Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Patch Atmıyor

Patch Atmıyor

Merhaba yeni pc aldığım için oyunu yükledim hem resmi site hem de app box'dan ikisinde de launcher tıkladığımda patch atmıyor direk kapatıyor launcheri.

Güvenlik duvarını kapattım.Antivirüs yok.
    Driver güncellemelerim tam.
    DNS denedim.
    ISS arayıp Ip yenilettim.
    Oyunu 2 platformadanda indirip yükledim.

Hala sonuç alamadım yardıma ihtiyacım var.
    Last edited by NightOwl; 10-03-2020 at 09:44 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Dns ayarlarınızı 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştiriniz. (Bu şekilde deneme sağlamadıysanız, deneme yapınız)

Olmaz ise modeme reset atınız ve oyunu 2-3 patch geriye alıp yamanın tekrar kurulmasını sağlayınız.

Ek olarak mobil bağlantı yapabiliyorsanız, mobil bağlantı üzerinden deneme yapabilir misiniz?

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Dns ayarlarınızı 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştiriniz. (Bu şekilde deneme sağlamadıysanız, deneme yapınız)

Olmaz ise modeme reset atınız ve oyunu 2-3 patch geriye alıp yamanın tekrar kurulmasını sağlayınız.

Ek olarak mobil bağlantı yapabiliyorsanız, mobil bağlantı üzerinden deneme yapabilir misiniz?

Hepsini denedim az önce telefonumla mobil bağlanarakta attırmaya çalıştım patchi yine atmıyor.Yani olay şu launchere basıyorum 3 saniye sonra kapanıyor kendiliğinden bu saydıklarının hepsini ve yazdıklarımı denedim ://

Oyunu yeniden yükleme işlemini sağlarken kalıntıları kaldırıyor muydunuz?

Cevabınız hayır ise oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde(klasörler vb. dahil) tamamen kaldırıp, yeniden indirerek deneme sağlayabilir misiniz?

Ayrıca yönetici olarak çalıştırarak deneme yapabilirsiniz.

Ek olarak, IE tarayıcı çerezlerini temizleyerek deneme sağlayabilirsiniz.

Oyunu tamamen siliyorum C deki klasörler dahil.Yönetici olarak açıyorum her seferinde.Denedim...

Oyunu tamamen siliyorum C deki klasörler dahil.Yönetici olarak açıyorum her seferinde.Denedim...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Launcher'i açtıktan sonra Ayarlar kısmından atacağı patch'ın 1 önceki versiyonunu yazarak kaydedip tekrar açmayı dener misin sorun çözülmesi lazım . Mesela orda 1300 yazıyordur . 1299 dene olmazsa 1301 yani olması gereken patch'ın dosya numarasını gir

Quote Originally Posted by aReYousLeepinG View Post
    Launcher'i açtıktan sonra Ayarlar kısmından atacağı patch'ın 1 önceki versiyonunu yazarak kaydedip tekrar açmayı dener misin sorun çözülmesi lazım . Mesela orda 1300 yazıyordur . 1299 dene olmazsa 1301 yani olması gereken patch'ın dosya numarasını gir
    onu da denedim sıra sıra hepsini bu nasıl bir hata çözülmüyor anlamadım ya

Belirttiğim adımları tamamen denediniz mi?

Ayrıca, lütfen geçmiş konuları güncellemek yerine bu konu üzerinden devam ediniz.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Oyunu yeniden yükleme işlemini sağlarken kalıntıları kaldırıyor muydunuz?

Cevabınız hayır ise oyunu kalıntısı kalmayacak şekilde(klasörler vb. dahil) tamamen kaldırıp, yeniden indirerek deneme sağlayabilir misiniz?

Ayrıca yönetici olarak çalıştırarak deneme yapabilirsiniz.

Ek olarak, IE tarayıcı çerezlerini temizleyerek deneme sağlayabilirsiniz.

Senior Member enezx's Avatar
    combofix ile bilgisayarı taratıp sonra patch atmayı dener misin
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.