Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Pus protestosu hakkında gm ekibi açıklama yaptı mı

Merhaba

Bildiğiniz gibi ben dahil (bir buçuk aydır çekmiyorum fiyatlar düzelmezse birdaha çekmem bırakırım oyunu) bir çok oyuncu pus protestosu yapıyor bu durumdan gm ekibinin haberi var mı varsa mgameye iletildi mi iletildi ise ne cevap geldi biri açıklayabilir mi?

Senior Member
    Birazdan postu kitlerler kanka fazla uzatma bence forumdan felan ban yersin ben cr konum neden bu kadar geç sonuçlanıyo adam böyle böyle makro dedim diye ban yedim dc den

Senior Member
    Alan razı veren razı sizene pus inidiriminden paran varsa oyna kardeşim yoksa oynama

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Alan razı veren razı sizene pus inidiriminden paran varsa oyna kardeşim yoksa oynama
    param var ama bu oyuna bu kadar para verecek kadar zengin değilim

Senior Member
    Quote Originally Posted by therain12 View Post
    bu mevzuları gündeme getirenlerin kendi çıkarları için gündeme getirdiğinin farkıdayım ama böyle bi mantalite olamaz kardeşim kur iyi yönde ilerlemiyor sürekli artıyor sürekli oyuncu azalmakta ne yapacaksın boş oyunda dread mare gibi mob lar ile ws mi atacaksın

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    eskiden pushmu vardı 0000 zero diger elemanlar pushmu kullanıyodu oyundan zaten cok rahat farmdan push parası cıkarabiliyon çekmezsen çekme kardeşim kimse size zorla push cekin demiyorki bazı çetelerin gazına geliyorsunuz oyunu bitirmek icin adamlar pushu protesto ediyor düne kadar nerdeydiler oyunu tehdit eden kitleler derhal sınırsız banlanmalı bana göre şahsi görüşüm koskoca 50 bin 100 bin insan bu oyundan ekmek yiyor item diziyor vakit harcıyor ve eğleniyor kahveye gidip kumarmı oynayalım napalım yani push pahalıymış hey allahım yarabiim sen bana sabır

Cortex sana güzel bir cevap yazdım ama kaldırdılar tekrar yazmiyacam lütfen benim konuma yorum yazma

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Cortex, sönmez reyizin çok güzel bir lafı var. Allah beni kuş edicek gelecem yanına .... Gerisini araştır bul geçmiş ile şimdiyi kiyasliyor eskiden pus mu vardı diyor hay Allah'ım ya farm yaparak çok rahat kazanılmıyor en son 5gb zor kastım 3gb DC pre geri kalanlar vip key peri magic bağ Pathos bunlar da 3gb desen 1gb zarardayım günde 28saat farm atmak mı lazım nedir
    ya kardeşim boş yapıyosun cift slot golem saatte 20m kazandırıyor trol cift slot 20m kazandırıyor bazen 30m ye çıkıyor ms ve buslarla saatte. ve tek slot saatlik 12m bırakıyor kendim geçen ayki stratejik okçu karakterimle slotları test ettim siz boş yapıyorsunuz ve boş yaptığınız için farm olayına müdahale etti adamlar böylesi daha iyi oldu gb değerli en azından emeğinle farm yap boş çenenle değil pathos hayatımda almadım dc premium 3 gb diyorsunda trinayı 110 dan alıyor adamlar boş yapma oyuna 2 gblik bir harcama yapıyorsun vip key dedigin şey 50m magic bag 10m 260m para yapıyor pathos mathos farmda kullanan adam farmcı değildir zaten farmcı dediğin 1m sini bile harcamaz oyuna baskı yapmaktan vazgeçin sönmez reyiz lafınıda iade ediyorum sana umarım ilgilenirler senle. ayrıca şunu belirteyim siriusta mhleri 360 350 den buydan alıyorlar geçen aykı stratejik farm testlerime göre bu ay buy fiyatları arttığı icin sonuc 25 m ye kadar çıkabilir ts fiyatlarının 100k olmasının sebebi ise şu ts al sat yapan kişilerle konuştum farmcılar kendi ayağına sıktı diyor sebep diyorum adam diyorki farmdan kazandıklarını 50k ks atarak bizim ekmeğimizle oynuyorlar bizde buyu düşürdük diyolar yani anlıycagın farmın bittiği falan yok pushun pahalı oldugu falan yok saatte golem 30m ye kadar bırakıyor ts ile mh aynı fiyatta olduğu zaman 1 saatte hemde. şimdi sen git garsonluk yap 1 saat sana bu parayı veren varsa bizde gelelim

Oyundaki herkes siriusta oynuyor dimi zaten kardeş golem 30 m bırakıyor Muş Muş Muş ta miş miş miş hayaller alemin güzelmiş Pathos almak zorundasın 0000doneminde değiliz destanda oynuyorum Pathos olmadan farm atılmaz oyunu bilmiyorsun he biliyorsa da madara oluyorsundur her seferinde gelen geçen kesiyordur benim karekterimin pussuz undlyli canı 9300 oluyor pus çeksem kanat Valkryy tatto 10k üstü oluyor farm atarken biri sana salça oluyorsa ve beni kesiyorsa asla rahat bırakmaz onun için çok sağlam durmalisin bunu oyuna başladığım ilk aylar iyice tecrübe edinmistim tek yemekten ciğerim soluyordu Cz trollde

Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Oyundaki herkes siriusta oynuyor dimi zaten kardeş golem 30 m bırakıyor Muş Muş Muş ta miş miş miş hayaller alemin güzelmiş Pathos almak zorundasın 0000doneminde değiliz destanda oynuyorum Pathos olmadan farm atılmaz oyunu bilmiyorsun he biliyorsa da madara oluyorsundur her seferinde gelen geçen kesiyordur benim karekterimin pussuz undlyli canı 9300 oluyor pus çeksem kanat Valkryy tatto 10k üstü oluyor farm atarken biri sana salça oluyorsa ve beni kesiyorsa asla rahat bırakmaz onun için çok sağlam durmalisin bunu oyuna başladığım ilk aylar iyice tecrübe edinmistim tek yemekten ciğerim soluyordu Cz trollde
    la sen ne anlatıyon ben +1 reb ii dual +2 foverin +8 fabric setli old takılı bp priestimle siriusta humanlara kök söktürdüm bir devir ve bu devir 5 ay önce bitti itemsiz halde ful +8 +9 ve +3 takılı asasları kesiyorum pathosmu vardı bende scmi vardı bende ? yoktu çünkü bir insan nekadar hırs yaparsa ezig görünümlü haliyle okadar çok oynamasını iyi bilir ve başarır herşey pathos mathos deil 260m pusha harcıyon alt tarafı 1 ay boyunca 30 gb katlıyon farmdan git bir boro partye bakayım ayda kaç gb kasıyolar söyle sadece coins ve çöpler günlük 50m pot paranı bırakıyor boş yapmayın o yüzden ben 0 itemli okçumla her önüne geleni kesebilme kabiliyetindeyim sen bunu başaramıyorsan benim sorunum değil ben pathos ve sc alırsam sen beni hiç kesemiycen veya başkası hiç kesemiycek öyle diyim sana nasıl bir player olduğumu anla ve sessiz ol.