Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Junior Member KaruscaN's Avatar
    bizzat bıraktım bugün aresde oynamayı düşünmüyorum düzelene kadar. Birleşim olursa canlanma olur gibi

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    1000'lerce oyuncu kapasiteli serverda pazar yapan 50 kişi pk atan 40 kişi 10 da benden toplam 100 kişi aktif oynuyor ve yönetim veya yapımcı firma bunu normal-yeterli karşılıyor.

Anlaması güç..
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png

Senior Member
    Aresin akşam pk sı idare eder. Birleşme olursa mutlaka iyi olacaktır. Sıkıntı exp slotlarında. Rebith kasmaya korkuyor millet. Buraya bir çözüm lazım. Pazarcı çok var. Bir çoğuda sömürücü. Piyasanın camına coyuyorlar. Adeta mafya team. Onlarada bir çözüm olsa tadından yenmez. İstedikleri itemi istedikleri fiyata düşürüp arttırıyorlar. Keşke şu itemlerin tamamı krowaz gibi olsa. Ve trade anında devreye girse. En azından bu al satçı stokçulara ufak bir uyarı olurdu. Adamlarda en kalite itemler hep stoklamışlar. Pazarda 1000 kişi var bazen günlerce item bulamıyorsun. Sadece onlarda var. Tek tek faiş fiyattan yaslıyorlar. Aslında bu al sat bir şekilde oyun yönetiminin denetiminde olmalı.

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    ares-diez-gordion birleştirilebilir.

destan ve rosetta gayet kalabalık birleşmelerine gerek yok.

belki olympia için rosetta ile birleşim yapılabilir.

Senior Member
    Ares diez gordion birleşimi havaya uçurur.
    Yeni serverleri sollamazsa adimi degiştiririm.

Senior Member Vrij's Avatar
    Serverler öyle siz gerçekte ne amaçla istiyorsanız artık diye toplanacak kadar saglam değil.
    Diez 1 ve 2yi bile toplasalar çok lag oluyor, nerede 3 eski serveri topla,
    topla göm artık yani.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ben attila-athena birleştiğinde attilada oynuyordum. Attilada cz'nin en yoğun olması gereken saatlerde karşılıklı 3-5 party anca oluyordu. Ki bu 4-5 aydır öyleydi. O kadar süre sonrasında birleştirmişlerdi. Gerçi attilanın son zamanlarında TBL'den 2-3 clan adamı banlamışlardı, çoğu dağılmıştı. Onun da etkisi olmuştu birleşmeye. Şimdi diğerlerini bilmem de ares, o zamanki attilanın 4-5 katı kalabalık. Birleşir birleşmez bilmem ama ares sandığınız kadar ölü server değil.
    Last edited by GengaR_AreS; 10-15-2020 at 06:57 PM.

Junior Member KaruscaN's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ben attila-athena birleştiğinde attilada oynuyordum. Attilada cz'nin en yoğun olması gereken saatlerde karşılıklı 3-5 party anca oluyordu. Ki bu 4-5 aydır öyleydi. O kadar süre sonrasında birleştirmişlerdi. Gerçi attilanın son zamanlarında TBL'den 2-3 clan adamı banlamışlardı, çoğu dağılmıştı. Onun da etkisi olmuştu birleşmeye. Şimdi diğerlerini bilmem de ares, o zamanki attilanın 4-5 katı kalabalık. Birleşir birleşmez bilmem ama ares sandığınız kadar ölü server değil.
    abi kötümü olur ares diez birleşse ? canlı canlı her mapde pk atmanın ne gibi - durumu olabilir reis

Senior Member
    Yönetim oyunun belli saatlarınde 3- 4 pt nin pk atmasını yeterli görüyor dagılalım bence .

ares diez birleşimi tatlı olur