Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Chaos'da Hata Mı Var ?

Merhabalar

2 Tane Sorunu Bildirmek istiyorum.

1- Bir kaç dakika önce chaosa tıkladığımda map üzerimde , 2. olarak tıklamıştım süre dolduktan sonra ışınlanma gerçekleştiriliyor dedi ama chaosa çekilmedim.

2- Chaos içerisinde her zaman gerçekleşmese de bazen denk geldiğim biri hack mi kullanıyor napıyor anlamadım görünmez bir şekilde beni ve başkalarını kesiyor ? damage yiyorum ama vuranı göremiyorum etrafımda görünmüyor , evet tam olarak böyle kesinlikle başkaları değil yani bu oyun hatası mı yoksa birileri koxper gibi bi hack mi kullanıyor anlamadım.

Saygılarımla, Teşekkürler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Chaos etkinliğinde random sistemi uygulanmaktadır. Bu sebep ile tıkladığınız sıranın veya saniyenin bir önemi bulunmamaktadır ve içeri random olarak almaktadır.

Bahsettiğiniz diğer durum ise visual bug olabilir, bir defa öldükten sonra bu durum düzelmektedir. Farklı bir durum söz konusu ise dilerseniz kısa bir video alarak Hata Listesi konusuna ekleyebilirsiniz.

Senior Member
    Random sistemi nedir anlayamadım açıklayabilirmisiniz ?

Quote Originally Posted by RuyeL View Post
    Random sistemi nedir anlayamadım açıklayabilirmisiniz ?
    Etkinliğe katılım için tıklayanlar arasından rastgele bir şekilde içeri almaktadır. Bu sebep ile tıkladığınız sıranın veya saniyenin bir önemi bulunmamaktadır.

Senior Member
    Anladım , peki etkinliğe katılma sınırı var mı ? Örneğin Maximum 20 kişi alıyorsa 20+ üzeri alınmayacak kişiler olacaktır var mı böyle bir kısıtlama ?

Odalar maksimum 18 ve minimum 6 kişiden oluşturulmaktadır. Ayrıca minimum 6 kişilik sayıya ulaşılmazsa oda oluşturulmamaktadır.

Örnek olarak; Tıklayan kişi sayısı 23 olsun. Bu 23 kişiden 18'i oluşturulan ilk odaya girer, kalan 5 kişi ise dışarıda kalır ve 2. oda oluşturulmaz.

Senior Member
    Çok teşekkür ederim demek bu sebepten ötürü almamış , tıklayan kişi sayısı 22 idi 4 kişi dışarıda kaldığı için bende dışarıda kalanların arasında oluyorum , tekrar teşekkürler bilgileriniz için.