Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by UntimelyFarewells View Post
    ee peki benım zararımı kim tazmin edicek şimdi altar sunucusunda 5 gb değeri ? yazık değil mi kim vericek benim paramı şimdi
    O kadar haklısın ki, sanki oyun içerisinden item yapması çok kolaymış gibi, bir de bu tarz olasılıklar olması gerçekten trajikomik. Sonuçta heyecan olsun diye upgrade yapmamışsın, altı üstü arttırma basıyorsun. Bunların geçme olasılığı artık %100 olmalı.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    O kadar haklısın ki, sanki oyun içerisinden item yapması çok kolaymış gibi, bir de bu tarz olasılıklar olması gerçekten trajikomik. Sonuçta heyecan olsun diye upgrade yapmamışsın, altı üstü arttırma basıyorsun. Bunların geçme olasılığı artık %100 olmalı.
    upgrade ederken yansın onu anlarımda upgrademi yapmışım itemimi geçirmişim str bonus verirken yanıyor çok sinir bozucu bir şey

Yanıyor, bugüne kadar yaktıklarım:
    +7 krowaz
    2x +7 Hepa Shell

Senior Member
    Ben 1% ihtimal olduğunu hiç zannetmiyorum çok daha yüksek. En düşük 5% ihtimal bile olabilir. 1/15 gibi.

Senior Member
    lütfen güncellemelerinizin arasına bunuda ekleyip düzeltmenizi rica ediyorum gerçekten çok saçma item yanıyor ve bana sadece malesef yanabiliyor diyorsunuz
    ihtimali olan bi şey yıllardır olan bir durum bu yeni eklenmedi yeni mi başladın oyuna ? 2013 yazıyor 2013 den beri hiç mi görmedin bes basarken yanan

Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    ihtimali olan bi şey yıllardır olan bir durum bu yeni eklenmedi yeni mi başladın oyuna ? 2013 yazıyor 2013 den beri hiç mi görmedin bes basarken yanan
    ilk defa oldu bana biliyordum ama

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Bu tür durumlarda %1 gibi küçük bir ihtimalle yanabiliyor itemler. Geçmiş olsun.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Sonuçta str'yi keyfiniz için basmıyorsunuz, atağınızı artırıyor. Upgrade sonuçta. Karşılanması gereken bir zarar yok ortada.

Senior Member
    Eğer eşyayı kendiniz +1'den itibaren basıyorsanız bu küçük ihtimali ortadan kaldırmak için önce bonusunu basıp sonra artılamanız daha garantili ama biraz daha maliyetli olabilir.

Çünkü bu olasılık yıllardan beri var ve yanma ihtimali oyun yönetimi tarafından sıfırlanmak istenseydi şimdiye kadar yapılırdı.

Senior Member
    lütfen güncellemelerinizin arasına bunuda ekleyip düzeltmenizi rica ediyorum gerçekten çok saçma item yanıyor ve bana sadece maalesef yanabiliyor diyorsunuz
    Bu durumu yaşayan bir sen değilsin ne olsun istiyorsun insanlar güzelikle anlatıyor böyle bir ihtimal var maalesef diyorlar bur da yaygara yapıyorsun nasıl anlatalım sana bu durumu yıl olmuş 2020 bess str hp eklerken itemim yandı zararımı kim karşılicak diyen var şaka gibi