View Poll Results: FT'de TS basma kaldırılsın!

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Evet, kaldırılsın.

32 50.00%
  • Hayır, kaldırılmasın.

32 50.00%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 68
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    bu süreler o yazdıkların vs hiçbir anlam ifade etmiyor benim için
    ben diyorum ki mageyi diğer alanlarda da yarışabilir hale getirelim, ondan sonra kaldıralım.
    sen diyorsun ki hayır diğer bütün alanlardaki avantajım kalacak onların hepsinin üstüne bu maviyi de ben alacam.

ayrıca bu kadar saldırgan bir tarzla dünyanın geoit olduğunu söylesen bile destek görmen zor
    Nasıl etmiyor o süreler ile hareket ediyorsunuz içerde?

Mavi kutu alamamış olsan sürekli neden bu haksızlığı bu kadar savunuyorsun o zaman?

Konu başlığında ne yazıyor, konu içeriğinde ne yazıyor?

Bize ne magenin sorunlarından etkinliklerinden farmından?

Magenin sorunu varsa açarsın ilgili sıkıntın ile bir konu yaparsın yorumunu ve destek beklersin.

Kurian karakterinin nasıl bir avantajı olabilir ft de

Verecek cevap bulamayınca çamur atmakta ne kadar da ustalaşmışsınız..

Sen kendi sorunlarına fodumda çözüm arama ama hile hurda ile çöktüğün etkinliğin arkasında dur sebep olarak ta farm yapacak başka alanın olmamasını göster.

Bu nasıl bir anlayış, nasıl bir bakış açısı...
    Last edited by zambiali; 10-10-2020 at 07:30 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Konu başlığında ne yazıyor, konu içeriğinde ne yazıyor?

Bize ne magenin sorunlarından etkinliklerinden farmından?

Magenin sorunu varsa açarsın ilgili sıkıntın ile bir konu yaparsın yorumunu ve destek beklersin.

Kurian karakterinin nasıl bir avantajı olabilir ft de

Verecek cevap bulamayınca çamur atmakta ne kadar da ustalaşmışsınız..

Sen kendi sorunlarına fodumda çözüm arama ama hile hurda ile çöktüğün etkinliğin arkasında dur sebep olarak ta farm yapacak başka alanın olmamasını göster.

Bu nasıl bir anlayış, nasıl bir bakış açısı...
    hiç alakam olmadığı halde beni bencillikle suçluyorsun bide
    kapsayıcı çözümler önermedikçe, ardını arkasını düşünmedikçe bu tür öneriler doğru değil.
    sen yinede inşallah ulaşırsın istediğine

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mage oynayıp dürüstçe "Evet bu şekilde orantısız güç kullanıyoruz, ft sistemi değişmeli" mi diyecekti bir mage konu açıpta?
    Şu boş ve gereksiz tutumlarınızdan vazgeçin artık!

Warrior tek skille bir sürü kişiyi öldürünce orantısız güç yok, ama mageler ft'de mavi kutu alınca orantısız güç kullanıyor. Bu kafayı bulmak için ne kullanıyorsunuz acaba merak ettim. Sen warrior şu an çok güçlü yere vurmayı kaldırın diyor musun ? Hayır. O zaman başka joblara laf atmaya hakkın yok. Umarım en kısa sürede mageye güncelleme (Özellikle ice magelere) ve warriorlara nerf gelir.

Senior Member

Videonun 6. dakikasından sonrası içler acısı bir durum ve bu durumu destekleyenlere diyecek birşey yok.Garibim meleler uğraşsın ellerine hiç birşey geçmesin, uyanık geçinenler de hem enayı diye arkalarından konuşsun hemde kaymağını götürsün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Warrior tek skille bir sürü kişiyi öldürünce orantısız güç yok, ama mageler ft'de mavi kutu alınca orantısız güç kullanıyor. Bu kafayı bulmak için ne kullanıyorsunuz acaba merak ettim. Sen warrior şu an çok güçlü yere vurmayı kaldırın diyor musun ? Hayır. O zaman başka joblara laf atmaya hakkın yok. Umarım en kısa sürede mageye güncelleme (Özellikle ice magelere) ve warriorlara nerf gelir.
    Yanlış geldin sanırım konu cz pk konusu değil.Yorum yazmadan önce konuya ve içeriğine bakarsan hem konu ile alakalı hemde isabetli yorumlar atabilirsin.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yanlış geldin sanırım konu cz pk konusu değil.Yorum yazmadan önce konuya ve içeriğine bakarsan hem konu ile alakalı hemde isabetli yorumlar atabilirsin.
    Gayette iyi okudum ve anladım. Bazı sınıfların bazı yerlerde warriordan üstün olmasını bir türlü kabul edemiyorsunuz. Warrioru ile ft'de mavi kutu alacakmış. Alma arkadaş oradan bırak başkaları nemalansın, warrior her yerde üstün olunca bir şey yok, ama diğer sınıflar biraz üstün oldu mu ağlamaya başlıyorsunuz. O zaman sen de mage aç keyfine bak, bu kadar basit.

Not: Ft girmem bile, halihazırda farm yaptığım slot var zaten, ama sizin şu ağlamalarınızdan gına geldi artık, yok o güçlüymüş yok bu güçlüymüş. Oyunda denge filan kalmadı.
    Last edited by NightOwl; 10-14-2020 at 06:08 AM.

