Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 126
    İtem arayüzü "inanılmaz kötü" olmuş! Acilen düzeltilmesi lazım. İnanın oyun zevkimi bitirdi. Bu kadar içler acısı, sıfır estetik bir görüntü olamaz ya! Eski halinin acilen geri getirilmesi lazım yoksa çoğu kişi gerçekten sırf bu yüzden oyundan soğuyacaktır.

Senior Member
    "7. Zehir (DoT) Hasar sisteminde iyileştirilmeler yapıldı. "

Şeklinde bir madde mevcut, bununla ilgili detaylı açıklama yapabilir misiniz? Genel olarak güncelleme notlarında böyle problemler oluyor; yapılan güncellemenin içeriği ile ilgili biraz cımbızla laf almak gerekiyor

Sizden ricam bu maddeyi detaylı açıklamanız ve bundan sornaki güncelleme notlarında da oyuncuların aklında soru işareti oluşturmayacak veya eksik nokta kalmayacak şekilde açıklama yapmanız. Teşekkürler sayın yetkililer

Junior Member
    Benim Kurianımda [ +9 murky , +9 hanguk , +9 chitin set , dual +3 roc , dual +3 p.e , +3 sos , +3 wdn ] bu itemleri kullanıyorum yani full item bir kurianım . 3 adet uzak zehir kullanıyorum ardream charıyım . en çok vuran uzak zehir skilim 235 , diğer 2 skillde 165 vuruyor ortalama . Bir adama artık en fazla 3 ayrı uzak zehir atabiliyorum ve bu zehirler stacklenmiyor yani aynı skill i 2nci kez vursamda karşımdaki adama işlemiyor . Ben bu itemler ile troll chitin setli asası okcuyu bile kesemem . Bir güncelleme getirmeden bi oyun içersinde deniyormusunuz acaba ? İş mi bu yapılan dalgamı geçiyosunuz bizle ..

Senior Member
    Güncellemeler güzel fakat item arayüzü leş gibi olmuş. Pazarda itemin fiyatı ile itemin istediği stat point altlı üstlü 2side aynı renk acayip kafa karıştırıyor en kötü yanıda bu gibi.

Yeni item arayüzü çok çok kötü.

Hiç göze hitap etmiyor , gereksiz yorucu ve eskisi gibi detaylar göz önünde değil.

Lütfen paketin bu kısmını geri alın.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    yeni gelen item arayüz sistemi hiç hoşuma gitmedi keşke biraz oyuncunuza seçenek sunsanız optiona bir tik koyup istediğiniz arayüzü seçin demek çok zor değil

Senior Member
    Şu item arayüz güncellemesinin ne gereği vardı, gerçekten oyundan soğuttu.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Slide kalkmış diyorlar doğru mu acaba

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gurkancakir View Post
    Slide kalkmış diyorlar doğru mu acaba
    Tamamen bitene kadar ya da minimum seviyeye inene kadar bu konu ile ilgili çalışmalar devam edecektir.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    yeni item arayüzü dolandırıcıların işine geldi İtemin neresine bakacağını şaşırıyorsun parlak rengarenk yakında +7 diye +1 aldım dolandırıldım diye konu açarlar