Page 9 of 33 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 326
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Yok ya, aksine herkes oynasın da görsün de anlasın.

Sadece rakip olarak görüldüğünde veya Youtube'da seçilmiş sahneler izlendiğinde olan bitenden çok uzak şeyler hayal ediliyor. Bu durum kalksın da gerçekleriyle konuşabilelim şu sınıfı.
    Bir dönem belli videolar vardı. Zehir skilleri ile townda ki herkesi öldürüyordun. Bu tarz videolar çok daha önyargılı hale getirdi. Zaten şu an oynayan belli isimler var onlarda yüksek düzey itemle oynuyor. Aşağısı ile oynanabileceğini pek sanmıyorum.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bir dönem belli videolar vardı. Zehir skilleri ile townda ki herkesi öldürüyordun. Bu tarz videolar çok daha önyargılı hale getirdi. Zaten şu an oynayan belli isimler var onlarda yüksek düzey itemle oynuyor. Aşağısı ile oynanabileceğini pek sanmıyorum.
    Aslında o tarz videolardaki birçok şey diğer sınıflarla da yapılabilir ki yapılıyor da. Göze batma sebebi sadece sonradan gelen bir sınıf olması, kabul edip öğrenmek yerine kolayı tercih edildi: Reddetmek ve çıkarlar uğruna bilinçsizce yanlış bilgiler ile çamur atmak.

Mesela "hem atak hem zehir hem kırma hem heal yapıyorsunuz" falan deniyordu. Zaten hepsi bir arada aynı seviyede olmuyor ama örneğin rogue sınıfına bakalım (aynı mantıkla bakarsak); hızlı koşma, def basma, minör, wolf, eskrima, cure, wild advent (TP olma), spike, 3-5'li, critic var. Kimse de çıkıp rogueler silinsin diyor mu?

Asas sınıfı sonradan gelse spike ile tek atmalarına, mage sonradan gelse novayla toplu adam kesmelere, okçu sonradan gelse 3-5li seri mob kesmelerine, warriorun atak+def+hp'sine, priestlerin PK'yı heal/DB atarak öldürdüğüne falan laf edilirdi.

Asıl üzücü olan, hadi kitle böyle yapacak bir şey yok da yetkililerdeki bu tutum niye böyle?

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Aslında o tarz videolardaki birçok şey diğer sınıflarla da yapılabilir ki yapılıyor da. Göze batma sebebi sadece sonradan gelen bir sınıf olması, kabul edip öğrenmek yerine kolayı tercih edildi: Reddetmek ve çıkarlar uğruna bilinçsizce yanlış bilgiler ile çamur atmak.

Mesela "hem atak hem zehir hem kırma hem heal yapıyorsunuz" falan deniyordu. Zaten hepsi bir arada aynı seviyede olmuyor ama örneğin rogue sınıfına bakalım (aynı mantıkla bakarsak); hızlı koşma, def basma, minör, wolf, eskrima, cure, wild advent (TP olma), spike, 3-5'li, critic var. Kimse de çıkıp rogueler silinsin diyor mu?

Asas sınıfı sonradan gelse spike ile tek atmalarına, mage sonradan gelse novayla toplu adam kesmelere, okçu sonradan gelse 3-5li seri mob kesmelerine, warriorun atak+def+hp'sine, priestlerin PK'yı heal/DB atarak öldürdüğüne falan laf edilirdi.

Asıl üzücü olan, hadi kitle böyle yapacak bir şey yok da yetkililerdeki bu tutum niye böyle?
    Kurian'da birçok kişi hemfikir olunca yapmak zorunda kalmışlardır. Exp partilere bile almıyorlar karakteri

Arkadaşlar oyun Warrior karakteri üzerine kurulu bu nedenle kurian yerine warrior açıp full pus almanız gerekiyor.İyi forumlar.

Senior Member
    Khenarth ın iç sesimisin mubarek bu ne guzel bır ozet oldu

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Kurian'da birçok kişi hemfikir olunca yapmak zorunda kalmışlardır. Exp partilere bile almıyorlar karakteri
    İlk aklıma gelenler arasında; +80 BDW için de herkes hemfikir, bazı eski silahların daha işlevsel hale gelmesi konusunda da, domatesli patatesli etkinlik ödüllerine karşıtlık konusunda da, EXP seal konusunda da ancak istendiğinde gayet de karşı olabiliyorlar bu çoğunluğa.

Fakat kurianda tam da çoğunluğun istediği oldu, bir sınıf tam anlamıyla sorunsuzca düzeltilip tam olarak keyifle oynanamadan birçok nerf ile yok edildi.
    Last edited by FFferik16; 12-04-2021 at 12:43 PM.

Senior Member
    Kac sayfa yorum yazılmıs bır gm gelıp acıklama yapmamıs bu duyarsızlık can sıkıcı

Senior Member angelrock's Avatar
    Kurian sorunlarına çok fazla vakıf olmasam bile bu jobu oynayan arkadaşları oyunda görmek hoşuma gidiyor, bu yüzden konuya destek olabilmek adına yorum atıyorum. Umarım Kurianda her ne sorun varsa kısa zamanda çözümlenir.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    kurianın pazarda bile kucücük
    pazarda bile yeri yok :=)
    kurian ve archer karekteri uskoda üvey evlat sııfındalar
    yapacak bişey yok
    bence kurin ve archer oynayan arkadaşlar
    kesinlike int priest dizin kimsenin gözünün yaşına bakmayın
    kurain ve archer karekterinden artık bi cacık olmaz
    beklemek yerine elinizdeki imkanları kullanın derim ben
    herkese iyi oyunlar
    Last edited by NitroTank; 12-09-2021 at 02:24 AM.

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by DELUXE View Post
    Arkadaşlar oyun Warrior karakteri üzerine kurulu bu nedenle kurian yerine warrior açıp full pus almanız gerekiyor.İyi forumlar.
    Bir çok kurian arkadaşımız ana karakteri warriorun yanına Kurian açmış ve oynuyor bir de bu şekilde baktığımızda zaten mevcut durumda warrior oynayanlar ekstra bir eğlence olarak Kurian karakterini de değerlendiriyor. Ben olsam aynısını yapardım ufak tefek sorunları bile bu karakterden ümidimi kaymedip, gerektiği yerde ve zamanda tartışma konularına katılıp biraz daha pozitif açıdan bakmayı denerdim.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT