Results 1 to 7 of 7

Draki pendant Hp rec özelliği

Selam.

Nttgame yetkilileri bu özelliğin sadece pvp alanlarında etkili olduğunu söylüyor. Bence yanlış bir söylem. Çünkü, bu hp rec sadece pk alanlarından etkili olacaksa hp rec yanına bunu mgamenin parantez içinde pvp yazması lazım.

Tıpkı eskiden kullanılan ve ultimadan düşen pendantın üzerinde pvp yazdığı gibi.

Şayet bunu belirtmiyorsan o zaman moblar üzerinde çalışmayan hp rec buglu anlamına gelir. Bu bugu düzeltmen lazım. Yok, bug değil diyorsan hp rec yanına parantez açıp pvp yazmalılar. Her halükarda ikisinden birini düzeltip bunu açıklığa kavuşturmak zor olmasa gerek.

Sol el bowlarda bile calismiyan bir özellik drakideki HP rec bunu duzeltemiyorlar dediğini 34sene sonra anca yaparlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Sol el bowlarda bile calismiyan bir özellik drakideki HP rec bunu duzeltemiyorlar dediğini 34sene sonra anca yaparlar
    34 sene mi ?
    Bu sene içinde düzeltirler dostum abartmayın.
    Adamlar ellerinden geleni yapıyor, görüyoruz.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by cabbar14532 View Post
    34 sene mi ?
    Bu sene içinde düzeltirler dostum abartmayın.
    Adamlar ellerinden geleni yapıyor, görüyoruz.
    2019 yazında ASS draki aldım vegada , asastım o zamanlar , bunun konusunu açtım okçularda çalışmıyor diye ve ekstra olarak magelerde de çalışmıyor.
    Birde kurianın uzak skillerinde çalışıyor mu bilgim yok.

Umurlarında mı sanıyorsun ? Değil. Değil. Değil.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    ahahahaha düzeltilir yazmışlar hem de kısa sürede. Aga yıllardır DKM silahının özelliğini tam anlamıyla düzeltemediler. DKM ile ilgili hala sorunlar var, üstelik düzelttik dedikleri halde devam ediyor.

Aynı şey aztec staff için de geçerli. Aslında sorunun ne olduğunun önemi yok. Durumun ne olduğu önemli. Ortada bi hata veya bilerek yapılmış bir şey var ama bilgilendiren veya bunu açıklayan, değiştirilip değiştirilmeyeceğini söyleyen yok. Bakın aşağıdaki konuyu inceleyin. Mesajı yazalı, bildirdik diyeli 6 ay olmuş. Özellik değiştirileli de 9 ay olmuş. Konuya da yetili kişi cevabı, değiştirildikten 3 ay sonra yazmış. Bildirdik diyen de GM team leader, görevini yetkisini yazmaya gerek yok sanırım.

Konuyu paylaşmadan tekrar soralım, şimdiye kadarki güncelleme notlarında "AZTEC Staff özelliği değiştirildi veya aztec bugu düzeltildi" diye bi paylaşım gördünüz mü? GM'nin yazdığına göre değiştirildiğinden onların da haberi yokmuş. Daha doğrusu değiştirildi mi bug mu bilen yok fsdlkfdsklş Bildirmişler geri dönüş olursa yazarız demişler, atla haberci mi gönderdiler, güvercin mi gönderdiler orasını siz tahmin edin artık.

Durum böyleyken siz de Draki HP rec olmuyor diyorsunuz. Hımmm düzelü be

https://forum.nttgame.com/forum/show...ighlight=aztec

Bu da bonus olsun. Mod arkadaş az çok ekibin içinde sayılırsın, bulabildin mi sorunun cevabını? Aynısını ben de sordum bak yukarıda.

Last edited by GengaR_AreS; 10-11-2020 at 07:37 AM.

Geçenlerde bir post atmıştım. Mgame dropları düşürüyor ama bundan nttgamenin haberi olmuyor .d komikli ama gerçekli .d .d(birde droplar düşürülünce mgame güncelleme notlarında yazar diyorlar beni çok güldürüyorlar .d)

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    Geçenlerde bir post atmıştım. Mgame dropları düşürüyor ama bundan nttgamenin haberi olmuyor .d komikli ama gerçekli .d .d(birde droplar düşürülünce mgame güncelleme notlarında yazar diyorlar beni çok güldürüyorlar .d)
    Eski serverlerde jackpot kaldırıldığını güncelleme notunda yazmadılar bile. Perşembe akşamı discord'a yazınca cevap verdiler de öğrendik. Hatta resten sonra jackpot patlamıyor dediğimizde moderatörler "her zaman patlayan bi şey değil, denk gelmemiştir" demişti. Forumda hala güncelleme notlarında yazmıyor mesela. lkşsdfklşfds