Results 1 to 2 of 2
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Kimse kusura bakmasın.

Ben bu oyunu sevdiğim için oynuyorum. Nasıl ki Nttgame her seferinde oyunda ki itemlerin tl bazında hiçbir değeri yok diyor. Aynı şekilde itemlerin benim gözümde de tl bazında değeri yok. Senin milyarlar verip herhangi bi iteme sahip olman beni ilgilendirmez. Pusa her ay para yatırıyo olabilmen beni ilgilendirmez. Ben oyuna kafama estiğinde girerim yeri gelir aylarca oynamam. Etkinliklere girerim oyun bana görev verir onu yaparım. Etkinlikten bişey geldiyse kırarım satarım pot parası çıkartırım fazla geldiyse upgrade yaparım kar-zarar ederim çarıma item dizmek için gb biriktirmeye çalışırım biriktirdiğim parayı kutu alır kırdırır yakarım kazanırım kaybederim. Ama Kc fiyatı böyleyken pus çekmem premium almam bir oyuna bu kadar para verilmez arkadaş der geçerim. Oyun içinde gb biriktirip o itemi alamıyorsam o itemi almam. J.r Bdw hangi etkinlik olursa olsun ezik olsada o çarla girerim. Çarımı dizemezsem old takılarla gezerim. Pk'ya çıkmam. Benim oyunda ego tatmin etme gibi bi derdim yok. Ben oyunu böyle oynamaya devam edecem. Kimse kusura bakmasın!

Bir duruş ve tavr sahibi olmak önemli çoğunda olmayan birşey...