Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 114
    Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yazacaklarım Kurian-Portu kullanıcıları kızdırabilir Kişisel fikrim bu oyuna bu karakter kesinlikle gelmeyecekti ya da yapılması gereken nerfler en başında veya sonrasında hızlıca yapılacaktı.

Dün savaşa girdiğimde yine bir kaç zehirli arkadaşla karşılaştım. 3 zehir vurup ölmenizi izlemeye başlıyor, ekstra bir şey yapmasına ya da özel bir yetenek göstermesine gerek yok. Şanslıysanız partinizde zehir cure ve hızlıca heal atacak bir priest varsa ölmezsiniz. Şimdi bu konuda olduğu gibi eee işte cure aldı mı ölmüyor diyebilirsiniz ama db, malice yediğinde de bir oyuncu cure aldığında ölmeyen bir oyuncu için itiraz eden priest görmedim.

Kore'deki güncelleme bir an önce gelirse en azından oyundaki Kurian-Portu dengesizliği bir tık düzelir diye düşünüyorum.

Kızacak birşey yok ta; malesef doğru bilinen yanlışları oyuncular içerisinde hala doğru diye hafızalarında tutan bir kitle var.Kurian karakterinden zehir yemeniz için ya dibinde olmanız gerekiyor (dibinde ne işiniz var?) madem dibinde iseniz atak gücünüz yok demektir ki; size karşı atak yapabiliyor.

Dibinde değilseniz, uzak zehir yiyorsunuz demektir ki; yakın olsun uzak olsun kurian zehirleri priestin malice, massive, super gibi becerilerinden faydalanamıyor.Yani malice yiyen defansı düşük bir karaktere normalde 300 vuran zehir atıyorum 500-600 vurmuyor.Öncesinde ne yiyorsa, sonrasında da onu yiyor.

Ayrıca kağıt mage diye tabir ettiğimiz içi boş mage bile 3 zehire ölmüyor

Bildiğim kadarıyla siz rogue karakterisiniz, diase skiliniz var neden kullanmıyorsunuz_?

Koreko'daki portu kurian profili buraya gelmez.Eğer gelirse ağlatırım, ağlatırız.Forum portu kurian konularından geçilmez.

Ayrıca konu normal zehir konusu değil, şu anda konu başka yere gitti.Konu alan skilleriyle ilgili.Diğer konuda da bahsettim.Bir partide aynı alan skili 3 member ile sınırlandırılmış bir job varmı kurian karakterinden başka?

Yoksa onlar niye sınırlandırılmadı, Irkçılık mı yapılıyor?
    Last edited by zambiali; 10-18-2020 at 10:31 AM.

Junior Member
    4 zehir ile ölen karakter 59 lvl mi? Ben neden karşılaşmıyorum acaba. Partilere giremiyoruz artık priest degiliz ki 10k heal atalım, mage de degiliz alan vuralım, asas warrior hiç degiliz gümbür gümbür saydıralım. Biz bu karakteri ne yapalım. Anca kessinler diye dolanırız pk da.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zambiali View Post

Bildiğim kadarıyla siz rogue karakterisiniz, diase skiliniz var neden kullanmıyorsunuz_?
    Cure Curse var ne yazık ki.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Tamam da 3 skile nasıl kuriana ölüyorsunuz? Pot + Minor + Light feet dediğiniz şey gerçekten imkansız. Ortalama bir kurian 3 skille ortalama bir asası mümkün değil kesemez.

Mesela kuriana karşı da asaslar zehir cc alınca içimizden geçiyorlar, biz asasta zehir cc kaldırılsın mı diyoruz?

Ya sizin charda hiç item yok, ya da karşıdaki kurianda gerçekten olağanüstü itemler var.
    Benim kurianım ortalama itemli ve ortalama itemli bir rogueyi 3 skille kesemem. He keserim diyen varsa anlatsın biz de öğrenelim extra ne yapmak gerekiyor.
    Last edited by STORRRRYY; 10-18-2020 at 10:43 AM.

Senior Member
    Bulunduğunuz serverde kurian oyuncusu az ya da çok nadir karşılaşıyor diye açmamış olabilirsiniz onu anlayabilirim.Bu durumda ya öleceksiniz ya da town atacaksınız.Bu ikisini yapmayıp kaldırılmalı kurian demek olmaz.

Ayrıca ben 4 gündür sorumun cevabını hala bir nttgame görevlisinden alamadım.

Bu alan skillerimiz neden sadece bizde kısıtlandı, mageler ve warriorlar da neden kısıtlanmadı?

Bu soruma biri mantıklı bir cevap verene kadar da soracağım.
    Last edited by zambiali; 10-18-2020 at 10:43 AM.

Senior Member
    Bulunduğunuz serverde kurian oyuncusu az ya da çok nadir karşılaşıyor diye açmamış olabilirsiniz onu anlayabilirim.Bu durumda ya öleceksiniz ya da town atacaksınız.Bu ikisini yapmayıp kaldırılmalı kurian demek olmaz.

Ayrıca ben 4 gündür sorumun cevabını hala bir nttgame görevlisinden alamadım.

Bu alan skillerimiz neden sadece bizde kısıtlandı, mageler ve warriorlar da neden kısıtlanmadı?

Bu soruma biri mantıklı bir cevap verene kadar da soracağım.
    Undysi olan charlara 4 skill + uzak zehirleri vursan bile kesemediğin oluyor. En basitinden basıyor light feeti uzuyor, fullüyor canını geri geliyor.

