Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Jr Esnasında Oyundan Atma Sorunu

Değerli oyun yöneticileri bununla birlikte 3 kere yaşadığım sorunu artık dile getirmek istiyorum.Bu ay işlerimden dolayı oyuna çok giremeyeceğim için en azından akşamları jr girme maksadıyla bronze premium yükledim.Jr'ye tıkladığım zaman bekliyorum ve girişe 4 dk kala oyundan atıyor.Belki yetişebilirim umuduyla oyuna girmek istediğimde ise oyuncu sayıyor ve Jr giremiyorum.Bu sorun 1 kere olsa sıkıntı değil ama 3 kere oldu.Sadece bu ay işimden dolayı aldığım bronze premium yüzümden yaşadığım sorun sinek küçüktür ama mide bulandırır misali canımı sıktı ve oyunu bırakıyorum.Sizin için belki bu bir problem değildir ama bilin istedim.Yapmış olduğunuz çok yanlış bir uygulama.Herkesin durumu müsait olmayabilir.İnsanların aldıkları premiuma göre sınıflandırma yapmanız; yıllarca bu oyuna para ve emek vermiş biri için artık son noktaydı.Umarım bundan sonra diğer oyunculara en azından adil davranılabilinir.İyi günler !!

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Tüm premium tiplerinde oyun giriş önceliği aynıdır. Jr sıra sayma esnasında dc olmanız genel bir sorun değil size özel bir durum gibi gözüküyor. Bu sorununuz için modeminizi, bağlantılarınızı kontrol edebilir ve internet servis sağlayıcınızı arayarak alt yapınızı kontrol ettirebilirsiniz.