Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Senior Member
    Selamlar Herkese iyi Forumlar Konuyu Acan Kisinin Hakkini Yememek Lazim Arkadaslar Adam Hakli Mademki Ekip Halinde Kesilmesi Gerek Mage 18 Skill i de Felankora Vurmamali Cunku O Skill Diger Joblara Karsi Hepimiz iyi biliyoruzki Haksizlik Onun Yerine Felankor Ciktiginda Chaostaki gibi Seri Bir Skill Aktif Olmali Her Jobda Onunla Atak yapilmali Kutu Hangi ekipte Kalirsa Artik Bu sekilde Daha mantikli Tum Joblarda Ayni Skill Aktif Olup Herkesin Atak yaparak kesmesi Gerekir ASAS Yuzde atamiyor Af Calismiyorsa Mage 18 Skill i de Vurmamali Tesekkurler iyi Forumlar

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eee_Lj4wq1r7 View Post
    kesinlikle haklısınız sonuna kadar destekliyorum mageler czde skill kullanmamalı. sadece köle gibi tp yapabilsinler yada free np niyetine bowlda falan koşturmalılar.
    bence magelere cz de sw buff gibi şeylerde atılmamalı.

Senior Member
    bu tip konuları açanlar maalesef evini , öğrencilik hayatını , akşam yiyeceği döner ekmeği , günlük sigara masraflarını karşılamak isteyen oyunu ticarethane olarak gören vizyonsuz kullanıcılardır.

not : ironi değildir .

Senior Member
    Quote Originally Posted by SendenSonrasi16 View Post
    yoo biz geçen 14 mage çatır çatır kestik feloyu dropda rof ve in atti
    4 gb de atmıştır. Ksc atar misin aynı anda rof in nasıl aldınız marka ettim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    bu tip konuları açanlar maalesef evini , öğrencilik hayatını , akşam yiyeceği döner ekmeği , günlük sigara masraflarını karşılamak isteyen oyunu ticarethane olarak gören vizyonsuz kullanıcılardır.

not : ironi değildir .
    Hırsızlar ağlıyor kardeşim bu tavır sadece vizyonsuzlukla açıklanamaz.

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Kendim melee'yim ama bu mageler nerede farm yapsın? Eslantta boss kesemezler, czdeki boss ağacı kalktı bir şey yapamazlar, boro balrog bahçe moblarını kesemezler, taş mı yesin bu adamlar? Bırak feloya bari oynasınlar ki minimum 2 parti olmadan da kesilmiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by birtan355 View Post
    Kendim melee'yim ama bu mageler nerede farm yapsın? Eslantta boss kesemezler, czdeki boss ağacı kalktı bir şey yapamazlar, boro balrog bahçe moblarını kesemezler, taş mı yesin bu adamlar? Bırak feloya bari oynasınlar ki minimum 2 parti olmadan da kesilmiyor.
    öyle deme mage'ler balkon çocuğu, aç kalsınlar, farm mı ne hadlerine gidip tanesi 500 k olan md kassınlar saate 2-3m idare eder onlara, mageler ne kim hem damage'leri yetmiyor diye 2 parti dolaşıyorlar silsin o çarları herkes warrior olmalı, her yer warrior olsun hem oyunun ismi de şovalye değil mi, büyücü sınıfını kaldırın, yaşasın berserker, tor düştü vur tekKKk, yuppi en iyi oyuncuyum. ollleyyyy magelere zulümm, en iyi farmı biz yapmalıyım, Raptor +9 üff şekilim heee, çöp mageler jr ft dışında bir işe yaramaz ezikler pühh size

Senior Member
    Quote Originally Posted by VforSUTCU View Post
    4 gb de atmıştır. Ksc atar misin aynı anda rof in nasıl aldınız marka ettim.
    gecen hafta videosu vardı internette oyunkaptanı felo yaz çıkar

Senior Member DARPHANEEEEEEEE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Pandora
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    öyle deme mage'ler balkon çocuğu, aç kalsınlar, farm mı ne hadlerine gidip tanesi 500 k olan md kassınlar saate 2-3m idare eder onlara, mageler ne kim hem damage'leri yetmiyor diye 2 parti dolaşıyorlar silsin o çarları herkes warrior olmalı, her yer warrior olsun hem oyunun ismi de şovalye değil mi, büyücü sınıfını kaldırın, yaşasın berserker, tor düştü vur tekKKk, yuppi en iyi oyuncuyum. ollleyyyy magelere zulümm, en iyi farmı biz yapmalıyım, Raptor +9 üff şekilim heee, çöp mageler jr ft dışında bir işe yaramaz ezikler pühh size
    Dolmuşsun seni anlıyorum ben de magelerin oyun içinde pk dışında varlıklarının olmasından yanayım, oyun yönetimi bununla ilgili bir gelişme falan yaparsa güzel olur. Yeni sunucularda BF & Krowaz gelmeden bir şey yapamıyorlar. Metaya uygun olmalılar diye düşünüyorum. Yoksa oyundan soğuturuz bu arkadaşları, kendi kendimize oynarız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SendenSonrasi16 View Post
    yoo biz geçen 14 mage çatır çatır kestik feloyu dropda rof ve in atti

14 Mage kestik dedin melee adamları gözün mu görmüyor yoksa sayma sorunun mu var? Tanıdık doktor yada öğretmen ayarlayabiliriz forumda vardır sevabına yardımcı olur. Milletin yayını izleyip kendiniz kesmiş gibi konusuyorsunuz. Dur bakım bp pri mı oynuyorsun yoksa

Tags for this Thread