Results 1 to 4 of 4
    Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Lightbulb Giriş sorunu hk

Merhabalar 1 modem ile bir pc bağlı iken diğer pc ile girişte sorun yaşıyoruz karakter karşılmaa ekranında " disconnet " uyarısı veriyor sebebi ne olabilir acaba. Premium almıştık yeni bitti ama en azından normal koşullarda giriş olması lazımdı, anladığım kadarıyla karakter de bug da değil. neler yapmak gerekiyor, teşekkürler.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Lütfen modeme reset atıp giriş yapmayı dener misiniz?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Açma kapatma kısmından kapattım açılınca gene aynısını oldu birinin dnsini yandex yaptım bir de öyle denedim ancak çözülmedi acaba modeme hard reset atıp sıfır bir kurulum mu yapsam akşam bilemedim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Eğer tek hesap girmeye çalışıyorsanız ve karakter seçim ekranında disconnect hatası alıyorsanız;

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.