Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38

Thread: Stone Golem Hk.

Stone Golem Hk.

Selamlar, videoda göründüğü üzere abuse kullanımı mevcut. Bu konu hakkında bir çalışmanız var mı? Birden çok bilgisayar kullanarak bu şekilde oyun açıklarını kullanan kişilerin önüne geçilemeyeceği için bu durumun çözüme kavuşturulması gerektiğini düşünüyorum.

Konu şikayet konusu değildir, çözüme kavuşması dolayısıyla açılmıştır.

Aynen bencede oyunun bugu bu düzeltilmesi lazım.

bence abuse söz konusu değil 7 karaktere gitmesi gereken parayı adam yeşil perili tek karakterine çevirmiş mesafesini ayarlayarak multi olsa haklısınız ama her karakter için ayrı bir bilgisayar var anladığım kadarıyla legal göründü bana açıkcası

Senior Member
    abuse degıl dıyen abuse yapan kardeslerimiz

Senior Member BrkDlc's Avatar
    Nickname
    CxMage
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Hakaret etmek gibi olmasın fakat bunu BUG olarak nitelendirenler lütfen bu oyunu silsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BrkDlc View Post
    Hakaret etmek gibi olmasın fakat bunu BUG olarak nitelendirenler lütfen bu oyunu silsin
    KATILIYORUM, Reis kesin videodaki adamdan bişey istemiştir bunlar, adamda kabul etmemiştir, bunlarda adamı şikayet etmeye calısıyorlar böyle video ile herkezin önünde, tipik aç gözlü hareketleri

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu videoyu ben de bugün gördüm. Bunda bir şey hile hurda bug yok. Tüm partiye gidecek coinsi tek kişi alıyor bunda bir şey yok.

Junior Member
    konuyu açan arkadaşın kafasından yaşamak istiyorum. kıskanıyorsan git youtube video altına yorum at kardeş adam illegal bug mug bir şey yapmıyor.

Beyler bug olmadigina nasil inanmiyorsunuz ? Ordaki karakterlerin hiçbirinde premium yok ? Yeşil peri yok, fakat hepsinin coins preli ve perili olarak geliyor? Pardon da neyi bug degil ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Dreamscape_ View Post
    Beyler bug olmadigina nasil inanmiyorsunuz ? Ordaki karakterlerin hiçbirinde premium yok ? Yeşil peri yok, fakat hepsinin coins preli ve perili olarak geliyor? Pardon da neyi bug degil ?
    Kime ne gidecekse o geliyor bug yok yani premium olmayan charla denedim sadece coins tek kişinin üstüne geliyor . DC pre olan karaktere gelmesi gereken premiumsuz karaktere gelmesi gereken geliyor . Eğer iki karakterde DC preli mantığıyla gelse anlarım o zaman bug derim ama bu normal bı durum