dert yanma. Boş ver. Bak kendin dedin tek curede geçen skill o kadar da önemli değil.
    Last edited by GengaR_AreS; 10-15-2020 at 08:08 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Evet bütün büyüyü bozdun. Kuriana nerf getirtmek için gece gündüz fake ss'ler aldım, mgame'ye yolladım ve sonunda amacıma ulaştım. Kurian seri anger atar gibi zehir atıyor dedim arkadaş konu nereye geldi fdslşkfdlksş SS'de de görüldüğü gibi 2 anger arasında angerin 2 katı damage vuruyor kurian. He pardon zehir attırmasaydım değil mi unuttum.

Bu yazdıkların benim yazdığım şeyin aksini göstermiyor. Pt vs esnasında ne yapabilirim, kuriana vurma diyemem, kaç saniye durdun az öte git diyemem, kurianın priestine heal atma diyemem. Kuriandan kaçamam ki. Karşında bi kurianlı pt olsun, kapışma esnasında seri anger atar gibi zehir atıyordu nokta bitti. Onu düzeltmişler, çok da iyi olmuş. Senin de yüreğine hesap makinene sağlık. Teşekkürler.
    Blink çalışmıyor mu sizde

Sana üzücü bir haberim var yalnız, smashlarda düzelen ya da bozulan birşey yok, gündüz bir iki test ettim çokta dikkat etmedim ama bir farklılık göremedim

Eğer eski serverim Olympia'da hala tek Rebirth 10 olan karakterimi satmamış olsaydım, seni 40 kişinin arasında da olsa alır, o yakındığın hasarları vurmadan ölmezdim

Seninde eline sağlık

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Gelsin oda gelsin

Death_Stroke şu koreko var hani orası baz alınarak gelen güncellemeler var ya hani

Pull skili orda % 100 oda gelecek mi

Atak 60 skili sekmiyor orda oda gelecek mi

Atak 63 75 skili 2 saniyeden 1 saniyeye düşürülecek mi ordaki gibi

Devil transformes skili absorted edilen ya da alınan hasarın koreko daki gibi daha az almasını sağlayacak mı

Tamam gelsin ne geliyorsa da hep zarar olanlar geliyor, faydalılar nerde?
    Kore tarafında zamanında 80lv kurianımız vardı mevcut tüm skiller koreyle aynı haldedir %100 pull yoktur kilitleme yoktur. Güncel 60LV skili uskoya aynıdır ayrıca tek fark şu an için master 20 skili korede %30 şu an için mevcut fark budur.

Senior Member
    Kore tarafında zamanında 80lv kurianımız vardı mevcut tüm skiller koreyle aynı haldedir %100 pull yoktur kilitleme yoktur. Güncel 60LV skili uskoya aynıdır ayrıca tek fark şu an için master 20 skili korede %30 şu an için mevcut fark budur.

Bu videoda ister ara ara alıp birleştirmiş olsun, ister tek video olsun kaçırdığı tek pull yok.Kim 10 denemede 2 yada 3 defa tutan bir skil için 10 bölüm pk beklerde video alır sonra onları keser biçer de tek bölüm sunar?

https://forum.nttgame.com/forum/show...t=portu+kurian

Bu konuda toplamışlar, 6 sene önce korekoda skiller düzeltilmiş tam 6 sene önce yani kurian oyuna entegre edildikten 1 sene sonra ya var ya yok.

E bizdeki skiller ve süreleri bu resimdeki gibi değil?

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    umarım kırma skiline nerf gelmez çünkü asas ekip olarak kırma kuriana muhtaç durumdayız, zaten solo asas bitirildi eğer kırma skiline de nerf gelirse asas ekipleri de birer birer yok olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post
    umarım kırma skiline nerf gelmez çünkü asas ekip olarak kırma kuriana muhtaç durumdayız, zaten solo asas bitirildi eğer kırma skiline de nerf gelirse asas ekipleri de birer birer yok olur.
    Korekoda öyle ise, kaçarı yok mutlaka gelecektir.

Bu karakteri ister tek bacağı topal yapsınlar, ister üfleyince düşecek kadar kısıtlasınlar, ben yine oynarım.Hiç birşey yapmasam kasarım reb 10 % 100 olur, sonrasında dönerim defans atağa kıllık değilmi, istediğimi içeri çeker expe yatırıım, istediğimi de kitler kırar town atarım.Karakteri o şekilde oynamamızı istiyorlarsa öylede oynarız sorun değil

İleride gelebilecek nerflerden biriside kurian'ın master 20 skili %30 def kırması gerekiyor kore de 2yıldır bu şekilde bize gelmedi henüz.
    O da gelsin de charı ringleyip çöpe atayım.

İstemediğimiz ne varsa geliyor.

Hatta madem böyle hepsi geliyor, komple Inventory beraber charı ringleme de gelsin. Bu niye gelmiyor?
    Last edited by HakkiJUN; 10-15-2020 at 09:00 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar

Bu videoda ister ara ara alıp birleştirmiş olsun, ister tek video olsun kaçırdığı tek pull yok.Kim 10 denemede 2 yada 3 defa tutan bir skil için 10 bölüm pk beklerde video alır sonra onları keser biçer de tek bölüm sunar?

https://forum.nttgame.com/forum/show...t=portu+kurian

Bu konuda toplamışlar, 6 sene önce korekoda skiller düzeltilmiş tam 6 sene önce yani kurian oyuna entegre edildikten 1 sene sonra ya var ya yok.

E bizdeki skiller ve süreleri bu resimdeki gibi değil?
    2014 yılındaki güncellemelerden bahsediyorsunuz yıllardır sürekli nerf vs işlemleri yapıldı şu an güncel hali mevcut durum gibidir.