Senior Member
    Gayette iyi okudum ve anladım. Bazı sınıfların bazı yerlerde warriordan üstün olmasını bir türlü kabul edemiyorsunuz. Warrioru ile ft'de mavi kutu alacakmış. Alma arkadaş oradan bırak başkaları nemalansın, warrior her yerde üstün olunca bir şey yok, ama diğer sınıflar biraz üstün oldu mu ağlamaya başlıyorsunuz. O zaman sen de mage aç keyfine bak, bu kadar basit.
    Hala warrior diyorsun hala bir kıyaslama içerisindesin.Konu ile alakası yok şu yorumunun.Bu kadar bencil düşünmenizin arkasında nasıl bir kafa yapısı yatıyor bilmiyorum ama bu gidişle elinizdeki pirinçten de olacaksınız.

Etkinlik ne için var oyuncuların oyun içi ödül almaları için.

Peki bu etkinlik neden tüm joblara hitap edemiyor? Çünkü sadece magelerin işine yarayan yaratık çıkma sürelerine göre atak yaptıkları için.

Peki bu etik mi? Magelere göre on numara.

Peki ya diğer joblar için. Ağlasın dursunlar bize ne..

Sen şimdi bana kalkıp bu bozuk düzende alınan ödülü mü savunuyorsun?

Şu yorumun bile akla ziyan yazık ne hale gelmiş insanlar..

Ama bu düzen değişmeli değişecek, o girişte attığınız quardlardan tutun da, içerde ki yaratıklar, çıkma süreleri ve tek çeşit mob çıkma eninde sonunda değişecek değişmek zorunda...
    Last edited by zambiali; 10-10-2020 at 08:05 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hala warrior diyorsun hala bir kıyaslama içerisindesin.Konu ile alakası yok şu yorumunun.Bu kadar bencil düşünmenizin arkasında nasıl bir kafa yapısı yatıyor bilmiyorum ama bu gidişle elinizdeki pirinçten de olacaksınız.

Etkinlik ne için var oyuncuların oyun içi ödül almaları için.

Peki bu etkinlik neden tüm joblara hitap edemiyor? Çünkü sadece magelerin işine yarayan yaratık çıkma sürelerine göre atak yaptıkları için.

Peki bu etik mi? Magelere göre on numara.

Peki ya diğer joblar için. Ağlasın dursunlar bize ne..

Sen şimdi bana kalkıp bu bozuk düzende alınan ödülü mü savunuyorsun?

Gerçi geçmişine bakıldığında aslında bu oyunun ekmeğini yiyip, ekmek yediği yere ihanet eden tayfadan olman şaşırtmadı beni..

Şu yorumun bile akla ziyan yazık ne hale gelmiş insanlar..

Ama bu düzen değişmeli değişecek, o girişte attığınız quardlardan tutun da, içerde ki yaratıklar, çıkma süreleri ve tek çeşit mob çıkma eninde sonunda değişecek değişmek zorunda...

Bir eşitlik savunuyorsan, her yerde savunacaksın o zaman, ben asasımla bifrostta neden taş kasamıyorum ? Çünkü okçu kadar damage atamıyor anca arkadaşlarımla girersem hatır gönül ilişkisiyle oluyor.
    Last edited by NightOwl; 10-14-2020 at 06:10 AM.

Gene ağır saçma bir konu istiyorsunuz ki mage oyundan kaldırılsın bak kendi ağzınızla diyorsunuz adamlar süre almış sonuçta bir emek var adam birşeylere çabalamış ve o tsde 8kişiyi tutmuş zamanında millet bahçede dönerken herkes çıkıp sizde birlik olun kovun dedi aynı şey ft içinde geçerli birlik olun sizde ama siz istiyorsunuz ki bahçeyi siz dönün bfyi siz dönün boro balrogu siz dönün bir gün olsa boro ptye mage aldınız mı bir gün olsun paramunda kasarken mage istediniz mi gına geldi bu mage düşmanlıgından adamlar uğraşmış süre almış onu tutmuş gelmiş diyor mage çok güçlü ftde evet sadece ftde güçlü başka bir yerde degil czde bdwde mage görünce agzınızın suyu akıyor adamların tek oyunda bişe kastıgı yer ft oda en babası 7m yani ona bile göz dikecek kadar aç gözlüsünüz ben mageyim ftyi de dediğiniz gibi yaparsanız pus masrafımı nerden çıkaracam ve sadece 80kişinin alındığı bir alandan bahsediyorıx bu arada O da şansına girersen alıyorsun yeter saçmalamayın bırakın şu mage ırkçılıgını

Senior Member
    Bir eşitlik savunuyorsan, her yerde savunacaksın o zaman, ben asasımla bifrostta neden taş kasamıyorum ? Çünkü okçu kadar damage atamıyor. Ben o yorumu usko içinde pvp server ve 1299 versiyon serverini düşünerek yazmıştım ama kime ne anlatıyorsun ki...

Konu ne içerik ne?

Konuya ve başlığına bak sonra konuyla alakalı yorum yap istersen.Konu başlığında ve içeriğinde hiç bf ile ilgili bir cümle geçmiş mi yada bir istek?

Diğer konuya gelecek olursak o konu dışı, amaç sadece masumane olarak konuya katılmadığını göstermek için.Zira anılarını geçmiş konularında anlattığın yorumların var.Konuyu başka yere çekipte baltalamaya çalışıyorsunuz da yemezler.

Konu ile alakalı yorumun varsa yap ki; bizte takip edelim..
    Last edited by NightOwl; 10-14-2020 at 06:12 AM.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast