Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Cheat Report bölümü HK.

Cheat Report bölümü kontrol ediliyor mu ? 2 gün olacak bir şikayetim oldu ve hala herhangi bir dönüş göremedim.
    Anamıza, ecdadımıza anlamsızca küfür eden bir şahsı hakkında şikayetim oldu. Ama herhangi bir dönüş görmedim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Elbette, kontroller 7/24 yapılmaktadır. Fakat yoğunluğa bağlı olarak geri dönüş sürelerinde farklılık oluşabilmektedir.

Bilginize,

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Dog_lQbrw3Nq View Post
    Cheat Report bölümü kontrol ediliyor mu ? 2 gün olacak bir şikayetim oldu ve hala herhangi bir dönüş göremedim.
    Anamıza, ecdadımıza anlamsızca küfür eden bir şahsı hakkında şikayetim oldu. Ama herhangi bir dönüş görmedim.
    kanka aslında kontrol ediliyor ama, sen oyunda kontrol ediyosun bakıyosunki report ettigin adam hala rahat rahat oynuyo, işte şöyle bişey var, senin report ettigin adama baglı ban yiyip yememsi, ben bana ana bacı söven adamı report ettim hala bahce donuyo, kendisi x clanında oldugu için hala cok rahat bir şekilde bana pm atıp, - ne oldu lan m...l banlatamadınmı kalırsın öye hadi şimdi . yazabiliyor, bende korktum adamı dahada report etmedim, durduk yere ben ban yerim diye, cünkü daha once yaşadım bu gibi şeyler.
    Last edited by DonJose; 10-04-2020 at 09:32 PM.

Senior Member
    Dostum mesai saatlerinde bakar işlem yaparlar rahat ol

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    kanka aslında kontrol ediliyor ama, sen oyunda kontrol ediyosun bakıyosunki report ettigin adam hala rahat rahat oynuyo, işte şöyle bişey var, senin report ettigin adama baglı ban yiyip yememsi, ben bana ana bacı söven adamı report ettim hala bahce donuyo, kendisi bvb clanında oldugu için hala cok rahat bir şekilde bana pm atıp, - ne oldu lan m...l banlatamadınmı kalırsın öye hadi şimdi . yazabiliyor, bende korktum adamı dahada report etmedim, durduk yere ben ban yerim diye, cünkü daha once yaşadım bu gibi şeyler.
    Bu tür ithamlarda bulunulması hoş bir durum değil. Hiç bir clan veya oyuncunun bir ayrıcalığı bulunmamaktadır. Cezalar bütün oyuncular için aynıdır.

Ayrıca, küfür vs. söylemlere ilk seferinde ceza olarak ban atılmamaktadır. ilk suçu için 3 günlük mute cezası verilir ve tekrar etmesi durumunda katlanarak devam eder, 5. suçunda hesabı süresiz olarak kapatılır. Bu durum GM inisiyatifine göre değişebilmekte.

Ek olarak, Ban Politikası konusunu inceleyebilirsiniz.
    NTTGame Portal - https://www.nttgame.com
    Knight Online - https://www.nttgame.com/knight
    ICS - OTP - https://otp.nttgame.com/
    Destek Bölümü - https://support.nttgame.com/
    Resmi Twitch Kanalı - https://www.twitch.tv/nttgame
    Resmi YouTube Kanalı - https://nttga.me/koyoutube
    Davranış Kuralları - https://nttga.me/davraniskurallari
    Raporlama Sistemi ve S.S.S https://nttga.me/cheat-report-rehber
    Alternatif Client KnightOnlineSetup2511

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ne yazık ki yaptığınız rapor boşa gitmiş. Bizlere rapor gönderirken kanıtlara müdahale etmeyiniz. CR'de personel tüm konuşmayı zaten okumaktadır, küfürlü kısımları kırmızı çerçeve içine almanız hem sizin için gereksiz zaman kaybıdır hem de raporu geçersiz hale getirir.

Detaylı bilgi için konuyu dikkatlice okuyunuz.

Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    kanka aslında kontrol ediliyor ama, sen oyunda kontrol ediyosun bakıyosunki report ettigin adam hala rahat rahat oynuyo, işte şöyle bişey var, senin report ettigin adama baglı ban yiyip yememsi, ben bana ana bacı söven adamı report ettim hala bahce donuyo, kendisi bvb clanında oldugu için hala cok rahat bir şekilde bana pm atıp, - ne oldu lan m...l banlatamadınmı kalırsın öye hadi şimdi . yazabiliyor, bende korktum adamı dahada report etmedim, durduk yere ben ban yerim diye, cünkü daha once yaşadım bu gibi şeyler.
    Konunun aslını bilmeden bu şekilde yazarsan genel algıya inanan kitleye dahil olursun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Ne yazık ki yaptığınız rapor boşa gitmiş. Bizlere rapor gönderirken kanıtlara müdahale etmeyiniz. CR'de personel tüm konuşmayı zaten okumaktadır, küfürlü kısımları kırmızı çerçeve içine almanız hem sizin için gereksiz zaman kaybıdır hem de raporu geçersiz hale getirir.

