Results 1 to 6 of 6
    Banned

Chaos Etkinliği hk.

2014te 50 kille birinci olurken, mart nisanda areste 50 kille 1 2 3 sıralarına yerleşirken, son 3 gündür siriusta chaosta ilk 10'a giremiyorum. Dile kolay ilk 10'na. Görmesini bilen gözler için, koxp olduğunu anlamak çok kolay. Aynı anda bıçak, flame spear, R vuruyorsa o adam koxptur usta. Şimdi yetkililerden cevap bekliyorum. Chaos'ta koxp kullanmak yasak mı değil mi? Yasaksa bu adamlar nasıl her gün girip mavi kutu alıyor, değilse neden serbest bırakıldı?
    Last edited by _DizzyMask_; 10-10-2020 at 06:27 AM.

Senior Member
    KOxp degil kardeşim yazılım türü farklı bir şey var onunla oynuyorlar şahsen ben ayda 3 mavi kutu alamazken şuan 30-40 arası mavi kutu kaybediyorum.Ama artık koxp kullanmayı düşünüyorum.Legal isen dürüst isen hiç bir şey kazanamıyorsun.valla şimdi görecekler bakalım nasıl oluyormuş birde ben tadayım şu koxpun tadını

Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Gracevka View Post
    2014te 50 kille birinci olurken, mart nisanda areste 50 kille 1 2 3 sıralarına yerleşirken, son 3 gündür siriusta chaosta ilk 10'a giremiyorum. Dile kolay ilk 10'na. Görmesini bilen gözler için, koxp olduğunu anlamak çok kolay. Aynı anda bıçak, flame spear, R vuruyorsa o adam koxptur usta. Şimdi yetkililerden cevap bekliyorum. Chaos'ta koxp kullanmak yasak mı değil mi? Yasaksa bu adamlar nasıl her gün girip mavi kutu alıyor, değilse neden serbest bırakıldı?
    şuanda girdigim caosta 3 kxp geldi video alıp cr atıyoruz gmlerin görevini biz yapıyoruz resmen

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    50 kill ilk 3 için az bi sayı değil mi ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Görüş, fikir ve önerilerinizi mevcut konu üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Chaos Hk.