Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 114
    Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta

Question Kurian Nerf Hakkında ( DOT Güncellemesi )

zehir dot güncellemesinin sırrı çözüldü,

İmKira canlı yayında denedi zehir skillerinin devamlılıkları nerf yemiş bulunmakta.

mage oyuncularında da aynı nerf mevcut mudur, deneyen arkadaşlar yazabilir.

Zehir Kurian yok oldu gitti. Bildiğin sildiler karakteri. Ayıptır günahtır, bakalım bi sonraki reste de kırma %50ye düşer, kırma kurianı da bitirirsiniz. Mahvettiler güzelim karakteri.

Senior Member
    Öyle bir söylenti var da, henüz denemedim.Eğer kurian var olan sıkıntılarının üstüne birde nerf yemişse, yine kurian oynarım fakat bundan sonraki oyun hayatına 2018 nerfinden beri devam ettiğim gibi zero cash zero pus olarak devam ederim.

Yani bir kurian olarak beni etkilemedi etkilemeyecekte.Zaten açılmış bir kurian konusu vardı, daha kötü olacağını iyi olmayacağını yorumlarımda belirtmiştim.

Son yıllardaki gözlemlerim; kurian karakterine yapılan nerflerin Mgame'nin işi değil de, kurian karşısında aciz ve çaresiz kalan bir kitlenin isteği doğrultusunda Nttgame'nin Mgame'den özel olarak sipariş ettiği diğer joblara servis ettiği bir np menüsü olarak görmekteyim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Her türlü aciz bıraktırılabilen bir sınıf kurian, bırakın nerfi çok fazla alanda buff gerekiyordu.

KO hakkında her şeyi bilen oyuncular, bir türlü kurian cehaletinden kurtulamadı tamam ama GMler/yapımcı ya siz hiç mi bakmıyorsun şu duruma, adil mi şimdi bu yapılan biz yıllardır düzeltmeler beklerken?

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    şimdi denedim mage skilleri de nerf yemiş 3'den fazla zehir vurulmuyor.

Senior Member
    Mage düşmanlığı sonuç verdi bakalım assasin ve warrior sınıfı ne zaman nerf yiyecek

Senior Member
    Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post
    şimdi denedim mage skilleri de nerf yemiş 3'den fazla zehir vurulmuyor.
    Magelerin zehirlerinin kısıtlanması birşey ifade etmez, kurianları teselli etmez.Pk'da ırkla geziyorlar zaten 3 defa skil kullanmıyorlar

Kurianlar kendi ırkından 2 parti nerden bulacak ta tek alan skilleri olan 75 skilini (isteselerde 2 defa kullanamazlar) kullanacaklar.

Zaten işin saçma yönüde burası, 80 skilini bitirdiler, 75'i düşürdüler (75 skili üst üste kullanılmaz) devil kurian devri bitti. 80 skili öyle seri vuran bir skilde değildi (1 kullanımlık) 10 dakika bekletir, devilde iken 5 dakika tam 5 dakikada bir çalışan bir skil

Yine buna da şükür en azından hala worm da boss da kesebiliyoruz.

Last edited by zambiali; 10-15-2020 at 06:13 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Kurian ile ilgili oynanışa çok etki edecek bi güncelleme geliyor fakat açıklamasına "zehir hasar sisteminde iyileştirmeler yapıldı" yazıyorlar. Cidden çok açıklayıcı olmuş. Neyse en azından insanlar araştırsın, denesin diye güncelleme notuna yazmışlar. Aztec staff gibi olmamış. Aztec staff'ın özelliği 1 yıl önce değiştirildi, kim ne olduğunu bilmiyor bile. 6 ay önce bildirdik, geri dönüş olursa yazarız demişlerdi. Bu onun gibi olmamış en azından, ne yaptıklarını biliyorlar.

Zehir güncellemesini de sırf "18 ile felo kesiyorlar, zehirle bugluyorlar" diyenler için yaptıklarına eminim ama ispatlayamam.

