Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 241

Merhaba arkadaşlar,

06.10.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 466.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 3 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Bam güm
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Ban lis istiyoruz.
    Kim nerde banlandı görmek istiyoruz.
    Böylece CZ de itemli adamlar banlanmıyor iddiasının önüne geçin pls.

Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Ban lis istiyoruz.
    Katılıyorum İfşa Olması Gerek. Önceden TBL'den ban yiyenler İfşa oluyordu Belki sayı fazla diye uğraşmamak için ifşalamıyordur ama bencede ifşalanması gerekiyor.
    Last edited by GamesDepot; 10-06-2020 at 11:33 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    Şu konuyu gördükçe acaba bende içinde miyim tereddütü yaşayan herkesin ceza alması dileğimle

Angry

Merhaba
    oluşturmuş olduğum ticket var hesabımın loglarının kontrol edilmesini talep ediyorum. herhangi bir moba bir skil makro ile vurulmuşsa yada herhangi bir skil bir pot basma bir minör atma gibi bir işlem makro ile yapılmışsa hapis cezasının kaldırılıp direk banlanmasını talep ediyorum. ben günlerdir genieye para harcayıp genie kullanan biriiyim. son 1 haftada çektiğim genie sayısını görmeniz çok zor olmasa gerek sizler için. farm slotunda değilim geniede partimle beraber exp kasıyorum. exp kasarken makro açmak tamamen anlamsız bir durum. uruk blade slotunda slot çıkmadan nowa atan yada pazarda oto floot atan makrocular banlanmayıp oyunu legal olarak oynayan biri olarak beni hapisle cezalandırmanız oldukça manidar. ticket numaram mevcuttur. biran önce incelenip dönüş yapılmasını talep ediyorum. iyi çalışmalar.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by nul_cyUut1qb View Post
    Merhaba
    oluşturmuş olduğum ticket var hesabımın loglarının kontrol edilmesini talep ediyorum. herhangi bir moba bir skil makro ile vurulmuşsa yada herhangi bir skil bir pot basma bir minör atma gibi bir işlem makro ile yapılmışsa hapis cezasının kaldırılıp direk banlanmasını talep ediyorum. ben günlerdir genieye para harcayıp genie kullanan biriiyim. son 1 haftada çektiğim genie sayısını görmeniz çok zor olmasa gerek sizler için. farm slotunda değilim geniede partimle beraber exp kasıyorum. exp kasarken makro açmak tamamen anlamsız bir durum.
    Merhaba,

Bu süre zarfında yeni bir bilet göndermeden ve var olan biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak yanıt verecektir.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Ban lis istiyoruz.
    Oyundaki karakter nicklerine renklendirme gelmeli.

1 kere zindana düşen beyaz
    2 kere düşen gri
    3 kere düşen siyah gibi.

Ak koyun kara koyun o zaman belli olur

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Bu süre zarfında yeni bir bilet göndermeden ve var olan biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak yanıt verecektir.
    mükemmel bir ekipsiniz cevap geldi. makro kullanmışsınız hapise atılmışsınız oyun kurallarına bakın diyor.
    ADAM GİBİ AÇIKLAMA İSTİYORUM. NE ZAMAN KULLANDIM. BİR VİDEO KAYDI VARSA GÖNDERİN BAKALIM BERABER.