Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: CR Konum Hk.

CR Konum Hk.

Açtığımız CR konuları neden siliniyor genel tartışma bölümüne açtığımız konular neden siliniyor cevap verme yerine konu silmek yeni adet mi ? burası madem konuları silecekseniz niye var ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Forum Kuralları çerçevesinde açtığınız hiçbir konunuz silinmemektedir. Lütfen mesajlarınızı bu kuralları esas alarak yazınız. CR konularınızı konu arşive taşınmadan önce mutlaka takip ediniz, CR görevlisi raporunuza cevap vermeden konunuzu arşive kaldırmamaktadır.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Forum Kuralları çerçevesinde açtığınız hiçbir konunuz silinmemektedir. Lütfen mesajlarınızı bu kuralları esas alarak yazınız. CR konularınızı konu arşive taşınmadan önce mutlaka takip ediniz, CR görevlisi raporunuza cevap vermeden konunuzu arşive kaldırmamaktadır.
    O zaman sayın mod CR de açılan konumun neden silindiğini cevabını görmediğimi sabah açtığım konu 5 saat sonra konuyu cevap dahi göremeden silindi bana yalancı mı diyorsunuz yani ? silindi diyorum silinmez diyorsunuz

Selam.

Açtığım hiçbir konuda kimseyi şahsi olarak rencide edici hakaret küfür içermediğini biliyorum neticede konuyu açan benim yüreğiniz yettiği kadar cevaplayın diyince mi konu kaldırılıyor 4 tane konu açtım anca cevap verdiniz ? herşeyden önce hepimizin insan olduğunu hatırlayın mod olunca bizlerden üstün bir varlık olmyorsunuz

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IChinaC0RE View Post
    O zaman sayın mod CR de açılan konumun neden silindiğini cevabını görmediğimi sabah açtığım konu 5 saat sonra konuyu cevap dahi göremeden silindi bana yalancı mı diyorsunuz yani ? silindi diyorum silinmez diyorsunuz
    CR konularınız silinmemektedir, konunuza cevap verildikten bir süre sonra sadece yetkililerin görebildiği arşiv kısmına taşınmaktadır.

CR konularınız silinmemektedir, konunuza cevap verildikten bir süre sonra sadece yetkililerin görebildiği arşiv kısmına taşınmaktadır.
    Anlaşamıyoruz galiba sayın mod ben diyorum ki ben konuyu sürekli ceza aldımı diye kontrol ediyorum 5 saat sonra konuya baktım verilen cezayı yapılan işlemi dahi görmeden konu kaldırılmış şimdi bana diyorsunuz ki arşive ben nereden bileceğim konunun işleme alındığını sümen altı edilmediğini bana ispatlayabilecekmisiniz ?
    Last edited by DonJose; 10-05-2020 at 03:33 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IChinaC0RE View Post
    Anlaşamıyoruz galiba sayın mod ben diyorum ki ben konuyu sürekli ceza aldımı diye kontrol ediyorum 5 saat sonra konuya baktım verilen cezayı yapılan işlemi dahi görmeden konu kaldırılmış şimdi bana diyorsunuz ki arşive ben nereden bileceğim konunun işleme alındığını sümen altı edilmediğini bana ispatlayabilecekmisiniz ?
    Hiçbir konunuz sümen altı edilemez. Bir raporun arşive alınabilmesi için o konunun kilitlenmesi gerekir, kilitlenmesi için de oradaki görevlinin o rapora cevap yazması gerekir yani arşive alınmış ama siz yakalayamamışsınız.

Senior Member
    Hiçbir konunuz sümen altı edilemez. Bir raporun arşive alınabilmesi için o konunun kilitlenmesi gerekir, kilitlenmesi için de oradaki görevlinin o rapora cevap yazması gerekir yani arşive alınmış ama siz yakalayamamışsınız.
    Ya kardeş 50 defa üst üste prosedürü yazıyosun adama , belki bi yanlışlık oldu diye bi üst moduna sorsana sonucunu görsün niye robot gibisiniz ya ?

yanlış anlamada biz hepimiz burada oyuncuyuz biz soru soracağız sen cevaplayacaksın biz birşey isteyeceğiz siz yapacaksınız elinizden geldiğince ben diyorum ki açtığım konu 5 saat sonra kaldırıldı ve ceza aldımı almadımı göremedim bana diyorsun ki böyle böyle böyle kardeşim bana delilli ispatlı gelmiyorsan boşuna burada konuşmanın anlamı var mı ? sonra konu siliyorsunuz ben CR konu açıyorum macro diye adam hala önümde farm atıyor macro ile bana gelip böyle ceza alıyor işlem görüyor falanda demeyin otomatik mesaj atmaktan başka bir vasfınız yok sanırım

Game Master CluTaah's Avatar
    Merhaba,

Bu hesap üzerinden bugün CR'ye açtığınız konu yerli yerinde durmaktadır. Görevli ekipler kontrol ettikten sonra işlem yapılır ve işlem hakkında geri dönüş geldikten sonra ise gece arşive taşınır.

Bunun harici genel tartışma tarafına açtığınız konularda direkt olarak ithamda bulunduğunuz için, konuların silinmiş olması çok normal bir durumdur. Bir şekilde eleştiri yapmak istiyorsanız bunu belli sınırlar içinde yapmaya çalışın lütfen.

İyi oyunlar dilerim.
    Last edited by CluTaah; 10-05-2020 at 04:11 PM.

Page 1 of 2 12 LastLast