Bu arada şahsi fikrim kurian yakından zehir ile aşırı fazla damage atıyordu. Şu SS'deki gibi başka damage çıkarabilen sınıf yok. Seri anger atıyor resmen fdsşklşdlkfs

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Kurian ile ilgili oynanışa çok etki edecek bi güncelleme geliyor fakat açıklamasına "zehir hasar sisteminde iyileştirmeler yapıldı" yazıyorlar. Cidden çok açıklayıcı olmuş. Neyse en azından insanlar araştırsın, denesin diye güncelleme notuna yazmışlar. Aztec staff gibi olmamış. Aztec staff'ın özelliği 1 yıl önce değiştirildi, kim ne olduğunu bilmiyor bile. 6 ay önce bildirdik, geri dönüş olursa yazarız demişlerdi. Bu onun gibi olmamış en azından, ne yaptıklarını biliyorlar.

Bu arada şahsi fikrim kurian yakından zehir ile aşırı fazla damage atıyordu. Şu SS'deki gibi başka damage çıkarabilen sınıf yok. Seri anger atıyor resmen fdsşklşdlkfs

Bu bakış açısı hala karakter hakkında bilgi sahibi olmadığınızdan kaynaklanıyor, birkaç gün önce olduğu gibi yine insanları yanlış bilgilendiriyor yanlış yönlendiriyorsunuz sonuç olarak ta; ölçmeden tartmadan bu yanlış bilgiler ile mgameye düzenleme öneren oyun yönetimine kadar gidiyor.

O gördüğün damageler (smash) tek bir cc ile sıfırlanabilecek damageler.

O gördüğün damageleri yemen için kurianın karşısında 6 saniye kadar beklemen gerekiyor.

O gördüğün damageleri kurian okçuya karşı kullandığında okçu 24x damage çıkarmış oluyor.

O damageleri asasa kullandığında 2 saniye içerisinde curesini alıp iki skille devilini düşürebiliyor.

O damageleri mageye kullandığında tüm partiyi yanına çekmiş olabiliyor.

O damageleri bir asasa veya bp prieste kullandığında asas cc aldığında kurianın atak yapmak için kullanabileceği bir skili kalmıyor çünkü stamnia sıfırlanıyor.

O damageleri warriora kullandığında ya çoktan ölmüş oluyorsun ya da des olup yıtrıyor.Günümüz warriorları mageden beter towndan tek çıkamıyorlar, mage yine çıkıp ortam hazırlıyor

O damageleri mageye kullandığında çekiyor, priesti cc sini alıyor healini alıyor topluyor tüm partiyi.

Şimdi bunlardan birini yapamıyor isen; neden şikayet ediyorsun.Bir kurian üstteki hamleleri yapamayan birini de mi kesemesin?

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Şimdi bunlardan birini yapamıyor isen; neden şikayet ediyorsun.Bir kurian üstteki hamleleri yapamayan birini de mi kesemesin?
    Şikayet etmiyorum, şimdiye kadar da yazmadım. Sadece durumu özetledim. Olmayan bir şeyi de yazmadım. O SS pt vs pt anında alındı. Restoreli tek priest oynarken. Durum böyleyken priestin tekli cureye hele hele zehir curesine durması biraz zor oluyor. Şikayet değil bu, solo oynayanlar için de sıkıntı, özellikle mageysen. Bi sınıfın 5 tane zehir damagesini aynı anda atması biraz adaletsizdi. SS'de de göreceğin üzere 2. anger arasında 2 k damage var. Yani angerden seri zehir atıyordu kurianlar.

Aynı şeyi kurian kitleme, kırma muhabbetinde de yapmıştık, kurianlar ölümüne savunuyordu fakat sonunda onlara da düzenleme geldi. Aynı şey zehir için de geçerliydi. Ben de kurian oynasam ben de yapılan değişikliğe itiraz ederdim, kimse karakterinin güçsüzleşmesini istemez. İki 80 flame skilleri değiştirildiğinde, aztec nerflendiğinde de burada magelerden başka kimsenin sesi çıkmıyordu mesela. O yüzden durum bu

Bol şans.
    Last edited by GengaR_AreS; 10-15-2020 at 07:09 PM.