Results 1 to 3 of 3

Cheat Reports Hk.

Merhabalar,
    Birkaç gün önce bir konu açtım fakat konuya ilgili kişi tarafından ''Uygun görüldüğü takdirde işlem yapılacaktır.'' gibi bir cevap geldi konu kilitlendi ve şimdide arşive alınmış. Şikayetim olumlu mu olumsuz mu sonuçlandı hiçbir fikrim yok eskiden böyle değildi cevap olarak yaptırım uygulanmıştır vs. gibi cevap geliyordu. Sonucu bilinmeyen bir şikayet bana pek mantıklı gelmiyor bir yetkili konu hakkında bilgi verirse çok memnun olurum.

Senior Member angelrock's Avatar
    Oyun reklamı yapmamak için isim vermiyorum oynadığım bir oyunda raporla ilgili sistemden bilgi mesajı geliyor "Rapor ettiğiniz oyuncuya müdahele edildi" şeklinde en azından bu şekilde bir bilgi mesajı gelmiş olsa iyi olurdu. İllegal oyuncuları raporlama konusunda insanlar emeğinin karşılığını aldığını yazılı olarak gördüğü zaman bu konuda daha titiz çalışacaktır. Belki ilerde bu konuya el atabilirler.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Oyun reklamı yapmamak için isim vermiyorum oynadığım bir oyunda raporla ilgili sistemden bilgi mesajı geliyor "Rapor ettiğiniz oyuncuya müdahele edildi" şeklinde en azından bu şekilde bir bilgi mesajı gelmiş olsa iyi olurdu. İllegal oyuncuları raporlama konusunda insanlar emeğinin karşılığını aldığını yazılı olarak gördüğü zaman bu konuda daha titiz çalışacaktır. Belki ilerde bu konuya el atabilirler.
    hocam zaten eskiden veriliyordu bu yeni bir yöntem mi onu anlayamadım olumsuzda olumluda olsa şikayet edenin sonucunu öğrenmesi en doğal hakkıdır