Results 1 to 9 of 9

Captha sistemi hilelerin önüne geçti mi

Captha sistemi hilelerin önüne geçti mi?

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    hilecileri değilde legalleri etkiledi en çok adama dalarken cz de hoppala önune geliyor jr de aynı olay farm yaparkende geliyor royalde geliyor bu guncellemede düzenleme gelmeli yoksa kayıp buyuk olacak

Senior Member EraJacque16's Avatar
    https://forum.nttgame.com/forum/show...992-Captcha-Hk
    bu açtığım konuda video da eklemiştim koxperların maradonda nasıl uçarak lvl kasmaya devam ettiğini. şuan catpchadan etkilenmeyenler yanlızca legal oyuncular, fakat söylenenler hala görmezden geliniyor.
    consume & adapt

bazende öyle bir kod geliyor ki okunmuyor uykulu oluyorsun yazamıyorsun felan kaç defa alt f4 çektim bu yüzden

Banned
    Evet şu lanet olası kapthça zımbırtısı amacına ulaştı ve legal playeri çileden çıkardı
    Bu akşam kendisiyle jR de karşılaştım hakkındaki ulvi bildirimlerimi içimden tek tek tek saydırdım.
    Last edited by ZAAAA5555; 10-14-2020 at 09:19 PM.

Senior Member
    Moradonda maden exp görevini yapıp cıkcaktım yanımdan uçarak kaçarak geçiyorlar video çekeyim dedim 3er 5er gidip baska nickler geliyor sürekli bi geçiş var wormlerde bir sürü video çektim onları yüklemek için foruma girdim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by resmate9 View Post
    Moradonda maden exp görevini yapıp cıkcaktım yanımdan uçarak kaçarak geçiyorlar video çekeyim dedim 3er 5er gidip baska nickler geliyor sürekli bi geçiş var wormlerde bir sürü video çektim onları yüklemek için foruma girdim
    Kanka banlanmıyorlar, boşuna ugraşma, gerci boş charlar dır belki banlanırlar, ben 4-5 kişiyi reportladım baya yüksek ban sebebi işlediler, ama banlanmadılar, gerci yüksek mertebeli oyunculardı, ondan banlanmadılar, ben reportladıktan 3 gün sonra bana pm atıp, ne oldu lan banlatamadınmı diyip küfür ettiler böylede bir adalete sahibiz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    bazende öyle bir kod geliyor ki okunmuyor uykulu oluyorsun yazamıyorsun felan kaç defa alt f4 çektim bu yüzden
    Kanka okunmuyor bazıları evet, ama bizim capctha sistemi bozuk bi sistem, 2. el gibi bişey yani anlayacagın, dogru yazıyorsun ama yanlış diyor, gözlerimi ekrana dayıyorum harbiden yanlışmı diye, neredeyse 1 dk boyunca kontrol ediyorum bakıyorum aynısını yazmışım ama yanlış diyor, bu oyunda nasıl dupe yapılabilme gibi bir hata kodlaması varsa, captcha sistemindede hatalı kodlama olabiliyor bazen, cünkü sen bu oyunu oynarken saniyede bin lerce kod geçiyor oyun algoritmasında..

Senior Member
    çok saçma bir uygulama sadece oyuncuya eziyet hilenin önüne geçmek için demeyin çünkü doğru deyil

eyer hilenin önüne geçmek için olsaydı prenium ayırmaksızın tüm preniumlular için geçerli olurdu