Results 1 to 6 of 6

Thread: Raporlama Hk.

Raporlama Hk.

bu şahıs hala ban yememiş ve videoyu gösterdiğim herkes tpt/k0xp oldugu konusunda hem fikir ve forumda yetkili arkadaşta gerekli işlem yapılacaktır dedi. ancak şahıs hala aktif olarak oyuna devam etmektedir. Artık tpt yapanlara herhangi bir yaptırım yok mu?

Bu arkadaşı report ettik. işlem yapılacak dendi ancak görüyorum ki karakter hala oyuna devam ediyor. Demek ki ben yanlış gördüm şahıs k0xper degil ben oynamayı bilmiyorum 1 pot bile basmadan mana ile can doldurup. ben bir kez Z skil yapana kadar o 4 kez z skil yapacak mobun arkasından vuracak kadar iyi oyuncu demek ki.

Peki arkadaşlar mobun arkasından hangi skille vuruyoruz cahilliğime verin bana da öğretir misiniz.
    Last edited by NativeBrutal; 10-06-2020 at 10:03 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

İllegal oyuncuların bir ayrıcalığı söz konusu dahi olamaz. Oyun kurallarını ihlal eden kim olursa olsun ceza alır. Cheat Reports bölümüne konu açtığınızı belirtmişsiniz. Henüz konunuz sonuçlanmadan lütfen bu tarz konular açmayın. Raporunuzun sırası gelince sonuçlandırılıp bilgi verilecektir. Bu süreçte raporunuz arşivlenmeden önce kontrol etmeyi unutmayın.

konuyu açtım gereken yapılacak diye konu kaldırıldı. Şahıs ban yemediği için her mecrada duyurmak istedim. İşlem yapılacaktır denilipte işlem yapılmadığı için bunu yapıyorum zaten

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by warıor110550 View Post
    konuyu açtım gereken yapılacak diye konu kaldırıldı. Şahıs ban yemediği için her mecrada duyurmak istedim. İşlem yapılacaktır denilipte işlem yapılmadığı için bunu yapıyorum zaten
    Konu inceleniyor ve sonuçlanıyor. İşlem yapılacaktır denildiyse, işlem sırasına alınarak ilgili ceza uygulanıyor.

1 hafta boyunca bize kan kusturduktan sonra, bir ay premiumu bitene kadar farm yaptıktan sonra banlayın ki normal oyuncular oyundan soğusun politikanız cidden çok başarılı tebrik ederim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle şu düzeltme ile başlayalım, raporunuzda belirtilen şey gerekli işlem yapılacaktır değil, gerekli incelemeler yapılacaktır ibaresidir.

CR bölümüne açılan her raporun sonucu bir yaptırım değildir. GM ekibi tarafından detaylı kontroller sonrasında hesapla ilgili illegal bir aktivite olup olmadığı kontrol edilip bu yönde bir işlem yapılmaktadır.

Tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Lütfen bölüme açtığınız konu üzerinden devam ediniz. Ek olarak aynı içerikte tekrar bir konu açmamaya özen gösterin.

İyi forumlar!