Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Genie Altı Makro'nun bitmesi için ve birkaç ekstra öneri

Genie başlatıldığında skill bardaki atak skilleri kitlenirse (yalnızca pot basılabilirse/heal atılabilirse ters bir durumda) eğer,

genie amacı dışında kullanılmaz.

Hepimiz biliyoruz ki eslant farmındaki çoğu magedeki genie sadece pot ve mana basmak için açık.

Zor bir güncelleme değil. Umarım dikkat çeker.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ayrıca;
    _Delos phantom aocdan çok bus atıyor ve bütün makrocular eski serverlara da dağılacak şekilde char dağılımı yaptılar. (Reaper de aynı şekilde)
    _Delos black widow'a 4 tane dungeon koyabilen neden shadowa 2 tane koyar? arttırılması suistimali engeller.

Benim genelde takıldığım ve dikkatimi çekenler bunlar. Siz de aklınıza geleni yazabilirsiniz. Sevgiler, iyi oyunlar.

Senior Member
    Altar serverine başladığımdan beri (2 ay) htc-htb (A-1 c1-c2 A-2 c1-c2 A-3 c1-c2) slotları yarı genieli magelerin elinde malesef.Hala htc görevimi yapamadım, htb görevimide 9 günde yapabildim

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    yada genie altı macro yada diğer illegal yazılım kullanımları için olan cezalar daha caydırıcı olacak şekilde değiştirilmeli. ilk kullanımda 1 ay ban daha sonrasında sınırsız hesap kapatılması gibi. oyundan 1 kişi eksilse ne olucak ki , burda oynayan oyuncuyu kaçırmaktan iyidir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Altar serverine başladığımdan beri (2 ay) htc-htb (A-1 c1-c2 A-2 c1-c2 A-3 c1-c2) slotları yarı genieli magelerin elinde malesef.Hala htc görevimi yapamadım, htb görevimide 9 günde yapabildim
    Gerçekten abartısız 9 günde htb görevini bitiremediysen sana tavsiyem bu oyunu oynama. Denetim masası, program ekle kaldır uninstale bas. Oyundaki itemlerini de (muhtemelen yamuk bow vs vardır çöpe at). 9 günde görev yapamayan adam bu oyunda kendini geliştiremez.

Konuya gelecek olursak bana kalırsa macro komple kaldırılsın. Oynanayi bilmeyen ihtiyar kitle yüzünden genç kitle de kullanmak zorunda kalabiliyor. Hayalim şu
    1-) genie sadece exp versin.
    2-) macro vs komple yasaklansın
    3-) ardreamda farm bitirilsin. Pk atmak istediğini iddia eden elit itemli tayfa birbirini kessin.
    4-) Cz de farm kaldırılsın. 80 levele kadar tüm itemler +10a kadar oyun tarafından no trade olarak verilsin.
    5-) potlar vs canavarlardan düsen ne trade seklinde ki biletlerden sağlansın.
    6-) etkinlik sayısı arttırılsın. Jr,ft, bdw, drakibox etkinliğine benzer bir sürü etkinlik gelsin. Etkinlik ödülü olmasın. Sonuçta bu bir pk oyunu devada 1-0 öndeyken pk aşkı sebebiyle az kill vermedik. pot vs gibi masraflar zaten 5.maddeden sağlanacak. Ayrıca bu etkinliklere girişte paralı olacak. Sonuçta adi üstünde etkinlik, eğlence. Peki bu giriş parası nasıl sağlanacak?
    7-) 30gün boyunca oyun içi gmlerin belirlediği kriterleri yerine getiren herkesin letterına 1gb para gelecek. Bu para tüm etkinliklere girmek icin yeterlidir.
    8-) Pus vs komple kaldırılcak. Oyun bize tl ile hiç bir şey satmayacak. Biz oyun sevdalilari olarak açılan donate bara gönlümüzden koparsa bağış yapıcaz.

Keşke gerçek olsa. Düşünsenize itemler oyun tarafından levele göre sağlanıyor her sey bedava öfff takır ttakır hepimiz bu efsane oyunu oynarız ölümüne.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Gerçekten abartısız 9 günde htb görevini bitiremediysen sana tavsiyem bu oyunu oynama. Denetim masası, program ekle kaldır uninstale bas. Oyundaki itemlerini de (muhtemelen yamuk bow vs vardır çöpe at). 9 günde görev yapamayan adam bu oyunda kendini geliştiremez.

Konuya gelecek olursak bana kalırsa macro komple kaldırılsın. Oynanayi bilmeyen ihtiyar kitle yüzünden genç kitle de kullanmak zorunda kalabiliyor. Hayalim şu
    1-) genie sadece exp versin.
    2-) macro vs komple yasaklansın
    3-) ardreamda farm bitirilsin. Pk atmak istediğini iddia eden elit itemli tayfa birbirini kessin.
    4-) Cz de farm kaldırılsın. 80 levele kadar tüm itemler +10a kadar oyun tarafından no trade olarak verilsin.
    5-) potlar vs canavarlardan düsen ne trade seklinde ki biletlerden sağlansın.
    6-) etkinlik sayısı arttırılsın. Jr,ft, bdw, drakibox etkinliğine benzer bir sürü etkinlik gelsin. Etkinlik ödülü olmasın. Sonuçta bu bir pk oyunu devada 1-0 öndeyken pk aşkı sebebiyle az kill vermedik. pot vs gibi masraflar zaten 5.maddeden sağlanacak. Ayrıca bu etkinliklere girişte paralı olacak. Sonuçta adi üstünde etkinlik, eğlence. Peki bu giriş parası nasıl sağlanacak?
    7-) 30gün boyunca oyun içi gmlerin belirlediği kriterleri yerine getiren herkesin letterına 1gb para gelecek. Bu para tüm etkinliklere girmek icin yeterlidir.
    8-) Pus vs komple kaldırılcak. Oyun bize tl ile hiç bir şey satmayacak. Biz oyun sevdalilari olarak açılan donate bara gönlümüzden koparsa bağış yapıcaz.

Keşke gerçek olsa. Düşünsenize itemler oyun tarafından levele göre sağlanıyor her sey bedava öfff takır ttakır hepimiz bu efsane oyunu oynarız ölümüne.

Konuyla alakalı yorum yapsaydın iyiydi şu yazdıkların ne konuyla alakalı nede hakkımda bir bilgin var.Sen benim neyi geliştirdiğimi bilemezsin de sende gelişmesi gereken çok şey var, bir yerden başla bence.Mesela akılda kalacak bir nick olabilir.

Bu forumda gezipte nickini dahi düzeltemiyorsan ilkokula yeniden başlamanı tavsiye ederim.Daha da bişi yazmam elin ayağın rahat dursun benden uzak dur.

Senior Member
    Genie start bastıktan sonra skil bar kararacak. Bunu yapmak zor olmamalı bence.