View Poll Results: FT'de TS basma kaldırılsın!

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Evet, kaldırılsın.

32 50.00%
  • Hayır, kaldırılmasın.

32 50.00%
Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 68
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Aklın almıyor mu senin?

Konu ne içerik ne?

Konuya ve başlığına bak sonra konuyla alakalı yorum yap istersen.Konu başlığında ve içeriğinde hiç bf ile ilgili bir cümle geçmiş mi yada bir istek?

Diğer konuya gelecek olursak o konu dışı, amaç sadece masumane olarak konuya katılmadığını göstermek için.Zira pvp anılarını geçmiş konularında anlattığın yorumların var.Konuyu başka yere çekipte baltalamaya çalışıyorsunuz da yemezler.

Konu ile alakalı yorumun varsa yap ki; bizte takip edelim..
    Sen ağlamaya devam ederken ben farmımı yapıyorum zaten, ftlerde magelerin üstünlüğünü kaldırtmaya çalışırken yaptığın mücadelende sana kolay gelsin

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Warriorlar, 1 kerede çatlamayın be abi. Siz czde farm atıyorken işinize geliyor ama mage ft girdimi çok canınız sıkılıyor.Oyun sadece warriorlara çalışsın isityorsunuz.aocda siz varsınız ,boro-balrog desen öyle , diğer bahçe yaratıklarıda öyle. Bu alanlarda niye mage yok burda adaletsizlik var demezsiniz ama ft giremeyince ağlarsınız

Senior Member
    Quote Originally Posted by kan_pF1tMz6X View Post
    Gene ağır saçma bir konu istiyorsunuz ki mage oyundan kaldırılsın bak kendi ağzınızla diyorsunuz adamlar süre almış sonuçta bir emek var adam birşeylere çabalamış ve o tsde 8kişiyi tutmuş zamanında millet bahçede dönerken herkes çıkıp sizde birlik olun kovun dedi aynı şey ft içinde geçerli birlik olun sizde ama siz istiyorsunuz ki bahçeyi siz dönün bfyi siz dönün boro balrogu siz dönün bir gün olsa boro ptye mage aldınız mı bir gün olsun paramunda kasarken mage istediniz mi gına geldi bu mage düşmanlıgından adamlar uğraşmış süre almış onu tutmuş gelmiş diyor mage çok güçlü ftde evet sadece ftde güçlü başka bir yerde degil czde bdwde mage görünce agzınızın suyu akıyor adamların tek oyunda bişe kastıgı yer ft oda en babası 7m yani ona bile göz dikecek kadar aç gözlüsünüz ben mageyim ftyi de dediğiniz gibi yaparsanız pus masrafımı nerden çıkaracam ve sadece 80kişinin alındığı bir alandan bahsediyorıx bu arada O da şansına girersen alıyorsun yeter saçmalamayın bırakın şu mage ırkçılıgını
    Quote Originally Posted by eee_Lj4wq1r7 View Post
    Warriorlar, 1 kerede çatlamayın be abi. Siz czde farm atıyorken işinize geliyor ama mage ft girdimi çok canınız sıkılıyor.Oyun sadece warriorlara çalışsın isityorsunuz.aocda siz varsınız ,boro-balrog desen öyle , diğer bahçe yaratıklarıda öyle. Bu alanlarda niye mage yok burda adaletsizlik var demezsiniz ama ft giremeyince ağlarsınız
    Konuya ve içeriğine baktınız mı yorum yaparken?

Warior olduğumu da nerden çıkardın?

Yaptığımız yorumlarda hiç bahçeden şurdan burdan bahsedilmiş mi?

Konuyla alakalı yapacağınız bir yorum varsa hani süreler ve yaratık çıkmadan vurmak gibi tartışalım

Senior Member
    Quote Originally Posted by UnforG View Post
    Tamamen magelerin faydanlandığı bu etkinlikte TS basma kaldırılırsa, çıkan moblar çıktığı an tüm oyunculara attack yapıcaktır. Böylelikle FT'de magelerin elleri düşecek ve FT'deki tüm hükümdarlıkları tamamen son bulacaktır.
    Tamamen warrior ve okcu partilerin yararlandığı bahçe ve boro balrog farm kaldırın, böylelikle warrior ve okcu partilerin en iyi farm slotlarında kasmaları son bulacak. CZ deki en iyi farm slot hükümdarlığı son bulacaktır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    Tamamen warrior ve okcu partilerin yararlandığı bahçe ve boro balrog farm kaldırın, böylelikle warrior ve okcu partilerin en iyi farm slotlarında kasmaları son bulacak. CZ deki en iyi farm slot hükümdarlığı son bulacaktır.
    aa dur öyle deme bak mage ft'de güçlüymüş mavi kutu alamıyorlarmış o yüzden haksızlık varmış ben onların yalancısıyım (!)

