Results 1 to 7 of 7

Hesabım hakkında

Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir.

Attığım Ticketime Gelen Cevap

Anlatamadıgım Konu Şudur Ben Hesabımı Büyük Bir Emekle Dizdim Pazar Yaptım Farm Yaptım Asgari Ücret Aldıgım İş Yerinden 3-5 Kuruş Ayırarak Bu Hesaba Katkıda Bulundum
    Herangi Bir İllegal Proğ. Vs Tarzı Şeyler Kullanmış Olsam Ve Ban Alsam İnanın Hesabımın Peşinde Bu Denli Koşmazdım Gerçekten Emek Vererek Dizdigim Hesap Ve Oynamaktan Keyif Alıyorum Ama Siz Benim Hesabımı Geri Vermiyorsunuz Lütfen Rica Ediyorum Ben Oyun Zevkinden Mahrum Etmeyin Sizden Tek Ricam İsterseniz Hesabımı Açın Ve Gözlemleyin Bir İllegal Proğram Kullanmıyorum Çok Teşekkür Ederim Şimdiden Kolay Gelsin ... Ayrıca Charım Lufer Pazarda Banlanmıştır.
    ALTAR
    PM: ChanqeSs

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Biletinize destek ekibi tarafından gerekli cevap verilmiş. Ek olarak belirtmek isterim, bilet göndermeniz durumunda gerekli inceleme yapılmadan size dönüş sağlanmıyor. Temiz bir kurulum yaparak, kurallar çerçevesinde oynamaya devam edebilirsiniz.

Anlıyorum Ve Maalesef Ekip Arkadaslarınıza Ticket Attıgım Sefer'de Benim Ticket Atma Hakkımıda Spam Olarak Engelledir
    Ben Oyunu Zevk İle Oynamak İstiyorum Fakat Beni Mahrum Etmeyin Emeklerimle Yaptıgım Hesabımı Lütfen Geri Verin Herangi Bir Sorun Olursa
    Bir İllegal Proğ. Vs Kullandıysam Eğer Tekrardan Beni Banlayabilirsiniz Anlayışlı Olucagınızı Umuyorum Teşekkür Ederim Hayırlı Günler Efendim

Moderator NightOwl's Avatar
    Söylediğim gibi, maalesef buradan hesabınız hakkında destek vermemiz mümkün değil. Belirttiğinize göre gönderdiğiniz bilet sonucunda hesabınız tekrar incelenmiş ve size gerekli cevap verilmiş. Bunun aksi bir durum maalesef bulunmuyor.

Abi Lütfen Bak Sen İyi Bir Abiye Benziyorsun En Azından Beni Dinledin Allah Razı Olsun Ama Ticket Attıgım Kişiler Sürekli Bana Cevap Olarak Aynı Seyi Attılar Kopyala Yapıstır Yaptılar Sürekli Allah Askına Hile Kullanmış Olsam Neden Bu kadar Hesabımın Peşinde Koşayım Ben, Lütfen Bi Yardım Et Abi Nolursun Allah Seni Aile'ne Bağışlasın Abi Lütfen

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Gerekli yanıtlar verilmiş görünüyor. Ancak tekrsr ifade edelim. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti den geri dönüş nihai karar olmaktadır.

Destek biletlerine otomatik cevap da gelmemektedir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.
    Problemlerinizi müşteri hizmetleri üzerinden çözebilirsiniz. Sürekli aynı konu üzerinde ısrarcı olmanız sonunda destek ekibi hesabınızı engelleyebilir. Foruma konu açmanız sonucunu değiştirmeyecektir.

İyi forumlar.

Pekala Abi Ben Müsteri Hizmetleri İle Nasıl Görüşebilirim Acaba Yardımcı Olurmusunuz Rica Etsem

Tags for this Thread