Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 58
    Senior Member
    Herşey güzeldi de bir müzayedemiz eksikti

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    akara altar bidding is available . 22:05-21-55 next day. You cannot check items during 22:00 - 22:05 (Preparation time)

burada ne demek istiyor ? müzayede ne zaman sıfırlanıyor yada ne zamana kadar teklif verilebiliyor ve buradaki yazan saat TR saati olarak mı belirtilmiş ? TR saati ise iyi çünkü herkes işinde gücünde

açık arttima mi yapcaz simdi

Junior Member
    Aslında etkinlik güzel ama neden minimum fiyat belirlenmiş ki. 0 dan açılış yap zaten bi iron neck geldmı 50mye kalacagını dusunmuyorum. Açık arttırmanın amacı bu degılmıdır zaten .

Junior Member
    Cevap gelirse güzel olacak

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    +9 +10 dark silahları yakında damlar swye çok güzel bir oyun olur sonra herkezde oynar +7 kroyla

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by INORTHI View Post
    Aslında etkinlik güzel ama neden minimum fiyat belirlenmiş ki. 0 dan açılış yap zaten bi iron neck geldmı 50mye kalacagını dusunmuyorum. Açık arttırmanın amacı bu degılmıdır zaten .
    Açık artırmalı müzayedelerde genelde açılış fiyatı olur.

Junior Member
    Müzayede geldi derken ben sandım ki oraya oyuncular da itemlerini koyup bi alt fiyat belirleyip farma pkya devam edecek ve item almak isteyen oyuncuda gelip ordan bakıp teklifi verip işine devam edecek sanmıştım, yanılmışım. Belki de ileri de bu da eklenir. Hiç olmazsa oyunu gelir kaynağı diye gören pazarcılardan bi nebzede olsa arınıp daha iyi olur ...

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Berbat sistem 10 üzerinden 0. Para sorunu olmayan kodaman arkadaşlar sitedeki tüm gbyi çekip blessing of logosları toplayacak. Sonra gelsin +9 dks +10 wirinomlar. Blessing of Logos kaldırılmalı. Ayrıca her gün bu kadar takı oyuna girmemeli.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HeroicRaptor View Post
    Berbat sistem 10 üzerinden 0. Para sorunu olmayan kodaman arkadaşlarçekip blessing of logosları toplayacak. Sonra gelsin +9 dks +10 wirinomlar. Blessing of Logos kaldırılmalı. Ayrıca her gün bu kadar takı oyuna girmemeli.
    Blessing of Logos eşyası trade edilemez ve satılamaz.