Detaylı bilgi için konuyu dikkatlice okuyunuz.

Bakın ben orada JR içerisindeyim ve bir savaş içindeyim, bu adam küfür ettikçe ben KSC aldım zaten, illa bunun sağ alt köşede yazmasına gerek yok. Alınan KSC knight online dosyasının içerisinde tarihi saati ile durmaktadır. Dosya halinde KSCleri mailde atabilirim, eğer atılıyor ise. Yani bu adamın orda ecdadımıza anamıza küfür ettiği ap açık ortada zaten siz hala neyin saatinden bahsediyorsunuz ? İyi biri benim anama sövecek ben o yazdıklarını okuyabilecem ama saatini bilmediğimiz için işlem yapamıyoruz hangi çağda yaşıyoruz acaba beyfendi ? Bu serverın dereceli oyuncularından biriyim herkes şerefi onuru gururu için yaşar böyle karaktersiz insanlar hayatımızın her köşesinde bulunmakta. Biz bunları ifşa edeceğiz ki cezasını alsın aklı başına gelsin. Bu işin peşini bırakmıyorum uğraşacağım, KSCler elimde bulunmaktadır tarihi ve saati yazmaktadır, oyun içinde sağ alt köşede görünmeye bilir farkındaysanız JR içerisindeyim oturup o adamın yazdıklarını okuyup savaşımı durdurmuyorum fırsat buldukça KSC aldım. VE AYRICA BAZI KSCLERDE SAĞ ALT KÖŞEDE TARİH VE SAAT YAZMAKTADIR ! Kırmızı çerçeve içine almamsa sıkıntı tekrardan gönderebilirim çerçevesiz bir şekilde.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Bakın ben orada JR içerisindeyim ve bir savaş içindeyim, bu adam küfür ettikçe ben KSC aldım zaten, illa bunun sağ alt köşede yazmasına gerek yok. Alınan KSC knight online dosyasının içerisinde tarihi saati ile durmaktadır. Dosya halinde KSCleri mailde atabilirim, eğer atılıyor ise. Yani bu adamın orda ecdadımıza anamıza küfür ettiği ap açık ortada zaten siz hala neyin saatinden bahsediyorsunuz ? İyi biri benim anama sövecek ben o yazdıklarını okuyabilecem ama saatini bilmediğimiz için işlem yapamıyoruz hangi çağda yaşıyoruz acaba beyfendi ? Bu serverın dereceli oyuncularından biriyim herkes şerefi onuru gururu için yaşar böyle karaktersiz insanlar hayatımızın her köşesinde bulunmakta. Biz bunları ifşa edeceğiz ki cezasını alsın aklı başına gelsin. Bu işin peşini bırakmıyorum uğraşacağım, KSCler elimde bulunmaktadır tarihi ve saati yazmaktadır, oyun içinde sağ alt köşede görünmeye bilir farkındaysanız JR içerisindeyim oturup o adamın yazdıklarını okuyup savaşımı durdurmuyorum fırsat buldukça KSC aldım. VE AYRICA BAZI KSCLERDE SAĞ ALT KÖŞEDE TARİH VE SAAT YAZMAKTADIR ! Kırmızı çerçeve içine almamsa sıkıntı tekrardan gönderebilirim çerçevesiz bir şekilde.
    Siz ScORp_LiON'un da dediği gibi kanıtlarınıza hiç bir müdahalede bulunmadan tekrar Cr bölümüne yeni bir bildiri yapınız, tarih ve saat sağ altta gözüküyor ve tüm chat konuşmasını baştan sona aldıysanız sorun çıkmayacaktır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Raporun düşmesine neden olan eksik tarihli ksc'ler değildir. Sadece ksc'lere müdahale etmeyiniz ve kırmızı çizgi ya da farklı yöntemlerle yazıların altını çizmeyiniz.

Editsiz ksc'leri lütfen yeniden rapor ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Raporun düşmesine neden olan eksik tarihli ksc'ler değildir. Sadece ksc'lere müdahale etmeyiniz ve kırmızı çizgi ya da farklı yöntemlerle yazıların altını çizmeyiniz.

Editsiz ksc'leri lütfen yeniden rapor ediniz.
    Tekrar rapor ettim gerekli işlemlerin yapılacağı bildirildi, işlemin yapılıp yapılmadığı bildiriliyor mu bunu nasıl takip edebiliyoruz ?