Results 1 to 3 of 3

Thread: Dolandirildim!

Junior Member

Angry Dolandirildim!

Herkese merhabalar,
    Klana alır mısın diye pm attığım zat, bana birkaç kelime oyunu yaptı ve maalesef kandım, kandırıldım. Öğrenci misin, gel bankaya gibi şeylerle beni çağırdı ve ona itimat etmemi söyledi. İtimat ederek üstümde bulunan 55 milyon noah ve +7 IB itemimi teslim ettim. Teslim etme sürecim de şöyle oldu:
    Önce trade at, itemi ver ve bana güven, itemini verdikten sonra trade at, sonra paranı ver, sonra tekrar trade at şeklinde ilerlerdi.
    Fakat arkadaş bana sonrasında hakaret ederek olayı manipüle etti. Evet kimseye güvenmemem, aldanmamam gerekir fakat onca iteme ve donanımlı bir çara sahipken insan nasıl böyle düşünebilir? Farz edelim düşündü nasıl bu kadar düşebilir? Yanında durduğu adamlara PM atıyorum ve onlara da aynı taktiği uyguluyor. Adam yürüyen dolandırıcı ve anlamıyorum. İnanın hayretler içindeyim. Kabul ediyorum benim hatam, güvenmemem ve asla yapmamam gerekirdi ancak ben bu dolandırılmanın bedelini nasıl ödetirim? Bu olayın karşılığında bir ceza alması gerekmez mi? Ceza almak için sadece soyulduğunu bariz görmek, ispatlamak mı gerekir? Bunun çaresi, çözümü nedir bilgisi olan var mı? Yardım ve desteklerinize ihtiyacım var. Olay ne item ne para olay bu zatın gerekli cezayı alması. Gerekli görüntüleri ekledim.
    Last edited by bortelsat; 10-13-2020 at 01:36 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Öncelikle çok geçmiş olsun ne yazık ki bu tarz insanlar fazlasıyla mevcut ve aşırı dikkatli olmanız lazım. Üzerinizde bulunan eşyaları ve paranızı kendi hesabınızdan kendiniz verdiğiniz için herhangi bir cezai işlem olacağını sanmıyorum, bu olay sadece size bir tecrübe olabilir.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Dostum geçmiş olsun ilerde daha dikkatli olmanı önermekten başka çare göremiyorum .