Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Felankor Hk.

Senior Member

Felankor Hk.

Nasıl oluyor bilmiyorum 2 parti melee 2 parti mage atak veriyoruz kutu gene kalkanlı 70 lik asas da kalıyor.

Senior Member
    soyle yapalım kanka .Felo cıkmasın drop direk ittifak klanlarının bankasına gitsin fikir nasıl güzel mi ? Sana uygunsa direk getirelim

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bug var bug, aylardır bağırıyorum %100 feloyu tepeye çekip atak verdiriyorum full canda 5tane af atıyoruz yine de yanında bekleyen adama kalıyor, kesiyoruz towndan geliyor atak yapamıyor ama bizden önce vurdu diye kutu ona açıldı gm ekibi bir ulaşsa farkında olmadıkları bugu anlatıcaz ama aylardır derdimizi görmezden geliyorlar, feloya yüzde kalkmadan önce de bazı durumlarda ilk 4 yüzdeyi atmamıza rağmen kutuyu almayı bırak exp dahi alamıyorduk duyun sesimizi artık düzeltin şu bugu gururu kenara bırakıp bir özel mesaj atmanız kafi detaylı bilgi veririm günde 8tane felo kesiyorum bilen bilir

Quote Originally Posted by Atakancaa View Post
    bug var bug, aylardır bağırıyorum %100 feloyu tepeye çekip atak verdiriyorum full canda 5tane af atıyoruz yine de yanında bekleyen adama kalıyor, kesiyoruz towndan geliyor atak yapamıyor ama bizden önce vurdu diye kutu ona açıldı gm ekibi bir ulaşsa farkında olmadıkları bugu anlatıcaz ama aylardır derdimizi görmezden geliyorlar, feloya yüzde kalkmadan önce de bazı durumlarda ilk 4 yüzdeyi atmamıza rağmen kutuyu almayı bırak exp dahi alamıyorduk duyun sesimizi artık düzeltin şu bugu gururu kenara bırakıp bir özel mesaj atmanız kafi detaylı bilgi veririm günde 8tane felo kesiyorum bilen bilir
    şimdi saana felo yada mob olaylarını anlatayım.
    asas yüzde attıktan sonra felonun canı fllemiş olması asasın damgesini silmiyor.
    her yüzde bunun üzerine ekleniyor muhtemelen de bu asas siz oraya intikal edene kadar 4-5 kez döndürüp üzerine bide kesilirken atmıştır.
    bu sebeple felo çıkar çıkmaz anlık atak yapılması asasları etkisiz kılar.ne kadar felo durursa o kadar zarardır canı istediği kadar fllensin damage asas rangeden çıkmadıkça silinmez.

İlk vuranında etkisi büyük sanırım şuanda

Senior Member
    Abyss Fire arkadaşlar sorunu belirttim. Abyss Fire kesinlikle kaldırılması gerekiyor Felankor üzerinden. Eskisinden daha da kötü oldu bunu belirttim acilen kaldırılması gerekiyor. Felankora hiç dalamaz olduk

Senior Member
    Felankor'un kesilmesinde iki büyük sıkıntı var.

1. AF (Abyss Fire) ile tek kişide kalıyor son günlerde droplar.Bir kaç gün içinde 3 veya 4 defa 1 kişide felankor droplarının kaldığını gördüm.Özellikle yeni serverlerde ikinci kanallarda akşam ronarkland açılır açılmaz roguelerin hız avantajlarını kullanarak af atmaları sonucu doğan sonuçlar bunlar.

2. Sorunda akşam saatleri humanlarda var 200, karuslarda var 200 civarı user ama felonun başında 2 parti human 1 parti karus mage geniş geniş kesiyorlar.Felankorda ırklar arası ittifak tavan yaptı diyebiliriz.

1. sorunun çözümü ronarkland haritasına girildiğinde ilk 2 dakika boyunca light feet skilinin çalışmaması veya Felankor'un kanalın aktif olmasından 2-3 dakika sonra doğması ve Abyss Fire taşının ronarkland haritasında işlevsiz hale getirilmesidir.

2. sorunun çözümü ise; bir ırk Felankor'a atak yapıp hp düşürüyorsa, diğer ırkta atak yaptığında ise hp toplamalı ki yan yana geniş geniş kesemesinler, ırklar arası ittifakta tarihe karışsın.
    Last edited by zambiali; 10-07-2020 at 04:49 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    soyle yapalım kanka .Felo cıkmasın drop direk ittifak klanlarının bankasına gitsin fikir nasıl güzel mi ? Sana uygunsa direk getirelim
    Kardeşim kafan mı güzel senin felo akşama kadar bowlda zaten akşam pksinda onca insan organize olup keselim diyoruz kutu kalkanlı 70 level adama gidiyor. Sen istiyorsun kalkanlı asaslar kazansın.madem kutuyu alacak kudreti var niye biri kessin diye başında bekliyor kessin kendi başına.
    Last edited by GamesDepot; 10-07-2020 at 07:41 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by naberqnq View Post
    şimdi saana felo yada mob olaylarını anlatayım.
    asas yüzde attıktan sonra felonun canı fllemiş olması asasın damgesini silmiyor.
    her yüzde bunun üzerine ekleniyor muhtemelen de bu asas siz oraya intikal edene kadar 4-5 kez döndürüp üzerine bide kesilirken atmıştır.
    bu sebeple felo çıkar çıkmaz anlık atak yapılması asasları etkisiz kılar.ne kadar felo durursa o kadar zarardır canı istediği kadar fllensin damage asas rangeden çıkmadıkça silinmez.
    Hiç bir zaman res olmadan felo kesmiyoruz af yüzünden galiba ama ilginç olan felo af atılmış gibi de azalmadı normal yavaş yavaş kestik. Buna bir çare bulunması iyi olur yüzde kalktı ama af ile aynı iş devam ediyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    zaten canı zor düşüyor felonun AF ye kutuyu veren clanlar bir daha oynamasın şu oyunu artık en az 50 kişi lazım kesmeye 1 kişi de görmüyor mu? canının anormal bir şekilde düştüğünü res et atak ver AF atılırsa tekrar Res et atak ver kaç tane atabilir ki atsın 100 kere o kadar res et 1 hafta sonra denemeyi zaten bırakacaktır