Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Royal Knight Teamming Sıkıntısı!

Hemen hemen her royal knight etkinliğinde teamming sorununa denk geliyoruz.2-3 hattta bazen 5 kişi yan yana duruyorlar, birbirlerine atak yapmıyorlar seni gördüler mi hepsi sana atak yapıyor.Nickleri görünmediği için ne video alınabiliyor, nede pm yoluyla kimliklerini belirleyebiliyoruz.

Şifreleyin şu username'lerini zor birşey değil, 2 satır koda bakıyor.O şifrelenmiş isimlerin videolarını aldığımızda eşleştirir, ona göre de işlem yaparsınız.Gına geldi artık karakteri olmayan karakterlerden.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    her gün ya koxperlara ölüyorum yada captcha yüzünden, adamlara öyle güzel fırsat verilmiş ki rahat rahat koxp açabiliyolar herşeyleri anonim.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    her gün ya koxperlara ölüyorum yada captcha yüzünden, adamlara öyle güzel fırsat verilmiş ki rahat rahat koxp açabiliyolar herşeyleri anonim.
    O anonimlerin onurunu şeref ve haysiyetini incitmeden ağır konuşmak isterdim ama malum hem forumdayız hemde incitmemek için aradığımız onur, şeref ve haysiyet gibi insani özellikler o şahıslarda bulunmuyor.

Tek çözüm; nicklerin şifrelenmiş şekliyle görünmesi ve damagelere yansıması..
    Last edited by zambiali; 10-12-2020 at 01:58 PM.