Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    la sen ne anlatıyon ben +1 reb ii dual +2 foverin +8 fabric setli old takılı bp priestimle siriusta humanlara kök söktürdüm bir devir ve bu devir 5 ay önce bitti itemsiz halde ful +8 +9 ve +3 takılı asasları kesiyorum pathosmu vardı bende scmi vardı bende ? yoktu çünkü bir insan nekadar hırs yaparsa ezig görünümlü haliyle okadar çok oynamasını iyi bilir ve başarır herşey pathos mathos deil 260m pusha harcıyon alt tarafı 1 ay boyunca 30 gb katlıyon farmdan git bir boro partye bakayım ayda kaç gb kasıyolar söyle sadece coins ve çöpler günlük 50m pot paranı bırakıyor boş yapmayın o yüzden ben 0 itemli okçumla her önüne geleni kesebilme kabiliyetindeyim sen bunu başaramıyorsan benim sorunum değil ben pathos ve sc alırsam sen beni hiç kesemiycen veya başkası hiç kesemiycek öyle diyim sana nasıl bir player olduğumu anla ve sessiz ol.
    tamam kardeş sensin

Kim protesto ediyor? Oyunu sadece geçim kapısı olarak gören bir kaç ittifak clanı mı?

Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Kim protesto ediyor? Oyunu sadece geçim kapısı olarak gören bir kaç ittifak clanı mı?
    bide ben

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    tamam kardeş sensin
    gerçekler bunlar pushu bahane eden tayfa gmleri tehdit edip gmlere yayınlarda hakaret edip utanmadan birde talede insanları galyana getirip push pahalı şimdide pusha indirim diye ağlıyolar charları nerden baksan 200k 150bin pk atcakları adamlarda 20 k ya var ya yok birde pushu bahane ediyolar aylık push taş çatlasın 500 lira bile değil dc pre vip magic bag 260 m tutar oyun içii giydikleri walkry cart curt 200 m bile değil birde oyun yönetimini ve gmleri ve çalışanları yayınlarda tehdit eden bu kitleye destek oluyorsunuz kınıyorum.. tale villagede eylem yapan her char hapis zindanına ve 1 ay uzaklaştırma almalı canlı yayında gmlere hakaret eden şahıs clan yöneticileri hakkında işlem başlatılmalı gerekirse. bu oyun 2 3 eşkiyanın tahriki galyanı ve tehtidiyle yönetilcek değil.
    Last edited by xMakhWelo; 10-13-2020 at 01:16 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    gerçekler bunlar oyunun gb değerini düşüren pushu bahane eden tayfa gmleri tehdit edip gmlere yayınlarda hakaret edip utanmadan birde talede insanları galyana getirip push pahalı şimdide pusha indirim diye ağlıyolar charları nerden baksan 200k 150bin pk atcakları adamlarda 20 k ya var ya yok birde pushu bahane ediyolar aylık push taş çatlasın 500 lira bile değil dc pre vip magic bag 260 m tutar oyun içii giydikleri walkry cart curt 200 m bile değil bir memurun alamıycağı parayı oyundan alıp birde oyun yönetimini ve gmleri ve çalışanları yayınlarda tehdit eden bu kitleye destek oluyorsunuz kınıyorum.. tale villagede eylem yapan her char hapis zindanına ve 1 ay uzaklaştırma almalı canlı yayında gmlere hakaret eden şahıs clan yöneticileri hakkında işlem başlatılmalı gerekirse. bu oyun 2 3 eşkiyanın tahriki galyanı ve tehtidiyle yönetilcek değil.
    Bu istediklerinin gerçekleşebilmesi imkansız.
    Zaten nTT yetkilileri diyorlar diğer yayın platform fln. onları bağlamıyormuş. Onlar başka mecra imişler.
    Eski forum konularını biraz eşelersen görebilirsin.
    Yani birşey olabilmesini istiyorsan bu olanların oyun içi olması gerek video ile kanıtlaman gerek kanıtlarının sağlam olması ve hiç bir şüpheye mahal bırakmayacak şekilde açık olması gerek videolarda tarih sw bilgilerinin açık ve net olması gerek cr deki adamları ikna etmen gerek. vsvs.
    Kolaylıklar dilerim.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Bu istediklerinin gerçekleşebilmesi imkansız.
    Zaten nTT yetkilileri diyorlar diğer yayın platform fln. onları bağlamıyormuş. Onlar başka mecra imişler.
    Eski forum konularını biraz eşelersen görebilirsin.
    Yani birşey olabilmesini istiyorsan bu olanların oyun içi olması gerek video ile kanıtlaman gerek kanıtlarının sağlam olması ve hiç bir şüpheye mahal bırakmayacak şekilde açık olması gerek videolarda tarih sw bilgilerinin açık ve net olması gerek cr deki adamları ikna etmen gerek. vsvs.
    Kolaylıklar dilerim.
    kanka platformda videoları mevcut yani adamlar izliyordur mutlaka kendileri buna itiraz etmeleri lazım bizim şikayet etmemize gerek yok canlı yayında adamların oyun yönetimine özellikle sayın khenarta aşağlayıcı sözler söylediğini duydum ve eleştiricne kanaldan atıldım oyun yönetimi bunlara prim vermemeli ve kendilerine edilen hakaretlere boyun eğmemeli şahsi görüşüm.

NTT gm ekibide mgame gibi yanıtlamıyor soruları anlaşıldı

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eskiler...