Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 46 of 46
    Clutaah adamdır, ezdirme kendini reis.

Dungeon Knight niye ekleniyoki ? Adamlari sadece gidikliyorlar Bir diğeride üst katlarda neden yok mesela reaper slotunda ?

Junior Member
    Notların arasına şunu da yazmanız gerekliydi mesela ,

* Colony Zone bölgesin de bulunan trollerden magic hammer kaldırılmıştır.

Bunu yazmam 10 saniye sürdü, yazıktır günahtır para verıp pre alıyoruz bıseyler yapmaya calısıyoruz sabahın 6 bucugun da farm atıyorum ,guncellemelere bakıyorum bı belırtı yok bır yandan da farm atmaya calısıyorum dc pre ıle 1 saatte karakterım 1m bıle toplayamıyor. İyice farm yapıp char dızen ınsanlara mezar ettınız Knıght Onlıne oyununu. Güncellemeler de daha detaylı bılgı ıstıyorum ve bu benım en dogal hakkım.
    Saygılarımla.

Junior Member
    Dungeon Knightların biraz yüksek hasar vermesi lazım hiç bir işe yaramıyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Zaten bundan drap alabilen var mı ki ?
    sadece bowl da drop düşmemiş eslantta droplar da inanılmaz düşürülmüş hatta neredeyse 0 a yakın .

Junior Member
    [QUOTE=ZEF_4UTsCqeb;2173581]Notların arasına şunu da yazmanız gerekliydi mesela ,

* Colony Zone bölgesin de bulunan trollerden magic hammer kaldırılmıştır.

Bunu yazmam 10 saniye sürdü, yazıktır günahtır para verıp pre alıyoruz bıseyler yapmaya calısıyoruz sabahın 6 bucugun da farm atıyorum ,guncellemelere bakıyorum bı belırtı yok bır yandan da farm atmaya calısıyorum dc pre ıle 1 saatte karakterım 1m bıle toplayamıyor. İyice farm yapıp char dızen ınsanlara mezar ettınız Knıght Onlıne oyununu. Güncellemeler de daha detaylı bılgı ıstıyorum ve bu benım en dogal hakkım.
    Saygılarımla.[/Q
    Artık dc pre almanın bi espirisi kalmamış dropları kesinlikle gold preden daha düşük .Gold pre ile eslantta ravende 2-3 satte 5-6 md alıyorken .Dc pre ile 2-3 satte 0 drop .Sakın dc pre almayın paranıza yazık.