Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 58
    Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    +7 100% Bus için sistem 40 gb açılış fiyatı belirlemiş sanırım. Fazla değil mi bu fiyat? El dokuması ipek halımı satıyorsunuz arkadaş.
    Eli belindedir motifin adı,samimi söylüyorum bunu kodlayan çocuk kör oldu.

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    bu melet günde 10-15 gb oyundan siliyor. nasıl olacak böyle

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Pazarcıların yetişemeyeceği kadar item piyasaya girince pazarcılar bu kadar iteme yetişemeyecek ve piyasa gerçekten serbest piyasaya dönecektir. İlave olarak karakterden trade edilemeyecek ve satılamayacak bazı silahların da Akara' nın Sunağı' nda satılmasını isterdim.

Kurian zehir güncellemesi dışında getirdiğiniz bütün uygulamaları yerinde buluyor ve destekliyorum. Elinize sağlık.

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Oyuna bosslardan çok Akara'dan item giriyor. ve de +1 çok abartı olmuş. Onu da geçtim blessing of logos bu kadar çok atılmamalı, başlangıç fiyatı da artmalı. Örneğin; RoL +1 oyuna 1 haftada giriyordu şimdi bir günde +1 i giriyor ve hatta daha iyisi. Böyle saçmalık mı olur Allah aşkına? Aşırı item girişi sunucuyu öldürüyor.

Blessing of Logos itemi sadece bus la mı kullanılıyor, yoksa trina koyup da basılabiliyor mu? Bilgilendirme yaparsanız seviniriz.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tsukuyomi6161 View Post
    Blessing of Logos itemi sadece bus la mı kullanılıyor, yoksa trina koyup da basılabiliyor mu? Bilgilendirme yaparsanız seviniriz.
    Blessing of Logos eşyası yükseltme sırasında başarısız olma durumunda eşyanın yok olma şansını azaltmaktadır. Blessing of Logos kullanarak başarısız bir yükseltme yaptığınızda eşya seviyenizin düşme, aynı kalma ya da az da olsa eşyanın yanma ihtimali bulunmaktadır. Yani bu eşya trina ve bustan ayrı olarak farklı amaçla kullanıldığı için eşya seviyesini yükseltmek için busu ve yanma şansını düşürmek için Blessing of Logos'u aynı anda kullanabilirsiniz. Eşya ile ilgili örnek videoyu izlemeniz için yorumuma ekliyorum. Başka bir sorunuz olursa burdan devam edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Blessing of Logos eşyası yükseltme sırasında başarısız olma durumunda eşyanın yok olma şansını azaltmaktadır. Blessing of Logos kullanarak başarısız bir yükseltme yaptığınızda eşya seviyenizin düşme, aynı kalma ya da az da olsa eşyanın yanma ihtimali bulunmaktadır. Yani bu eşya trina ve bustan ayrı olarak farklı amaçla kullanıldığı için eşya seviyesini yükseltmek için busu, yükseltme şansını arttırmak için trinayı ve yanma şansını düşürmek için Blessing of Logos'u aynı anda kullanabilirsiniz. Eşya ile ilgili örnek videoyu izlemeniz için yorumuma ekliyorum. Başka bir sorunuz olursa burdan devam edebilirsiniz.

Video da trina göremeyince sorma gereği hissettim, bilgilendirme için teşekkürler.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tsukuyomi6161 View Post
    Video da trina göremeyince sorma gereği hissettim, bilgilendirme için teşekkürler.
    Trina detayını atlamışım. Rebirth eşyalarda ve trina ile kullanılamıyor. Sadece düz + basılmış eşyalarda kullanılıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu müzayede sisteminin saati yanlış , npc'nin içinde yazan kalan sürede en son kaçta teklif veriliyor bilen birisi net bir bilgi paylaşabilir mi ?
    Madem ki bu iş kalıcı getirildi , şu konuyu da düzeltin de insanlar istediği itemi 1 hafta bekleyip hüsranla geri dönmesinler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by AlparslanBatur View Post
    Bu müzayede sisteminin saati yanlış , npc'nin içinde yazan kalan sürede en son kaçta teklif veriliyor bilen birisi net bir bilgi paylaşabilir mi ?
    Madem ki bu iş kalıcı getirildi , şu konuyu da düzeltin de insanlar istediği itemi 1 hafta bekleyip hüsranla geri dönmesinler.
    Merhaba,
    Sunucu saatiyle 09.54.59'da son teklif verilebilir 09.55.00'dan itibaren teklif kabul etmemektedir. Teklif verdiğiniz sırada sizden yukarıda teklif verildiyse sizin teklifiniz kabul olmaz.
    Last edited by Death_Stroke; 01-04-2021 at 08:23 PM.