Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Krowaz kastırmam tehditi.

Malum şahıslar krowaz gelince kimseye kastırmam bütün clanı oraya yığarım diyor.
    Knight online ın geldiği noktaya bak.
    100 kişilik grup hem yönetimi hem diğer oyunculara ekmek yedirmem diye tehdit eder hale gelmiş. Gerçekten yazık.

Junior Member
    Dünya da yaşamıyorsun sanırım? Gerçek hayatta böyle, güçlü olan daha çabuk güçlenir, her şeyi yapar. Solo oyuncunun en iyi farm slotunda farm atması ne kadar mantıklı? Rekabet olmazsa, zevkde olmaz.

Onlar daha çok bekler eğer danışıklı dövüş değilse onların zamanı bitti oyun artık farklı strateji uyguluyor

Senior Member enezx's Avatar
    Ne olmasını bekliyorsunuz ki toplama party ile krowaz dönebilmeyi mi Adamlarda güç var yaparlar
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Ne olmasını bekliyorsunuz ki toplama party ile krowaz dönebilmeyi mi Adamlarda güç var yaparlar
    Neden ki? Stone golem dönen BP'lerinde hiç hakkı yok mu? Ben mesela akşam işten geldim, tek başıma neden gidip krowaz kesemeyim

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Bu arkadaşlarin ittifakına dahil olmayıp sağlam olan bir sürü clan var onlar döner merak etme sen

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by dem_VxeqJEFk View Post
    Neden ki? Stone golem dönen BP'lerinde hiç hakkı yok mu? Ben mesela akşam işten geldim, tek başıma neden gidip krowaz kesemeyim
    Yok tabiki, bazı yaratıkların güçlü olması clanlaşma ekipleşmenin bir anlamının olması gerekiyor. Krowaz bölgesindeki gibi güçlü yaratıklarla stone golemi bir tutmanın mantığı sanırım ironi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Aslın da bunun da çöüzümü çok basit, krowaz her sw ye geldiği şeklinden farklı gelirse yani her karakterin rahatlıkla kesebildiği moblardan, hatta günlük etkinliklerden krowaz materyalleri ödül olarak dağıtılırsa krowazın bir değeri kalmaz ve her oyuncu kolaylıkla ulaşabilir.Böylelikle hem oyuncuyu hem de yönetimi tehdit eden kısım protestolar yerine belki de krowazdan umduğu gelire kaynağını bulamayınca oyunu bırakma kararı bile alır

Senior Member
    Misal düşünün, günlük etkinlik olan chaos, bdw, ft, jr v.b etkinlikler de başarı sağalayanlara krowaz zırh ve silah materyalleri 3 er 5 er ödül olarak dağıtılırsa adı lazım olmayan kesim worm de elma çıkartıp satmak zorun da kalır!

Senior Member
    Oyun içinde mobbing uygulanıyor ve bunu kanıtlasan da ceza alınmıyor.
    Daha önce 'size bundan sonra exp yok' diyip slotlara dark stone çeken elemanlarla ilgili oyun içi mobbing,disturbing uygulandığıyla ilgili cheat reportsa konu açmıştım. Sadece expe yatırdığını video ile kanıtladığımız arkadaş ceza aldı. All chatten , pm den o kadar tehdit hakaret ceza almadı.
    Bahsettiğin ekiple aynı ekip bunu yapan.