Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Telefonda 2 farklı hesap için AnyOTP

Merhaba

2 farklı hesabım var bu hesapların ikisi içinde AnyOTP doğrulama etkin fakat uygulamanın birini telefona diğerini de bilgisayara kuruyorum.

bilgisayara ortalama 2-3 ayda bir format atıyorum sürekli uğraşmak sıkıyor. Bazen anlayamadığım sebeplerden dolayı 2-3 gün AnyOTP etkinleştiremiyorum. Bir telefon numarası 2 farklı hesaba tanımlana biliyor bildiğim kadarıyla AnyOTP ye güncelleme tarzı birşeyle 2 hesap içinde kullanılabilir hale gelemez mi acaba

Sonuçta numarada hesapta doğrulanmış ufak bir güncelleme ile olur gibime geliyor. (yada konudan bağımsız hesaptaki karakter sınırını artırın oyunda 5 farklı karakter var bir 4 farklı karakter oluşturabiliyoruz. hiç değilse 5 yapında her karakterden bir tane olsun bir hesapta)

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

AnyOTP programı tek cihaz tek program çalışacak şekilde yapıldı, normal yollarla tek cihazdan 2. AnyOTP programını kurmak mümkün değil. Bu yüzden 2 ayrı hesap için biri telefon diğeri bilgisayar olacak şekilde aynen kullanmaya devam edebilirsiniz, bu arada bilgisayar yerine tablete de kurabilirsiniz.