Results 1 to 6 of 6

Ics / otp hakkinda

İyi günler . Ben ıcs işlemini yaptıgım numara bir yakınıma aitti ancak özel durumlardan dolayı şuan o kişi ile baglantı kurmuyoruz.
    ıcs otp numara degişimi talep ediyorum bütün bilgilerimi veriyorum , bana yazdıgınız numara aktif kullanılıyor diyor...

Ben numara ile ilgili kapalı veya ulaşamıyorum demiyorum.. Kayıtlı no sahibi ile iletişim kuramıyorum diyorum !

Bu konu hakkında ne yapabilirim önerilerinizi bekliyorum..

Teşekürler...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bir numaraya erişim varsa, bu konuda yapılacak bir şey ne yazık ki yoktur. Çünkü erişim vardır, burada destek ekibi ilgili kişiyle iletişim kuramamanızla ilgilenmez.

Erişim olmayan telefon numaralarına, ilgili telefon numarasının operatör ile iletişim kurarak tekrar çıkartılması iletilir.

16.02.2019 tarihinden beri otp sistemine bağlı olan telefon numarasının değiştirilmesi konusunda destek olunmuyor.

Yeni sunucularda zorunlu olan otp neticesinde belli bir vakte kadar destek ekibi destek verdi. Sonrasında destek verilmeyeceğini de altını çizerek belirtmiştir.

Bilet gönderilmesi sonucunda, olumsuz geri dönüş alıyorsanız, bu duruma ekstra yorum yapmak da bize düşmez. Bilete gelen yanıt nihai karar olmaktadır.

İyi forumlar.

destek bileti hakkında

merhaba
    otp sistemindeki telefon hattıma ulaşamiyorum malesef eski hat ve kapanmiş durumda otp servisindeki numarayi değiştirip tekrar charıma giriş yapmak istiyorum bunun bir yolu yok mudur? otp kodu gelıyor fakat hat kullanım dişi ne yani charımız gıttı mi ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by noa_Hzm1Kaev View Post
    merhaba
    otp sistemindeki telefon hattıma ulaşamiyorum malesef eski hat ve kapanmiş durumda otp servisindeki numarayi değiştirip tekrar charıma giriş yapmak istiyorum bunun bir yolu yok mudur? otp kodu gelıyor fakat hat kullanım dişi ne yani charımız gıttı mi ?
    Merhaba,

ICS telefon numarası değişim desteği bugün uzatıldı, aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

ICS Numara Desteği 31 Aralık'a Uzatıldı!

tam olarak ne yazmalıyım ve türkçe mi olmalı?
    biraz bilet hakkında yardımcı olur musunuz ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by noa_Hzm1Kaev View Post
    tam olarak ne yazmalıyım ve türkçe mi olmalı?
    biraz bilet hakkında yardımcı olur musunuz ?
    Öncelikle yukarıda ilettiğim konuyu inceleyiniz. Şartları sağlıyorsanız OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden numara değişikliği hakkında Türkçe olarak bilet gönderebilirsiniz.