Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Okçu Ice-Lighting skill tutma oranları % kaç?

En basit örnekle konuya şöyle gireyim: Kurianda kitleme oranı %50 olarak açıklama kısmında yazıyor.

Peki soruyorum size okçunun ice ve lightning skillerinde bu tutma oranı neden yazmıyor?

Biri çıkıyor tutma oranı rezistansa bağlı diyor, 200rezistansın üzerine 62 basıyoz yine tutuyor.

Diğeri çıkıyor rezistans etkilemiyor tutma oranı var diyor, peki bir tutma oranı varsa bu oran % kaç?

Lütfen bu saçma tutma oranı olan skiller konusunda bizi bir yetkili net bir şekilde aydınlatabilir mi? Oynadığımız oyunda bu skillerin işlemesinin mantığı sanırım coca cola formülüyle aynı kasada değildir.

Açık ve net sorum şu şekildedir:
    Bu skiller rezistansa göre mi işliyor yoksa tutma oranı mı var?

Bu sorudan sonra da cevapa göre bu sorulardan birini de cevaplamanız gerekiyor.

*Tutma oranı varsa bu oran % kaç?

*Rezistansa göre işliyorsa nasıl oluyorda glacier damagesi 100den fazla olan ice mageden daha fazla tutabiliyor?

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    En basit örnekle konuya şöyle gireyim: Kurianda kitleme oranı %50 olarak açıklama kısmında yazıyor.

Peki soruyorum size okçunun ice ve lightning skillerinde bu tutma oranı neden yazmıyor?

Biri çıkıyor tutma oranı rezistansa bağlı diyor, 200rezistansın üzerine 62 basıyoz yine tutuyor.

Diğeri çıkıyor rezistans etkilemiyor tutma oranı var diyor, peki bir tutma oranı varsa bu oran % kaç?

Lütfen bu saçma tutma oranı olan skiller konusunda bizi bir yetkili net bir şekilde aydınlatabilir mi? Oynadığımız oyunda bu skillerin işlemesinin mantığı sanırım coca cola formülüyle aynı kasada değildir.

Açık ve net sorum şu şekildedir:
    Bu skiller rezistansa göre mi işliyor yoksa tutma oranı mı var?

Bu sorudan sonra da cevapa göre bu sorulardan birini de cevaplamanız gerekiyor.

*Tutma oranı varsa bu oran % kaç?

*Rezistansa göre işliyorsa nasıl oluyorda glacier damagesi 100den fazla olan ice mageden daha fazla tutabiliyor?
    resistansa göre işliyor tabiki mesela mitrilli bir asasa kolay kolay tutmaz hele ki m2 basarsa

bence mage ile aynı tutuyor ama mage çok yavaş attığı için ice skillini ordan kaybediyor

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    resistansa göre işliyor tabiki mesela mitrilli bir asasa kolay kolay tutmaz hele ki m2 basarsa

bence mage ile aynı tutuyor ama mage çok yavaş attığı için ice skillini ordan kaybediyor
    valla 150 res üstü 8 mit setli , full 3 legi cocklu okçum

ezik adama , görev shelleri 3 ice 3 lr attım tutmadı.
    Adam aynı anda hem lr hem ice tutturdu
    adam görev itemleri ile geziyor

Senior Member EraJacque16's Avatar
    resle alakalı olduğuna inanmıyorum 255 ice resistle her atılan ice tutuyor bana nasıl oluyorsa. ama ben flame-ice olarak kritik yerlerde ice deniyorum hiç tuttuğunu görmedim.
    consume & adapt

Bir GMden net bir açıklama istiyorum, bu skiller neye göre tutuyor? Rezistans mı yoksa yüzdelik oran mı?

Senior Member
    keşke bütün bu bilinmeyen can sıkıcı şeyler açıklansa resmi olarak

bence resistance sadece hasarı azaltıyor, tutup tutmama konusunda bir etkisi yok

Oyun yetkililerinden bir cevap bekliyorum. Bu 2 skill neye göre tutuyor? Karşının rezistansına göre mi yoksa kurian kitleme skili gibi yüzdelik oranı mı var?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bence okçu skilleri random tutuyor
    Last edited by NightOwl; 10-26-2020 at 01:18 PM.

Senior Member
    Makine rezistansı önemli tabi

Quote Originally Posted by has_mqL49UyA View Post
    Makine rezistansı önemli tabi
    bide şu bişe bilmeden aklınızca bişe bildiğini sanmanız olmasa.