Results 1 to 6 of 6

Mob'lara ice tutmaması

Uzun zamandır aklımdaydı bu konu. Mesela mage olduğumuz için hâliyle defansımız, hayat puanımız düşük. Bir canavara veya boss'a buz atıyoruz ki yavaşlasın. Ama öyle değil. Örneğin 18 becerisini bir canavara attığımızda yanımıza koşa koşa geliyor sonra hatırlıyor "Aaa ben ice yemişim" diye, utanıp öyle yavaşlıyor ama zaten dibime kadar gelmiş oluyor. Utanmasa yavaşlamayacak. Slot toplarken ya da tek tek mob keserken bu çok sinir bozucu bir hâl alıyor. Pk'da buz atınca tutarsa ayağını kesiyor hemen ama mob'lar dibine kadar geldikten sonra yavaşlamasının anlamı kalmıyor kaldırıp kafana geçiriyor. Geçenlerde Troll King kesecekken ice 39 becerisi kullandım, yanıma light feet basmış bir suikastçinin 5 katı hızda koştu ve tek attı bana.

Senior Member
    Dostum bu bilgileri hatırlayan pek kalmadı. Chill atarsan direkt yavaşlar. Chill kullan. Sonra diğer skilleri kullan.

Sanırım yeni boss kesmeye başlamışsın. Bu olay hatırladığım kadarıyla yaklaşık 2 sene önce mageler tek başına kesemesin, party ile kesilsin daha çok oyuncu faydalansın diye bilerek ve kasti olarak yapıldı.

Senior Member
    Eslant bosslari ice yemiyor gibi birşey anti mage güncellemesi ile gelmisti

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Dostum bu bilgileri hatırlayan pek kalmadı. Chill atarsan direkt yavaşlar. Chill kullan. Sonra diğer skilleri kullan.
    her gün quest vb. partilerde bunu defalarca söylüyorum ama dinletmiyorum kimseye. önce chill sonra subside atıldığında koşmuyor ama inatla direk subside atıyorlar :S

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    solid (18) ile çekerken ts basılı değilse çok zorlanırsın. ilk 3 moba solid vururken lureyi çekeceğin yönden değil biraz yandan vuracaksın, bunlar hızlı gelip yavaşladığı zamanda yana doğru koşup onları slotun içine geri yürüteceksin gerisi gelir. elin alıştıktan sonra çok rahat yaparsın.