Results 1 to 6 of 6

Rapor Edilen Oyuncunun Durumu

Merhaba arkadaşlar. Birisini rapor ettikten sonra postun altına gerekli işlemler yapıcalacaktır diye cevap geliyor. Fakat ben rapor ettiğim oyuncunun ceza yediğini nasıl öğreneceğim?
    Teşekkürler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Sonuçlanan her rapor belirli bir süre sonra arşive taşınır ve arşive taşınan raporlar hakkında bilgi verilmez. Bu sebep ile raporlar arşive taşınmadan önce raporunuzun sonucunu kontrol ediniz. Sonrasında sonuçlanan raporlar hakkında bilgi verilmez.

Ek olarak, sağ üst tarafta bulunan forum içi arama bölümünü kullanarak daha önce bu durum hakkında açılmış konuları ve yanıtları görüntüleyebilirsiniz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Sonuçlanan her rapor belirli bir süre sonra arşive taşınır ve arşive taşınan raporlar hakkında bilgi verilmez. Bu sebep ile raporlar arşive taşınmadan önce raporunuzun sonucunu kontrol ediniz. Sonrasında sonuçlanan raporlar hakkında bilgi verilmez.

Ek olarak, sağ üst tarafta bulunan forum içi arama bölümünü kullanarak daha önce bu durum hakkında açılmış konuları ve yanıtları görüntüleyebilirsiniz.

soru nerede , cevabınız nerede.
    Vallahi hep kaçak köçek iş yapıyorsunuz.

Adam diyor ki , reportladığım ban yedi mi yemedi mi ? bunu nereden öğrenebilirim.
    Sizin reportta verdiğiniz cevap ise ; Gerekli işlemin yapılacaktır.
    İncelenmesi yada gerekli işlemin yapılması da adamın ban yediği vs şeyi temsil etmiyor.

Kardeşim adam ceza aldı mı bunu öğrenmek istiyorum diyor.
    Bunu neden hep saklıyorsunuz ?
    Ekstra olarak 1 3 5 kaç gün ceza yedi , bunu neden saklıyorsunuz.

Halk olarak , polislik görevini biz yapıyoruz. Hırsızı siz savcının ayağına getiriyoruz. Fakat mahkeme neden gizli kalıyor ? Mahkeme sonucunu neden biz öğrenemiyoruz?

Ben raporladigim oyuncunun ban yedigini ogrenebilir miyim? Evetse nasil?

Registered Users
    Selam,

Gördüğüm kadarıyla en son gönderdiğin raporun CR ekibi tarafından sıraya alınmış işlem yapılması için. Yani işlenen suça göre GM gereken cezayı verecek ve raporu kapatacak.

Genelde saat 23:00 civarında raporları arşive taşıyoruz. Senin raporun henüz arşivde değil sonuçlanmadığı için. Bu da demek oluyor ki sen de gün içinde takip edebilirsin konu üzerinden.

Onun haricinde rapor sonucunu bildirdiğimiz başka bir iletişim kanalı yok.

Anladim tesekkurler cevap icin.