Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

OTP Kayıtlı Tlf. Hk.

merhaba tatildeydım 27 eylül son destek otp için (?????) duyurunuzu falan görmedim. oyuna geri dönmek için pre çektim 2. gününde yeni kuralınız devreye girdi.

ticket attım eski numarama erişimim yok her türlü bilgiyi sorabilirsiniz lütfen yardım edin dedim edemeyiz dediler gsm operatorunuzle konusun dediler.

kendileriyle konuştum eski numarama erişmemin mümkün olmadığını söylediler. durumu açıklayınca güldü yetkili böyle bişey ilk kez duyuyorum yeni telefonunuzu neden sisteme girmesinler anlamak mümkün değil mahkemeye verin dediler.

güler misin ağlar mısın.

lütfen hakkım olan desteği verin ve yeni numaramı güncelleyin. yalvarıyorum. hakkım olan şey için, parasını ödediğim şey için, emeğini verdiğim şey için ve en önemlisi ÇOK BASİT BİR ŞEY İÇİN yalvarıyorum. eski numarama erişimim yok ! yeni numaramı lütfen güncelleyin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Başka bir konuda durum hakkında size bilgi vermiştim.

Oyun içerisinde, discord sunucusunda ve forumda olmak üzere birçok yerde durum hakkında defalarca duyuru yapıldı. Bunun dışında NTTNow aktivasyonu ve yeni sunucularda karakteri bulunan oyunculara, 27 Eylül saat 23:59'a kadar gönderdikleri biletler üzerinden bu ve birçok farklı durum hakkında destek sağlandı. Ek olarak, bu süre sonunda hesaplara bu tarz durumlar için bilet üzerinden destek sağlanmayacağı da yine duyuru olarak defalarca paylaşıldı.

Şu an için durum bu yöndedir ve ICS telefon numarası değiştirme işlemi için sisteme kayıtlı olan telefon numaranıza ihtiyacınız bulunmaktadır. Bunun dışında yapılabilecek farklı bir durum bulunmamaktadır.

Junior Member
    Merhabalar
    ben sisteme yeni telefonumu kayıt ettirdim fakat hesabımı ilk açarken diğer numaram üzerinden açmıştım o telefonumda da android olduğu için tekrar NTTNOW indiremiyorum ve şifresini alamıyorum şifresini alamadığım için yıllardır emek verdiğim çarıma giremiyorum lütfen yardımcı olun.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by EA007 View Post
    Merhabalar
    ben sisteme yeni telefonumu kayıt ettirdim fakat hesabımı ilk açarken diğer numaram üzerinden açmıştım o telefonumda da android olduğu için tekrar NTTNOW indiremiyorum ve şifresini alamıyorum şifresini alamadığım için yıllardır emek verdiğim çarıma giremiyorum lütfen yardımcı olun.
    Merhaba,

Altar, Vega, Sirius sunucularına NTTNow yerine ICS/OTP şartı getirildi. Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi