Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Senior Member
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam bu istediğin DB priesti bitirir. 10 saniye db olmaz.
    Sen bunu istersen bende bir priest olarak Nova'ların alanının dörtte bir oranında küçülmesini isterim. Madem oyunculuktan bahsediyoruz, magelerde bir zahmet oyunculuklarını konuşturup dar alanda adam indirmeye çalışsın.
    En mantıklı seçenek Mage ve Warriorlara özel NPC'lere veya PUS'a eklenecek bir Cure eşyası olacaktır.
    Warriorlar ile aynı büyüklükte vursun istiyorsun. Peki 1 mage full ıtem 1.5k nova ataker 3 4 k alan vuran warrior için ne düşünüyorsun.

Senior Member Vrij's Avatar
    Müessemizde pazarlık yoktur
    Yine parlak bir fikirle gelmişsin bzm serverdeki sütçü
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    10 saniye olmaz.Bunu sadece pk olarak düşünmeyin.Etkinliklerde partinin atak gücüne bağlı olarak priestin bu becerilerini kullandığında 10 saniyede kesilemeyecek yaratıklar mevcut.Ucu her türlü bize dokunur

2 dakika solo takılan ve scli dolaşan userler için sıkıntılı bir süre ama 30 saniye ideal bir süre.Zira süperli, dbli, maliceli birini 30 saniyede kesemiyorlarsa zaten czden çıksınlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    10 saniye olmaz.Bunu sadece pk olarak düşünmeyin.Etkinliklerde partinin atak gücüne bağlı olarak priestin bu becerilerini kullandığında 10 saniyede kesilemeyecek yaratıklar mevcut.Ucu her türlü bize dokunur

2 dakika solo takılan ve scli dolaşan userler için sıkıntılı bir süre ama 30 saniye ideal bir süre.Zira süperli, dbli, maliceli birini 30 saniyede kesemiyorlarsa zaten czden çıksınlar
    30 saniye de mantıklı hadi anlasalim 2 dakika nedir ya adam pc kapatıp yatıp uyuyor daha attigii db duruyo üstünmde

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Müessemizde pazarlık yoktur
    Yine parlak bir fikirle gelmişsin bzm serverdeki sütçü
    Pm nedir senin bulacam seni

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Solo mage ve warrior oyuncuları için; PUS'a 50'li ve 100'lü cure konulabilir. Mantıklı bir öneri aslında.
    Cure dengeleri bozar ama 30 saniye ideal bence de.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    CC skilli olmayan solo oyuncular içi bence de iyi olur, 40-50 saniye civarı düşürülebilir

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    CC skilli olmayan solo oyuncular içi bence de iyi olur, 40-50 saniye civarı düşürülebilir
    Bence bu isteğimiz makul karşılanabilir mgame tarafında. Bakalım zaman ne gösterecek son dönemde hızlı adımlar atıyor mgame olur mu olur .

Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    Oyunda cure sadece 2 sınıfa ait. 1 dakika 2 dakika filan parazit , süper parazit, ve malice için çok uzun değil mi? Bu db süresini pvp için 10 saniye yapsak playerligin önem kazandığı bir hal almaz mı? Mage oyuncusuyum solo dolanırken 1 tane db yiyorum kaliyo 400 def . Bide parazit yersen 3k can kalıyor derviş gibi dolanıyorum nerden tek yiyecem diye bana db atan adam belki oyundan çıkıyor ben milletten cure dileniyorum. Su db yi 10 saniye yapın en azından kim iyi oyuncu onu görelim.

db attı kestim adamı şimdi bunun 2 dk üzerimde durmasını ataistler açıklayın
    adam teklemek 3 saniye sürmüyor ama 1 dakika ya düşürülebilir yada 30 saniyeye ama
    bu küçük bir detay Porutu/Kurian öncelik bence skillerin hiç biri işe yaramıyor master 20 ve Rush skill i hariç

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    10 saniye değil de 30 saniye falan olabilir. Curesi olmayan jobların solo pk atarken db'li şekilde fazla kalmamaları için o da.