Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Angry DC Premium aldığıma 1000 pişmanım

DC Premium aldım yanına peride çektim 10 tane DC Flash bastım.Drakiye girdim.3 Sefer son bossa kadar gittim. Bırak super box commander badge weapon breakeri kötü chitin shell hatta int basılı chitin bile atmadı.

Zamanında oyuncular size bas bas bağırdı drakiye hileci oyuncular giriyor parayı vurdular diye o zaman önlem almadınız millet çarını itemini dizdi olmadı evini arabasını aldı drakiden ama bizim gibi legal oynayan oyuncularda bunun cezasını çekiyor.

Madem DC premium bir işe yaramıyor insanları yanıltmayalım o zaman PUS dan kaldırın insanlar Gold premiuma yönelsin.

Ben bir müşteri olarak aldığım hizmetten memnun değilim mümkünse kullandığım premium hizmetini düşün geri kalan tutarı tarafıma iade edin.

DC Premiumla bile kutu alamıyorsam sorumlusu ben değilim.

Tarafıma ücret iadesi yaparsanız sevinirim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu muhabbet de yine artışa geçti ha. 20 yıllık oyunda harbiden sıkılmadınız şu "şans" olayına itiraz etmekten.

dün akşam girdim, 3 turda 2 wb aldım çıktım. sana gelen pre ile benimki farklı mı?

ondan öncekinden de 2 adet aldım, ondan öncekinden 3 adet aldım. tek tek açıp loglarıma bakılabilir.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PalabiyikRocky View Post
    DC Premium aldım yanına peride çektim 10 tane DC Flash bastım.Drakiye girdim.3 Sefer son bossa kadar gittim. Bırak super box commander badge weapon breakeri kötü chitin shell hatta int basılı chitin bile atmadı.

Zamanında oyuncular size bas bas bağırdı drakiye hileci oyuncular giriyor parayı vurdular diye o zaman önlem almadınız millet çarını itemini dizdi olmadı evini arabasını aldı drakiden ama bizim gibi legal oynayan oyuncularda bunun cezasını çekiyor.

Madem DC premium bir işe yaramıyor insanları yanıltmayalım o zaman PUS dan kaldırın insanlar Gold premiuma yönelsin.

Ben bir müşteri olarak aldığım hizmetten memnun değilim mümkünse kullandığım premium hizmetini düşün geri kalan tutarı tarafıma iade edin.

DC Premiumla bile kutu alamıyorsam sorumlusu ben değilim.

Tarafıma ücret iadesi yaparsanız sevinirim
    Aldığınız PUS ürünlerin iade veya değişimi yoktur. Ancak dilerseniz bilet gönderip talepte bulunabilirsiniz.

Senior Member
    gold preyle 1 çarla 3 hakkıma giriyorum günlük 2 gündür hiç bişey atmadı bugünde 3 hakkımda 2 tane attı gönül isterki her hakkında 1 tane atsın ama olmuyor malsef. 1 aylık totale bak dc preyi kurtarıyorsa yeter işte .

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Draki olayi biraz tuhaf piremum ile alakasi varmi yokmu bilemem hic piresiz charla rosettada box aldim 2 tanede wb aldim.
    Yeni sunucularda sanki drop rateler ayarli olabilirmi bilemem.
    Yeni sunucuda 3 haktan 1 inde alirsam şükür diyorum. Eski sunucu ve yeni sunucularda drop rateler birbirine denk degil.
    Örnek piresiz charla olimpia swsinde 5 aoc kestim 3 bus atti
    Yeni sunucuda 0

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Draki olayi biraz tuhaf piremum ile alakasi varmi yokmu bilemem hic piresiz charla rosettada box aldim 2 tanede wb aldim.
    Yeni sunucularda sanki drop rateler ayarli olabilirmi bilemem.
    Yeni sunucuda 3 haktan 1 inde alirsam şükür diyorum. Eski sunucu ve yeni sunucularda drop rateler birbirine denk degil.
    Örnek piresiz charla olimpia swsinde 5 aoc kestim 3 bus atti
    Yeni sunucuda 0
    yeni sunucuda giren sayısı çok fazla senden 1 önceki girip alıyor tüm dropları şansa bala sonra sana drop kalmıyor

Senior Member

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Aldığınız PUS ürünlerin iade veya değişimi yoktur. Ancak dilerseniz bilet gönderip talepte bulunabilirsiniz.
    DC Premium gibi
    Destek bölümünüzde çalışmıyor malesef hata veriyor

Senior Member
    M.Ö. Kaçıncı yüzyıldan bu resim

tarih yok

Quote Originally Posted by sdarras View Post

Senior Member
    Quote Originally Posted by PalabiyikRocky View Post
    M.Ö. Kaçıncı yüzyıldan bu resim

tarih yok
    en azından sirius açıldıktan sonra