Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Junior Member
    diğer slotlarda makro ile kasıldığı için önlem olarak guard koyuldu.phantom hobgoblin flame rock slotlarında genie kullanılıyor belki de o yüzden koymamışlardır. phantomla aoc u kıyaslamanda komik olmuş delos hob ile phantom aynı bus oranına sahip.

Senior Member
    Quote Originally Posted by criews20 View Post
    diğer slotlarda makro ile kasıldığı için önlem olarak guard koyuldu.phantom hobgoblin flame rock slotlarında genie kullanılıyor belki de o yüzden koymamışlardır. phantomla aoc u kıyaslamanda komik olmuş delos hob ile phantom aynı bus oranına sahip.
    onların kullanıgı genıe farklı bır sey sanırım benım genıe onlarınkınden 4 kat daha yavaş

Senior Member
    Hobgoblin kaç tane var bir katta? Phantom gibi tek vuruşta mi ölüyor? Ölüyorsa 80+ char ile tek vuruşta ölür ancak bus atmaz çok çok az atar. 73 lv pri ile Phantom gibi yan yana ve macro ile çatır çutur mu kesiliyor? Elbette aoc ile kıyaslama yapacağım. Bus atan kaç mob var ki oyunda?
    Ayrıca ben o genie'yi kullandım öyle katı temizleniyor tek atmama rağmen. Adam utanmasa phantom bekleyecek oturup. O genie'den ben de istiyorum nerde satılıyor? Pusta göremedim de.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Hobgoblin kaç tane var bir katta? Phantom gibi tek vuruşta mi ölüyor? Ölüyorsa 80+ char ile tek vuruşta ölür ancak bus atmaz çok çok az atar. 73 lv pri ile Phantom gibi yan yana ve macro ile çatır çutur mu kesiliyor? Elbette aoc ile kıyaslama yapacağım. Bus atan kaç mob var ki oyunda?
    Ayrıca ben o genie'yi kullandım öyle katı temizleniyor tek atmama rağmen. Adam utanmasa phantom bekleyecek oturup. O genie'den ben de istiyorum nerde satılıyor? Pusta göremedim de.
    phantomda kasan biriyim..tüm karakterlerimde itemli phantomda kastığım çar bile fll 3 takılı 9 stone int bp.cz aoctada uzun süre kastım zamanında aoc ile phantomu karşılaştırman gerçekten komik.2 çar ile dönüyorum hala mob ayakta kalıyor. guard koysalar o phantom gene döner her serverda bu arada kaç slot bus atıyor demişsin bütün slotlar bus atar lard orc bile düşük lwle bus atıyor grell uruk hai uruk tron stone golem paramun aof aoc apostle.bugün o slotlardan birine çökebilsen 1 dk bile çıkmazsın

Senior Member
    Dedigini< gibi oldugunu varsaysak bile. 1000 x Hob kesilen surede 3000x phantom kesilmesi mumkun. Bunu da hesapladiniz mi ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Doga_BGE View Post
    Dedigini< gibi oldugunu varsaysak bile. 1000 x Hob kesilen surede 3000x phantom kesilmesi mumkun. Bunu da hesapladiniz mi ?
    Hesabını biliyor ve sızlanıyor. Böyle seri bus atan ve bu şekilde yan yana duran başka mob yok oyunda.

Senior Member
    Bir gelişme var mı? Nedir bu katın özelliği? Özerk bölge falan mı?