Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Yazdığım şeyler sadece bu arkadaşa değil bana çok saçma gelen bu tip isteklerde bulunan tüm arkadaşlara ithafendir. 15 yılı aşkın oynanan oyunda temel şeyler var bunlar değişmez değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Oyunun temel mantığında jobların her skili ayrı ayrı düşünülmüş sana sunulmuş. Bunca yıldır süregelen şeyler şimdi niye milletin zoruna gider anlayamadım. Beceremiyorsan 2 dakikada bir wolf atmayı, lup kaçırmamayı demek ki sen asas değilsin. Mageysen, warriorsan db malice yediğinde mecbur birisinden cure rica edeceksin çok zoruna gidiyorsa bu durum curesi olan bi job aç. Prayer Of God's Power 2 dakikada bir biter bittiğinde bp ile adama damage atamazsın mecbur kaçırmayacaksın eğer kaçıyorsan elin ayağına dolanıyosa ya sabredip öğreneceksin yada başka joba geçeceksin okçu mana çeker kardeşim mana çektiği zaman senin manan dibi görür 3-5 girdiğinde uzaktan vurduğunda prieste el kaldırmaz bu durumlarla başa çıkamıyorsan oynayabildiğin bir oyun oyna şu gelsin bu gelsin diye diye oyunun içinden geçilecek. Misal oyun temel 4 karakterle başlamış sonradan kurian diye bişey getirdiler hala ne oynamışlığım ne bu oyuna yakıştırmışlığım var. Yenilik iyidir illaki ama oyunun oturmuş mekanikleriyle oynanmamalı diye düşünmekteyim.
    Last edited by seasL; 10-14-2020 at 06:19 PM.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    1 pt ye girip . wolf at . sw at. lup at . görunmezlik basana kadar zaten 30 sanıyesi gidiyor hepsinin süresinin uzatılması lazım karakterlere sw eklenmesi lazım sawaşlarda pm blokluyoruz sw isteyenler yüzünden ! oyuncuların isteklerinin de karşılanması lazım anket yapılabilir ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Wolf neden 2 dakika sürüyor abicim ya bari 4 dakika yapın tam başlıyoruz mobu kesmeye 4-5 mob kesiyoruz WOLF bitiyor bu kadar oyuncuyu oyundan soğutan deli ettiren işkence eden bir şey olabilir mi? yıl 2020 ya 4-5dk yapsanız nolucak atak sc mi çekilmicek pustan sanki?
    Senden ricamız 2030 da kac dk olmalı onuda söylersen geniş çaplı bi çalışma yaparlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    tamam en iyi asaslar sizlersiniz adama bak 1 sayfa şey yazmış ciddi ciddi birde ahahaha XD knight communitysi böyle kabul ediyorum artık sizi etkilenmiyorum bu yüzden ''OYUNLAR EĞLENMEK İÇİN OYNANIR,2DK DA BİR SKİLLE UĞRAŞMAK İSE EZİYETTİR'' ama görüyorum ki siz oyunu HAYATINIZ yapmışsınız yazık size yorumlarınız komedi