Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 106

Post İttifak Clanları ve Oyuncuların PUS Protestosu Hk.

02.10.2020 tarihi itibari ile Altar-Sirius-Vega Sunucularında İttifak(Birlikte hareket eden) Clanların ve Oyuncuların bir bölümünün artık gına getirten PUS Masrafları yüzünden Protestoya başlamasını bir oyuncu olarak olumlu bir hareket olarak görüyorum, sizlerin düşüncesi ve(ya) görüşü nedir, belirtirseniz sevinirim.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Gelirleri yüksekken de bu istekleri yapsalardı samimi bulurdum ama sadece gelir düşünce hadi protesto edelim demeleri hiç samimi değil.

Ayrıca bunların gazına gelip iş yapmayın. Bu adamların pus-pre almayacağı en uzun süre 1 hafta olur ondan sonra gelir için mecbur almak zorundalar.

2 senedir nerdelerdi?

Senior Member
    5 alıyorduk şimdi 8 alıyoruz hahhkshdkajdüsad ne güzel devam böyle derken protesto yok şimdimi protesto var . timsah gözyaşları olsa gerek .

Ben destan serverinde oynuyorum pus fiyatları yüzünden jr girip çıkıyorum (1 seneye yakın süredir oynuyorum her hep pus çektim ama artık çekemiyorum pus fiyatları çok fazla)

1 AOC slotunda 1 bus için karuslu humanlı 3 party yığan adamlara gram inanmıyorum.Dolar 2 yıldır 7 lira seviyesindeydi neredelerdi.Pus konusunda haklı dahi olsalar ben bu insanların dediğim gibi gram samiyetine inanmıyorum.Pus pre çekmeyin diyenler yıllardır milyarlar yatıran kimseler para gelirken neden bunu yapmadılar.

Herkes parsellenmiş farm slotlarında kankaları ile dc de karuslu humanlı kasarken neredelerdi bu insanlar soruyorum ulan.Ntt yi gram sevmiyorum ama siz sahtekarsınız.

Senior Member
    Aksine 3200 çekin bunlara inat ahahahba

Banned
    pusu bilmem de ittifak kuranlar ne diyorsa tam tersini yapın hepsinin
    Last edited by DonJose; 10-02-2020 at 11:38 PM.

Ben pus fiyatından memnunum. Bu oyun valkery olmadan, pathos olmadan da oynanır. Premiumu da bizahmet alın arkadaşlar, bu oyun bedava çalışmıyor, oyuna biraz desteğiniz olsun.