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    https://forum.nttgame.com/forum/show...rgetten+temple
    Zamanında sırf çoklu linen magelere karşı yaptığım hareketler yüzünden yediğim ban.Mage halimle onların makro ve süreyle atak yapıp wr'de ortadan kaybolmaları zoruma gidiyordu.Hala arkasındayım wr diye bir yaratık getirdiyseniz o yaratığın özelliği devreye girerse bizim suçumuz olmaz.Ts kaldırılır diyemem ama çoklu çöp ft magelerine bir çözüm bulunabilir.

Konuya ve içeriğine baktınız mı yorum yaparken?

Warior olduğumu da nerden çıkardın?

Yaptığımız yorumlarda hiç bahçeden şurdan burdan bahsedilmiş mi?

Konuyla alakalı yapacağınız bir yorum varsa hani süreler ve yaratık çıkmadan vurmak gibi tartışalım
    Konu içeriği belli ts basılmasın mage çok güçlü oluyor ts basınca ts basılmasın adı altında magenin aldığı mavi kutuya ağız sulanması var konuya bakmaya gerek yok haftada en az 2 kişi senin gibi bu mage ırkçılıgını yapıyor zaten gör bak yarında konu açılır ‘mogolor jorodo çok goçlo ‘
    ‘Mageler jrde ekip olarak tıklıyor. Mageler esc alamadın kal alamasın’
    Mageler czde tp yapmasın tam kesecegim adamı çekti yani sizin bu ırkçılıgınız bitmez

Senior Member
    Tamamen magelerin faydanlandığı bu etkinlikte TS basma kaldırılırsa, çıkan moblar çıktığı an tüm oyunculara attack yapıcaktır. Böylelikle FT'de magelerin elleri düşecek ve FT'deki tüm hükümdarlıkları tamamen son bulacaktır.
    TS kaldırılmasına bunlarda eklenebilir. teşekkürler.
    Bak ne güzel söyledin, komutçuların daha önce kayıtladığı sürelerde çakın dediği için moblar doğmadan ölüyor olabilir mi?

Daha bir kaç hafta önce oldu bu olay.Bizim partide 2 mage sürekli parti chattan rakam yazıyorlar.Bunlar ne dedim, biri dedi "SANİYE".
    Ne işe yarayacak bu saniyeler diye tekrar sordum ve ekledim.Saniyelerle uğraşacağına yaratıklara odaklansana bak çıkmadan ölüyorlar dedim.

Bana verdikleri cevap şu; "Zaten onlar yaratıkların çıkacakları saniye"..

Biz meleyiz ne işime yarayacak o saniyeler dikkatimizi dağıtma dedim ve partiden çıkıp gittiler.

Toplanır tsli mageler çemberin etrafında beşgen oluştururlar, ver komutu al expi.

Partilerine rogue almazlar 120 k tsye para verirler, ama beyoğlu dilencisi gibi 300 k'lık sw için 10 defa flood atarlar.

Trol çıkınca atak keserler exp vermediği için, meleler kesecem diye dört dönerler içerde.

Wr çıktığında çil yavrusu gibi dağılırlar, wr ile aralarında doğuyla batı kadar uzaklık olur, halk diliyle enayi tayfa olarak nitelendirdikleri meleler wr kesecem diye yıtrınır, son % 10 canında karaktersiz bir mage gelir alan attırır var olan meleler de yatar, sonra biz etkinliğe giriyoruz.

Bu mu sizin adalet anlayışınız?

Bu 1.5 yıl önce youtubeye atılmış video yazdıklarımı birebir anlatıyor aslında elimi boşuna yormuşum.
    Yıllardır bu etkinliğin mageler tarafından sömürülmesine son verilmesi gerekiyor.En alttaki 2018 yılında çekilmiş video da herşeyi açıklıyor.

Buda yaratıkların çıkma süresinin text dosyasına kayıtlayıp komutladığı olduğu video

Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    aa dur öyle deme bak mage ft'de güçlüymüş mavi kutu alamıyorlarmış o yüzden haksızlık varmış ben onların yalancısıyım (!)
    Quote Originally Posted by Pol_NSRnpzr2 View Post
    1 tane mavi kutu için de buraya gelip ağlamazsın arkadaş. O kadar etkinlik var, git cz'de farm yap kral sensin zaten oyunda.
    Varyor, her işe yarıyor.

