Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Mythril Fragment

Herkese merhabalar yeni serverlar açılalı neredeyse 2 sene olacak hala mythril fragmentlerin eslanta geçişi yapılmadı. Anlıyorum krowaz gelmedi mythrillerin değerlerinin korunması isteniyor fakat oyuna yeni başlayan ve özellikle solo oynayan bir kişinin czde yem olmaktan başka çaresi kalmıyor fragment kasabilmek için. En azından eslanta belli moblar eklenip fragment sayıları çok üst düzeyde tutulabilir (misal söylüyorum 15 parça silah 10 parça armor gibi) Bununla birlikte oyunda farm yapmayan zevk almak için sadece jr ft gibi etkinliklere giren bir kesim var bu kesim içinde görevden gelen 10m exp çok önemli en azından benim için böyle. Umarım en kısa zamanda bu söylediklerim veya benzer şekilde bir güncelleme yapılır. Herkese iyi günler iyi oyunlar dilerim.

Senior Member
    +10 wbli asaslar nerde pk atıcak baska kardesım o moblar olucakki onlar tek atıcak bırılerını bulsunlar

Senior Member
    Ya kanka o da olsun valla sıkıntı yok diyorum ya 10-15 olsun czdeki 3-5 olsun mesela. Umarım bir güncelleme getirilir yakın zamanda.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    beklemekle ugraşma eski serverlere buyur orda ne istersen hazır beklıyor

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Belki getirebilir fakat istenilen adet bir tık yükseltilmeli diye düşünüyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Kesinlikle gelmemeli , fakat +1 +3 +5 +7 atma özelliği gelebilir.
    Eslantta yaşayan insan mı var allah aşkına

Bir de şöyle düşün, oyuna yeni başlayan adam öyle 1 ayda 2 senelik adamın seviyesine erişmesi kolay olmamalı.

Ama en azından sayılar yine aynı kalarak eslanta taşınabilir.

Moderator NightOwl's Avatar
    Eslant bölgesine taşınması durumunda istediği mithril sayısı artırılmalı, Ronark Land bölgesinde kalması durumunda ise istediği mithril sayısı azaltılmalı diye düşünüyorum.

hem eslantta olsun hem czde olsun 2side günlük görev olsun eslanttaki cznin 2 katı fragment karşılıgında armor/weapon alınsın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    eslanta geleceğine CZ de kalsın istenilen taş adetleri düşsün.... şimdi olmasa bile ileride kesin gelecek siz sadece görevi yapın