View Poll Results: Krallık seçimi değiştirilmesi gerekiyor mu?

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Evet

24 64.86%
  • Hayır

13 35.14%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member sirtlayicii's Avatar
    Nickname
    TheCrhymm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Lightbulb Krallık Seçimi Değiştirilmesi Gerekiyor!

Merhaba ben bu krallık seçim tarzından bıkan birisiyim. Server içerisinde farmerları arkasına alan kral oluyor. Buna bir dur demek istiyorum artık. Oylamayı herkes oy vermesin diye +80 üzerine çektiniz iyi güzel. Şimdi sayın oyun yöneticilerinden isteğim, ilk 100 aylık np kasan veya sol tarafta np kasmış insanların oy kullanması gerektiğini düşünüyorum. Paramundaki veya stone golemde farm yapan insanları arkasında alan kişi kral oluyor server farketmeksizin. Artık krallıkta sadece +80 ve np kasan insanların sözünün geçmesini istiyorum ben. Eğer bu düşüncemi destekleyen insanlar varsa yorumlarda bu düşünceyi destekleyebilir veya bu düşünceye bakın şöylede bir şey yapılabilir diye destek verebilir. Yöneticilerimizin konuyu dikkate alacağını ve doğru karar vereceklerine eminim. Herkese sağlıklı ve iyi günler dilerim.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Dağdaki çoban oy vermesin, sadece akademisyenler, profesörler oy versin diyorsun yani 80+ level ve premium gereken mevcut sisteme ek her accounttan aylık 1 oy kullanma haklı olsa yeterli olur bence

Nickname
    TheCrhymm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Dağdaki çoban oy vermesin, sadece akademisyenler, profesörler oy versin diyorsun yani 80+ level ve premium gereken mevcut sisteme ek her accounttan aylık 1 oy kullanma haklı olsa yeterli olur bence
    yani adam 8 char sokuyor farmer oturuyor stone golem slotuna 1 adam 8 chardan oy verebilecek böyle bir şey normal mi sence? dağdaki çobandan problemimiz yok ama 1 adamın 8 oy atması sıkıntılı bu farmerlardan bahsediyorum ben

Nickname
    TheCrhymm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    O zaman ip kısıtlaması koyulması gerekiyor tek 1 ip üzerinden 1 oy kullanılsın fakat böyle oluncada adamlar farklı internet bağlatıyor 95 bilgisayarlı adam tanıyorum ya kaç tane internet bağlatmış böyle bir şey normal değil sayın oyun yöneticileri buna el atılması gerekiyor

Senior Member
    Merak ettiğim şu aslında bir hesapta 4 char açma sınırımız var hepsini 80+ kasıp premium olsa hepsiyle oy kullanıyorsak eğer burada büyük sorun var demektir.

Senior Member
    Yeni taktik krallık seçimi başladıktan 4 - 5 saat sonra premium alınır ve aktif edilir, sonraki ayın krallık seçiminde de oy kullanılabilir

İttifak sorunlarından sonra krallık seçimlerinin şaibeye gerek kalmadan usulsuz ve amacına uygun şekilde yapılmadığını son yıllarda görmekteyiz.Bana oy ver sana 50 m diyeni de gördük, hiç tanımadığımız şahıslara destek için 2 sene arayıp sormayan oyun arkadaşlarını da gördük.Çoğu zamanda kral olan şahıs ve clanının krallık seçiminden 1-2 hafta sonra ırk değiştirip karşı tarafa geçtiklerine sürekli şahit olmuşuzdur.

Krallık seçimi aylık rank sıralamasına giren ilk 100 playerin içinden random seçilmeli ve üstten yazı geçme gibi gereksiz bir yetkisi de olmamalı.

Bunun dışında kasada biriken para ile de sadece boss, exp gibi eventler yapılabilmeli...

Nickname
    TheCrhymm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zambiali View Post
    Yeni taktik krallık seçimi başladıktan 4 - 5 saat sonra premium alınır ve aktif edilir, sonraki ayın krallık seçiminde de oy kullanılabilir

İttifak sorunlarından sonra krallık seçimlerinin şaibeye gerek kalmadan usulsuz ve amacına uygun şekilde yapılmadığını son yıllarda görmekteyiz.Bana oy ver sana 50 m diyeni de gördük, hiç tanımadığımız şahıslara destek için 2 sene arayıp sormayan oyun arkadaşlarını da gördük.Çoğu zamanda kral olan şahıs ve clanının krallık seçiminden 1-2 hafta sonra ırk değiştirip karşı tarafa geçtiklerine sürekli şahit olmuşuzdur.

Krallık seçimi aylık rank sıralamasına giren ilk 100 playerin içinden random seçilmeli ve üstten yazı geçme gibi gereksiz bir yetkisi de olmamalı.

Bunun dışında kasada biriken para ile de sadece boss, exp gibi eventler yapılabilmeli...
    bu da bir düşünce güzel düşünce

Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Dağdaki çoban gerçek anlamda oy vermesin dağdaki insan merkezde ne olup bittiğinden bir haber vergiden bir haber,Burdaki dağdaki çobanda eslant farmerları evet eslant farmerları ve maradon pazarcıları oy vermesin net bir şekilde konuyu açan kişi katıksız şekilde haklıdır kral pk & savaş alanlarının kitle kontrolü ele almak için yetkilendirilen kişidir ekstra eventlarıda kendine kalmış birşey,bu yüzden bu kişiyi seçecek kişilerin savaş görmüş pk alanında aktif şekilde oynayan kişilerin olması çok ama çok manıtklıdır. level sınırı yerine ardream ve basede dikkate alınmalıdır.Bu oyun tek mapten ibaret değil oradakiler başka oyunun oyuncusu değil.

Senior Member
    Tek hesaptan 1 tane serverda oy kullanılması lazım.

Quote Originally Posted by has_zcB2hUxb View Post
    Tek hesaptan 1 tane serverda oy kullanılması lazım.
    Tek hesaptan tek sunucuda 1 oy kullanılıyor zaten.