Mage'ler vs Knight Online
    Quote Originally Posted by kan_pF1tMz6X View Post
    Konu içeriği belli ts basılmasın mage çok güçlü oluyor ts basınca ts basılmasın adı altında magenin aldığı mavi kutuya ağız sulanması var konuya bakmaya gerek yok haftada en az 2 kişi senin gibi bu mage ırkçılıgını yapıyor zaten gör bak yarında konu açılır ‘mogolor jorodo çok goçlo ‘
    ‘Mageler jrde ekip olarak tıklıyor. Mageler esc alamadın kal alamasın’
    Mageler czde tp yapmasın tam kesecegim adamı çekti yani sizin bu ırkçılıgınız bitmez
    Mageler çok güçlü diye bir cümlem olmuş mu?

Yaptığınız yorumlar tamamiyle konu dışı ve konu içeriğini ilgilendirmeyen cümleler.Kendi jobunuz ile ilglili sorununuz var ise; açarsıınız bir konu orda istediğiniz kadar dallandırıp budaklandırırsınız.

Magelerin usulsüz ve orantısız hileli güç uygulamasından bahsediyoruz burda.Yorumları okumadan körü körüne menfaatinizin bozulma korkusuyla attığınız yorumlar size ++ sağlamaz.Herşey ortada açık ve net.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Mage oynuyorum ve FT çok uzun zamandır girmiyorum öncelikle onu belirteyim. Mage, FT'de avantajlı tabii ki ama bu avantaj TS basmaktan kaynaklanmıyor, alan skill'ine sahip olmaktan kaynaklanıyor. Nispeten dar bir alanda onlarca mob aynı anda doğunca magenin alana damage atma avantajı sayesinde bu etkinlik mageler için avantajlı hale geliyor. Mage TS basamayınca etkinliğin herkes için eşit olacağını düşünüyorsanız bence yanılıyorsunuz. TS basmak el düşürme ihtimalini azaltıyor ve skill kullanımını hızlandırıyor tabii ki ama şu anki sistem değişmeden sadece içerde TS basılamama güncellemesi de getirilse çoğunluğu mage olan partiler yine mavi kutu alır. Bu güncelleme gelse alanda köşelere yerleşmek yerine ortada toplanılır, zaten şu anda bile ortada durup sadece kafana nova bassan en az 3-5 moba değiyor. Aynı şekilde mobların çıkış zamanları her seferinde farklı olsa ya da karışık moblar respawn olsa (üstteki yorumlarda bu çözümler önerilmiş diye söylüyorum) yine magenin avantajı kaybolmuyor farkındaysanız. Etkinlik küçük bi alanda alan skill kullanabilen bi karaktere her açıdan uygun olduğu için mageler avantajlı. Sizin aradığınız çözüme mageyi içeride kısıtlamakla ulaşamazsınız. Buna uygun çözüm içeriye 80 kişi alıp JR gibi her partide minimum 1 priest olacak şekilde random parti oluşturulması olabilir ancak.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mageler çok güçlü diye bir cümlem olmuş mu?

Yaptığınız yorumlar tamamiyle konu dışı ve konu içeriğini ilgilendirmeyen cümleler.Kendi jobunuz ile ilglili sorununuz var ise; açarsıınız bir konu orda istediğiniz kadar dallandırıp budaklandırırsınız.

Magelerin usulsüz ve orantısız hileli güç uygulamasından bahsediyoruz burda.Yorumları okumadan körü körüne menfaatinizin bozulma korkusuyla attığınız yorumlar size ++ sağlamaz.Herşey ortada açık ve net.
    Benim açıkçası herhangi bir menfaatim yok dediğim gibi ben zaten farmımı yapıyorum ft ile jr ile işim olmaz, hadi mobların çıkış süreleri değişti diyelim, random oldu, bu sizin ağlamanıza engel olacak mı ? Hiç sanmıyorum, sürekli ağlayan tipleri görmekten bıktım artık, bu sürekli ağlayanlar yüzünden oyunda denge kalmadı . Sen diyorsun mage ft de güçlü, o zaman ben de sana derim ki warrior şurada güçlü, asas başka yerde güçlü ,str pri başka yerde güçlü, yani her sınıfın avantajlı olduğu yer farklıdır. Eğer ortada bir hile varsa o tabi ki kaldırılmalıdır. Ancak millet sürekli ağlıyor ve defalarca da yazdım, oyunda bunlar yüzünden denge kalmadı.

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast