Results 1 to 4 of 4

Email adresimi unuttum ve hesabıma erişemiyorum.

Merhaba arkadaşlar OTP kurmak için mail etkinleştirme istiyor ve hiç bir şekilde hatırlayamıyorum. Şifreyi biliyorum ama mail sallamasyon bir şey olduğu için unuttum. OTP zorunlu olduğu için hesabıma da giriş yapamıyorum. Nasıl öğrenebilirim bilen var mı?

Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar olabilir diye yazıyorum. Nttgame giriş sayfasından id mi unuttum'a tıklayınca e-posta'nın başından 2 ve sonundan 2 karakteri gösteriyor. Hesabım sayfasından genel bakış kısmında da e-postanın ilk 4 karakterini gösteriyor. Bende kalan 3 karakter olunca ve hepsinin sayı olduğunu bildiğimden deneye deneye buldum.

Junior Member
    aynı sorunu bende yaşıyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği alabilmeniz için hesap hakkındaki özel bilgilere sahip olmanız gerekiyor, e posta bir hesap için olmazsa olmazdır. E postanızı hatırlamaya çalışıp destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Ayrıca, kaybettiğiniz telefonunuzdaki kayıtlı olan hesabınıza ikincil posta adresi eklediyseniz Buradaki bağlantıdan işlem yaparak hesap adresinizi öğrenebilirsiniz.

Gmail ile alakalı bir yöntem daha vardı, isim ve soy isim taratarak gmail adresinize ulaşma şansının olabileceğini okumuştum bir ara. Bunu detaylı olarak araştırabilirsiniz.