Ortalama bir charda saf 5k hp oluyor, vurulan zehir belli, basılan pot minor belli. Heleki şu durumda kuriana ölen varsa tamamen kendi hatasıdır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Undysi olan charlara 4 skill + uzak zehirleri vursan bile kesemediğin oluyor. En basitinden basıyor light feeti uzuyor, fullüyor canını geri geliyor.

Ortalama bir charda saf 5k hp oluyor, vurulan zehir belli, basılan pot minor belli. Heleki şu durumda kuriana ölen varsa tamamen kendi hatasıdır.
    Bak bir çok kurian oyuncusunun kaçırdığı ve görmezden geldiği bir nokta var.

Alan skili hangi joblar da var?

İnt Priest , Berserker Warrior, Mage ve kurian.

İnt priestlerin anti becerileri (torment, atak kırma) gibi aynı anda atıldığında sadece ilk atılan işler.

Mageler parti halinde aynı anda aynı meteor skilini kullanıp tekleme ya da ırk kaldırma yapabiliyorlar.

Warriorlar parti halinde aynı anda aynı skilleri kullanarak yere vurup ırk kaldırabiliyorlar.

Portu kurianlar ise; parti halinde var olan 2 alan skilinden 80 alan skilini kullanamıyor sadece 1 member kullanabiliyor.75 alan skilini de aynı anda parti halinde kullanamıyor sadece 3 member kullanabiliyor.

Bu kısıtlama bu güncelleme ile geldi ve ben soruyorum madem alan skilleri 3 member ile sınırlandırıldı, neden mage ve warrriorlara bu güncelleme yansıtılmadı?

Aradığım ise; bu sorunun cevabı!

Senior Member
    Bak bir çok kurian oyuncusunun kaçırdığı ve görmezden geldiği bir nokta var.

Alan skili hangi joblar da var?

İnt Priest , Berserker Warrior, Mage ve kurian.

İnt priestlerin anti becerileri (torment, atak kırma) gibi aynı anda atıldığında sadece ilk atılan işler.

Mageler parti halinde aynı anda aynı meteor skilini kullanıp tekleme ya da ırk kaldırma yapabiliyorlar.

Warriorlar parti halinde aynı anda aynı skilleri kullanarak yere vurup ırk kaldırabiliyorlar.

Portu kurianlar ise; parti halinde var olan 2 alan skilinden 80 alan skilini kullanamıyor sadece 1 member kullanabiliyor.75 alan skilini de aynı anda parti halinde kullanamıyor sadece 3 member kullanabiliyor.

Bu kısıtlama bu güncelleme ile geldi ve ben soruyorum madem alan skilleri 3 member ile sınırlandırıldı, neden mage ve warrriorlara bu güncelleme yansıtılmadı.

Aradığım ise; bu sorunun cevabı!
    Bulursan bana da söyle.

Char oynanamaz bir halde. Memleketteki gurbetçi arabası gibi, aküyü çıkardık, lastikleri söktük öylece garajda duruyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    Bulursan bana da söyle.

Char oynanamaz bir halde. Memleketteki gurbetçi arabası gibi, aküyü çıkardık, lastikleri söktük öylece garajda duruyor.
    Yanıt veren, durumu izah edebilecek ve açıklayacak bir yetkiliyi bulabileceğimi sanmıyorum.Çünkü; yapılan ortada, bariz alenen kuriana yapılmış bir hamle var.Zehir iyileştirilmesi adı altında, kurianı aradan çekip aldılar, kasıtlı bir hamle yaptılar.

Mage ve wariorlara korkudan dokunamadılar, aksini iddia eden varsa hodri meydan tartışalım.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yazacaklarım Kurian-Portu kullanıcıları kızdırabilir Kişisel fikrim bu oyuna bu karakter kesinlikle gelmeyecekti ya da yapılması gereken nerfler en başında veya sonrasında hızlıca yapılacaktı.

Dün savaşa girdiğimde yine bir kaç zehirli arkadaşla karşılaştım. 3 zehir vurup ölmenizi izlemeye başlıyor, ekstra bir şey yapmasına ya da özel bir yetenek göstermesine gerek yok. Şanslıysanız partinizde zehir cure ve hızlıca heal atacak bir priest varsa ölmezsiniz. Şimdi bu konuda olduğu gibi eee işte cure aldı mı ölmüyor diyebilirsiniz ama db, malice yediğinde de bir oyuncu cure aldığında ölmeyen bir oyuncu için itiraz eden priest görmedim.

Kore'deki güncelleme bir an önce gelirse en azından oyundaki Kurian-Portu dengesizliği bir tık düzelir diye düşünüyorum.
    Bize isyan ettiren karakterin yıllar geçmesine rağmen hala ayarlanamaması.

Başka karakteri bırakıp kuriana geçtim. Baştan böyle olacağını bilsem eski karakterimi bırakmaz yoluma öyle devam ederdim. Bazıları 15 günde yeni karakter kasabilirsin diye düşünecektir ama herkesin zamanı bol olmuyor ve harcadığım zaman için gerçekten pişmanım. Kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum

Ayrıca 1v1 de asasa nasıl bodozlama dalmıyorsak kuriana da bodozlama dalmayacağız. Bu iş bu kadar basit ama kimse bunu anlayamadı/anlamak istemedi.

Kaldı ki karakterin vs de avantajlı olması ihtimali de kalmazsa insanlar neden kurian oynasın diye bir soru(n) çıkar karşımıza. Bir önceki sayfada paylaştığım görseli tekrar paylaşayım. Bir karakter düşünün ki 205 atağı bulunan +9 silah ve +2 takılarla 2k atağa sahip olsun.

(Itemler; Raptor+9, Dragon +7 set, Dual hero’s+2, Dual mino+2, Aos+2, Sash+2)